Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP Viewer 0.8 - nelze spustit - 80020148


Sukacek

Otázka

ahoj,

můžete mi prosím poradit proč nemůžu na svém PSP spustit PSPViewer.

Adresáře PEPV08, PEPV08% nahraji do adresáře GAME150, ale po spuštění mi vyskočí chyba 80020148.

Zkoušel jsem v RECOVERY MENU v advanced - advanced configuration nastavit UMD/ISO DISABLED, ale pořád to nejde.

Děkuji za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

tak jsem zkusil nainstalovat Kernel 1.50. mám PSP FAT..instalace vypada, že proběhne v pohode, všude se vypisuje OK, jen u posledního souboru systimer.prx se vypíše ERROR. je to normální nebo sem něco udělal špatně? jak můžu zkontrolovat, že Kernel mám v PSP...

Přesto mi ale PSPViewer neběží :(

2PsychoCZ: vyzkouším a uvidíme.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ahoj, jak jsem psal, mam PSP FAT...Kernel se mi nakonec podařilo nahrát do PSP, alespon tomu vše nasvědčuje..nevím jestli je nějaká možnost podívat se v nastavení, že tam opravdu je :(. nakonec jsme i PSPViewer rozchodil :), ale popravdě, nebyl jsem si jistý do kterého adresáře přesně soubory nahrát, tak jsem adresáře nahrál do všech-GAME, GAME150 i GAME3xx a vylučovací metodou mazal...

ale zaujala mě ta možnost Time Machine...určitě ji vyzkouším..vypadá zajímavě..

pokud budu tápat, mohu se na vás obrátit že?

Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu