Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nej grafika


Strak.r

Recommended Posts

protoze jeste nejsem moc zkusenej hrac na psp napadlo me zeptat se jaky hry maj podle vas nejlepsi nebo aspon dobrou grafiku.

Napada me treba juiced2, God of war (zatim jen demo) nebo ratchet and clank...

PS: pokud Vam tenhle topic prijde zbytecnej tak me muzete skopat a zmlatit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tekkenem souhlasim pak jeste patapon velice povedene sice je to jen takove moc kreslene ale bozi hra :D:D:D pak GTA se mi zda malinko hezci vice city stories tam v liberty city je to takove mi pripada malinko rozmazle a tmave moc proste takove jine no pak jinak colin mc rae je velice dobry i na grafiku i na hratelnost a dobre poskozeni pak treba to god of war taky ale tak jinak no vsechny maji jinak ve smes skoro stejnou grafiku az na to ze nektere vypadaji jinak treba kdyz si vezmes loco roco reknes si co je to za blbost grafika no jak pro male decka ale kdyz si to zahrajest tak se u toho seknes a budes parit dlouho :D:D:D no jinak proste nezaeli zas tak moc na grafice jak na hratelnosti co te proste bavi a grafika to jenom zpestruje ten tvuj zanr ktery te bavi :) ;););) tak proste hrej co te bavi a ne co ma nej grafiku protoze ta grafika neni vsechno :) (myslim ze uz tu byl ten topic ale tak co uz) jo ten tekken je starej ale grafika je tam porad jedna z nej na psp alespom ja si to tak myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tekkenem souhlasim pak jeste patapon velice povedene sice je to jen takove moc kreslene ale bozi hra :D:D:D pak GTA se mi zda malinko hezci vice city stories tam v liberty city je to takove mi pripada malinko rozmazle a tmave moc proste takove jine no pak jinak colin mc rae je velice dobry i na grafiku i na hratelnost a dobre poskozeni pak treba to god of war taky ale tak jinak no vsechny maji jinak ve smes skoro stejnou grafiku az na to ze nektere vypadaji jinak treba kdyz si vezmes loco roco reknes si co je to za blbost grafika no jak pro male decka ale kdyz si to zahrajest tak se u toho seknes a budes parit dlouho :D:D:D no jinak proste nezaeli zas tak moc na grafice jak na hratelnosti co te proste bavi a grafika to jenom zpestruje ten tvuj zanr ktery te bavi :) ;););) tak proste hrej co te bavi a ne co ma nej grafiku protoze ta grafika neni vsechno :) (myslim ze uz tu byl ten topic ale tak co uz) jo ten tekken je starej ale grafika je tam porad jedna z nej na psp alespom ja si to tak myslim

jj ja vim ale hnusna grafika dokaze nekdy odradit. chtel sem to vedet jen pro zajimavost.

Jak ti prijde treba burnout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ja vim ale hnusna grafika dokaze nekdy odradit. chtel sem to vedet jen pro zajimavost.

Jak ti prijde treba burnout?

jo tak to je taky pravda ze dokaze odradit ale tak burnmouty nejsou zas tak spatne graficky naopak bych jim dal za grafiku tak 6 az 7/10 docela povedene a hratelnost jeste lepsi nez grafika takze myslim ze burnouty te zabavi ale ne na moc dlouho zas tak chytlava hra to neni me bavi auta hodne ale burnouty me zabavily myslim na tyden a pak me prestaly bavit a jestli chces neco u ceho vydrzis tak zkus aj ty hry s horsi grafikou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a driver klasika je a napodobit gta opravdu nechtely protoze driver 1 byl driv nez gta a gta se s driverem rovna 50\50 jinak vsechny gta od 3 nahoru sou stejny

To se mi fakt nezda. Asi ses do drivera velkej fanousek protoze gta je mnohem lepsi po vsech strankach a to si myslim neni jen muj nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu