Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Eye of Judgement


juseph

Recommended Posts

Tak sem si pořídil tuhle super pařbičku, která je fakt moc povedená.Ale v pruběhu jejího hraní sem narazil na docela zásadní problém a to, že mám málo karet na hraní....

Tak sem chvilku hledal na netu a našel pár zajímavích věcí:

a) karty se dají kopírovat a používat stejně jako originál

b) v nejakým e shopu sem našel scany většiny karet

Jenže je přes ně značka toho eshopu, což s použitím lihovýho fixu nejak nebrání ve hraní( aspon myslím, ještě sem to neskoušel).

Tak sem se chtěl zeptat jestli to někdo z Vás taky hraje tuto hru a nemá moc peněz na nové karty v boostru a přesto chce hrát s kámošema.

No a mě napadlo že by jsme mohli nekam upnot svoje scany karet a tak se o ně podelit.Samozřejme, že to bude nutný občas koupit nejakej ten booster, ale častečne to zmírní šanci na to, že budete mít spousty karet 100x ....

A na závěr chci jen upozornit případné rýpaly, že nemám v plánu hrát s temito kartamy on-line, ale jen tak lokálně s lidma u pivečka v teple domova...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvelej napad. Taky nechci utracet plno penez za boostery i kdyz jich par v planu mam. Uricte klidne hodim moje scany, az me pujde scanner... :D jinak vyzkousim natisknou ty na tech odkazech.. Pak dam vedet .

EDIT: zkousel sem zvedat kontrast ale tu kartu to proste nevezme. na netu bylo že to normálně kopie bralo. Vypadá to ,že to byl FAKE. aneb měli fakt dobrou kopírku, což ale z těch jejich kopií nebylo poznat :D

EDIT2: hele na co sem narazil (viz. avatar) když sem hledal scany karet z EoJ :D hned to valím jako avatar :D

EDIT3: když sem si vzal tohle http://www.kickpunchblock.com/pictures/eyepromo.jpg ve wordu, dal sem velikost 10cm (výšku) konstrast zvýšil asi o 10%, jas zmenšil asi o 5 % tak to valíííí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tady je ta stranka toho shopu... http://www.toywiz.com/eyeofjudgement.html

ted sem kupoval ctvrtky, tak uvidime zda to pude... určitě dám vědet...

jo a Wiki, no taky sem se ji zbavoval jen velmi nerad, ještě ted mi to rve srdce :cheesygrin:

EDIT: tak karticky z toho shopu odskouseny a slape to...takze parada :)

kronoss: diky, ale starter pack je ke kameře...ale diky za snahu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 1 year later...

Tak lidi zrovna jsem si pořídil tu to super hru, a hned jsem se do ní pustil asi po hodinovém updatu z verze 1.00 na 3.00 to po mě chtělo další a na ten jsem se už jaksi vyprd.

Spustil jsem dal si první duel a uplně mě NPC rozdrtil

PLS lidi nemohl by si se mnou někdo dát duel, a trochu mě to naučit?

Nick: Biobarr

A taky bych rád zjistil kdo tuto hru vlastní a hraje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Můžete mi někdo doporučit e-shop, kde se dají koupit booster packy s nějakou přijatelnou cenou (je mi jedno jestli českej nebo zahraniční). Mám objednanou hru s kamerou a někdy během píštího týdne by mi to mělo přijít. Ještě jsem se chtěl zeptat - kolik stojí ta licence SETu2??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu