Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Musím tohle vše vážně dokupovat?


white

Otázka

Zdravim

1) Chci se zeptat... Rád bych si koupil Xbox 360 ARCADE,jenže ten má v balení prý jen AV kabel a já mám monitor jen s HDMI vstupem... Je vážně opravdu potřeba tento kabel dokoupit za 800Kč?

2 )Potom by mě taky zajímalo s vypalováním her na XBOX 360.

Hry mají okolo 6.0 GB,tudíž se na normální 4.2GB DVD nevejdou,takže je potřeba dvouvrstvé 8.5GB DVD. Ale problém je,že nemám dvouvrstvou vypalovací machaniku,je vážně jediný způsob koupit DVD dual layer write?

(XBOX 360 PREMIUM,nechci...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

21 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

1. Nemusis kupovat tak drahy kabl , x360 ma krome sveho video vystupu i klasicke hdmi , takze ti staci obyc HDMI kabl nekde z elektra . Ale nevim jak zapojis zvuk , pokud tvuj monitor nema bedny uz v sobe . V tom pripade si budes muset koupit ten origo od MS

2. Hry se pali na DVD+R DL 8.5 GB , takze si budes muset poridit palirnu ktera to podporuje , dneska uz i za 800,- :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
1. Nemusis kupovat tak drahy kabl , x360 ma krome sveho video vystupu i klasicke hdmi , takze ti staci obyc HDMI kabl nekde z elektra . Ale nevim jak zapojis zvuk , pokud tvuj monitor nema bedny uz v sobe . V tom pripade si budes muset koupit ten origo od MS

2. Hry se pali na DVD+R DL 8.5 GB , takze si budes muset poridit palirnu ktera to podporuje , dneska uz i za 800,- :)

HDMI kabel od MS stojí 1400Kč!!! To je snad nemožný! To si ani nemůžu připojit XBOX k svýmu monitoru,aniž bych platil 1400Kč??? To je děs!!! A co když si koupim premium?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak se ti nejspis rozseka :lol: ja mam arcad a je to v poho a kdyz si koupis premium (tam s tim sem si delal samozrejme legraci :lol:)tak budes mit hdd a jeste ten kabel :) dva v jednom a jeste navrh bez do premium :D ja mam arcad a no problemo ale mam to na tv a ne na monitoru...a jeste jedna vec arcad jsou pry neporouchavi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jistě že to musíš dokoupit jinak si nezahraješ :) nebo kup premium (stejně to podle mě není moc výhodný ale budiž) vypalovačce se nevyhneš ;)

premium bych já osobně nechtěl at žije arcade že f-007 ? :lol:;)

ano ano presne tak a jsem dost rad ze jsem si ho koupil za 1) jen za 6990 Korun českých a za 2) protoye to ma vstup pro hdmi a pametovka je 256stka pokud to rikam spravne proste me to staci a az koupim new peknou lcd tv tak taky koupim hdmi kablik jinak tadz ho mas za 666 :) http://www.herniprislusenstvi.cz/xbox-360/kabely/-/xbox-360-hdmi-cable-logic-3/6167.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak samozřemě že se dá HDMI kabel sehnat i levněji ale už to není original mrkvosoft... nebo ho koupit přes eBay tak dostaneš originální za cenu neoriginalního v ČR

no ale ted jsem si uvedomil ye tam neak neuvadi audio :lol: asi spis do toho takz vrayim neakej tech 1500 a bude to... stejnak chci mit co nejlepsi obraz i zvuk ale pozor obraz nezalezi jen na kabelu:!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ano ano presne tak a jsem dost rad ze jsem si ho koupil za 1) jen za 6990 Korun českých a za 2) protoye to ma vstup pro hdmi a pametovka je 256stka pokud to rikam spravne proste me to staci a az koupim new peknou lcd tv tak taky koupim hdmi kablik jinak tadz ho mas za 666 :) http://www.herniprislusenstvi.cz/xbox-360/kabely/-/xbox-360-hdmi-cable-logic-3/6167.html

pro mne byla výhodnější Premium verze:

HDD - uložené pozice a XBLA hry mi zabírají už 1 GB

kabel - k nové televizi nebudu potřebovat nový kabel, ale místo současného připojení přes Composite video, xko připojím přes Component video

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
pro mne byla výhodnější Premium verze:

HDD - uložené pozice a XBLA hry mi zabírají už 1 GB

kabel - k nové televizi nebudu potřebovat nový kabel, ale místo současného připojení přes Composite video, xko připojím přes Component video

ja jsem si třeba hdd dokoupil 120gb za cenu 20gb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja mam uz ARCADE od listopadu a nemuzu si stezovat. Koupil sem si LCDcko ktery ma HDMI a se stereo vystupem - vim ze to neni nic moc, ale kdyz stejne vetsinu casu jedu pres sluchatka, tak to nevadi.. jukni se zdali ten tvuj LCD ma vzadu vystup na cinche mebo malej jack.. kdyz ma HDMI, mel by mit i zvukovej vystup.

Kup si Arcade pokud chces flashovat - pac Arcade ma zatim nejlepe zpracovany chlazeni a mechanika je nejtissi. Diky tomu chlazeni se procento poruchovosti razantne snizilo. Jedina vec co je neprijemna je ten disk - ten si ale muzes dokoupit kdyz budes chtit.. (a nebo si koupit prazdnou krabicku na disk a specialne preformatovat disk pro notebook - tim ti vznikne 120GB disk za cenu 20GBovyho).

Jo, a s tim zvukem je jeste jedna moznost - kup si nejakej nejlevnejsi kabel s vystupama na chinche a pouzij to pouze na zvuk - originali kabel ma problem, ze ten konektor presahuje HDMI vstup, ale neoficialni jsou na tom lepe, maximalne bys sis mohl sundat ten kryt konektoru aby se ti pod to vesel HDMI.

Tot vse za mne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jedina vec co je neprijemna je ten disk - ten si ale muzes dokoupit kdyz budes chtit.. (a nebo si koupit prazdnou krabicku na disk a specialne preformatovat disk pro notebook - tim ti vznikne 120GB disk za cenu 20GBovyho).

ja vím kde sehnat normálně 120gb za cenu 20gb (sám ho mám) je to original microsoft
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mám ještě dotaz. Ten kabel (HDMI) kterej je součástí premium packu... Je to ten kabel,kterej se prodává za 1400Kč? Prostě je to ten kabel,kterej mi spojí VIDEO i HUDBU???

Tuhle odpoved neber na 100% , ale kamos uz ma Premium s HDMI a zadnej special HDMI kabel kterej by mel navic vystup na audio tam nemel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tuhle odpoved neber na 100% , ale kamos uz ma Premium s HDMI a zadnej special HDMI kabel kterej by mel navic vystup na audio tam nemel.

proc by tam taky byl, kdyz zvuk vede primo hdmi kabelem ;)

a prosim rozved trosku ten hdd, obzlast to "specialni" preformatovani a kde sehnat krabicku, staci link na nakej navod eng klidne, dekuji ;) ntb hdd tu mam hromadu a vyhazovat nekrestansky prachy za origo od microsoftu se mi opravdu nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Taky bych chtel hrat na monitoru pres HDMI, a aby tam sel jeste napojit zvuk...Je to tehnle kabel? Je to on na kterej pujdou napojit jeste repra???

http://www.playcentrum.cz/hdmi-av-cable-ms-xbox-360-488301.htm

Už podle názvu linku to je on... Ano je to on a je pěkně drahej.

Ale nevim jestli by mi šel zvuk,kdybych měl pouze HDMI bez zvuku??? Šlo by to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu