Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 otázečky před koupí


mobisek

Otázka

ahoj, vsem zkusenym ps3 paranum:bash::)nez si pujdu vysnenou ps3 koupit, mel bych par otazek, abych pak se rovnou vrhnul na to a nemusel hledat, sice nejsem zadny amater ale neco jsem se proste nedocetl a nebo se mi to nechtelo cele procitat:):!:

1. ps3 pripojim k netu normalni kabelem z modemu, nemusim nikde nic nastavovat???a bude rovnou pristup do PSN a store???

2. nema nahodou nekdo zkusenost jestli volant logitech momo bude fungovat i s ps3????nekde jsem cetl ze jo nekde zase ze neee tak prosim poradte!!!!!

3. jaky mate zkusenosti s dualshockem 3????

4. upgrade firmware se provadi automaticky po zapnuti???

5. sluzba home uz je v provozu???nebo musim taky stahnout??

6. budu kupovat PS3 40GB a ta ma podporu ps2 her nebo ne??jsem cetl ze to jde s pomoci noveho firmware a nekde zase ze nejde......

dekuju vsem kteri se pokusi mi na vsechno odpovedet, nejsem zadny lamer mel jsem vsechny ps a ted se tesim na novou a na GT5P a GTA4 asi ani nedospim:)ale budu muset hodne pracovat aby byli money:cheesygrin::cheesygrin:

tak se mejte krasne a jeste jednou diky za rady.............

marek_2080: presunuto z PS3 Pokec

marek_2080: nastaveno jako Důležité

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Ahojte,chci si pořídit ps3 a měl bych pár otázek :)

1. - K ps3 si budu kupovat monitor,vybral jsem si tento : http://www.alza.cz/21-5-benq-e2220hd-d152636.htm

a) Je monitor k ps3 použitelný ?

b) Monitor má zabudovaný stereo reproduktory,takže mi zvuk asi půjdě že ? :)

c) Má 2x HDMI takže budu moct hrát hry s vysokou kvalitou ?

d) K monitoru bude napájecí kabel,budu potřebovat ještě jiný kabel,například kabel na zvuk ?

2. - Budu kupovat tento : http://www.xzone.cz/nahledps3.php3?idg=368 ,balení obsahuje : Součástí balení je konzole PlayStation 3 Slim, bezdrátový ovladač ( DUALSHOCKR3 ) , síťová šňůra, AV kabel, USB kabel. Budu tedy eště dokupovat HDMI kabel + budu eště něco potřebovat ? Například ten kabel na zvuk k monitoru,nebo se to všechno přenáší tím HDMI kabelem ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdarec,budu si kupovat PS 3 za půl roku a chtěl bych vědět:

-Co vše potřebuji k zapojení PS3 k TV

-Je jedno asi mám starou TV asi 4 roky(název nwm) která nepodporuje HD rozlišení ?

-Když si koupím originální hru,tak co vše budu potřebovat k její instalaci a hraní

Tá TV vypadá nějak takto:

http://www.videoplaneta.cz/d/sencor-stv-2116/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ronaldo017..

No,s tou TV samozřejmě PlayStation 3 propojíš,ale zážitek z jejího užívání nebude zrovna dechberoucí. Rozhodně nebude mít smysl kupovat si HD filmy na Blu-rayi ;) Ale hry si zahraješ,tak s chutí do toho..

Je fakt,že na tý Tvojí současný TV budou hry v kvalitě,která Ti vizuální kouzla PS3 v plný parádě rozhodně neukáže,ale třeba se brzy dostaneš k nový LCD televizi a potom si všechno užiješ naplno. Alespoň se máš na co těšit,ten přechod z CRT televize na HD LCD zobrazovadlo a následný kvalitativní skok, Ti v budoucnu vyrazí dech ;)

K Tvým několika otázkám se už vyjádřil kolega Medvídek. Prostě v balení kromě konzole samotný najdeš i všechno,co potřebuješ k připojení PS3 s klasickou TV. Jediný,co si budeš muset dokoupit je kabeláž pro připojení PS3 k internetu (budeš-li chtít hrát hry i on-line) a druhý ovladač (Dualshock 3) v případě,že budeš chtít hrát třeba sportovní hry / bojovky s nějakýma kamarádama u Tebe doma..

Endhalf..

Nikdo mi bohužel nic neplatí,ale mohli by :cheesygrin: Dělám si legraci, PlayStation 3 se prostě a jednoduše před lety stala jedním z mých velkých koníčků a milerád jí novým zájemcům představím ve skutečným světle. Na internetu (obzvlášť na některých zarytějších PC fórech) se kolem PS3 točí tolik bludů,polopravd a blábolů,že není na škodu občas všechno uvést na pravou míru a ukázat,co vlastně PlayStation 3 uživateli nabízí. To je totiž to nejmenší,co pro tuhle povedenou mašinku můžu udělat ;)

PS: A kolik ty platíš tý kočce v Tvým profilu :wohow: Dost dobrá rošťanda ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

JE nějakej podstatnej rozdíl mezi Ps3 slim 120 GB a 250 GB krom většího disku ?

Jakej ten kabel na propojení s modemem k internetu ? Ps3 má i wifi takže ho asi nebudu potřebovat,nebo je to přes kabel lepší ?

Ještě jsem se chtěl na něco zeptat ale zapoměl jsem na co :D

// Už vím,jak moc se zaplní disk na ps3 ? Budu na něm hrát pár her + si sem tam stahovat dema,takže asi bude stačit těch 120 GB ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nevim jak tobě, ale mě 120gb stačí v klidu... jedna hra může zabírat cca 2-6gb co jsem si všiml.. dema v rozmezí 400mb-3gb (uncharted 2 :D ) tak to máš cca 10 her = 50gb, 10 dem 15-20gb, suma sumárum 70gb na 10 + 10 titulů a zbejvá ti kolik volného místa?... docela dost (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Rocko.. Pro Tvoje používání Ti bohatě postačí 120GB verze a pokud bude jednou na HDD místa nedostatek (např. budeš chtít začít využívat svojí PS3 na všechno co nabízí - hry, fotky, hudbu, filmy..),tak si vnitřní HDD prostě vyměníš za větší,případně k PlayStation 3 jednouše připojíš externí HDD a šroubovák můžeš nechat ve skříni ;) Žádný funkční rozdíl mezi PS3 Slim 120GB a 250GB není,jde čistě o kapacitu harddisku..

Jde-li o wi-fi,tak vsaď na kabelový propojení,to je jistota ;) A ten kabel na připojení PS3 k internetu je klasický jako na PC..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mno wifinu budu mít hned u ps3 takže jistota to je ale asi to bude pomalejší než kabelem,takže kabel do budoucna koupím.

Uvidím podle peněz jestli koupím 120 gb nebo 250g.

K hrám vychází jakysi DLC,to je stahovatelnej obsah do hry ? Jako třeba nový mise a ostatní věci ? Platí se za to ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak určitě by byla lepší 250GB verze,je to taková pojistka do budoucna a zase tak velký rozdíl by v ceně být neměl..ovšem rozhodnutí je jen na Tobě a Tvojí peněžence ;)

Přídavný balíčky k hrám (DLC) jsou jak zdarma,tak za nějakou finanční částku cca.50 - 250 Kč. Ale z větší části jsou balíčky placený a obsahují jak singl mise nebo třeba "oblečky",tak věci do on-linu jako nový mapy, techniku, zbraně atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1- kolikrat se da stahnout koupena hra? - vychazim z toho, ze nekdo psal jen 5x a pak uz to nejde, na druhou stranu se da stahnou na jakychkoli 5ti ps3 nebo neco takoveho :)

2- da se hrat kdyz stahuju z psn? - inspirace psp go, kde se pry musi cekat uplne na vsecko

3- muzu mit na ps3 jeden hlavni profil, na kterem sbiram trophies a na stahovani z psn pouzivat nekolik psn id(cz,us,uk,jp)? psn id a "trophy" id nejsou totez? pochopil jsem spravne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1) Stáhnout můžeš samozřejmě kolikrát chceš a účet lze aktivovat až na 5 konzolí.

2) Ano, ale třeba během stahování updatů do hry musíš čekat (možná to už změnili, nevím přesně)

3) Ano... hry ti půjdou hrát na všech účtech v PS3 a můžeš v nich sbírat trofeje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

chtěl bych se zeptat na nějaké otázky ohledně ps3 varuji jsem amatér :D

1. Jaká verze má wifi? A dá se připojit na FaceBook a ICQ z Ps3?

2. Co se všechno dá na ps3 dělat kromě hraní her a přehrávání blu-ray

3. Máte nějaké doporučení pro koupi?

Děkuji předem za odpovědi :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1) Je to b.g. - pomalejší než b.g.n., ale skoro neznatelně. Ve hrách určitě ne. Samozřejmě, jde, ale ICQ nefunguje. Prohlížeč nemá Flash, takže skoro žádný klient nefunguje. V tomhle ohledu je PS3 prohlížeč k ničemu. Přímé propojení Facebooku a PS3 za účelem vystavování trofejí je už integrováno.

2) Chodit na net, pouštět písničky, psát si a mluvit s kámošema - PSN, pouštět videa...

3) Jestli myslíš, že to doporučuji, tak určitě, neměnil bych za nic na světě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

FreeDe napsal.. "Co se všechno dá na ps3 dělat kromě hraní her a přehrávání blu-ray?"

Najed na http://console-forum.net/showthread.php?t=23309&p=871393&viewfull=1#post871393 a tam na Tvoji otazku "Co mi PlayStation 3 nabizi" par odpovedi najdes ;)

Jinak ICQ ani Skype zatim PS3 oficialne nepodporuje a pokud jde o Facebook, tak tam jsou pry nejaky problemy se zobrazovanim. Ale vic o tom bohuzel nevim, Facebook nevyuzivam, jen jsem o nejakych potizich PS prohlizece s touhle strankou cetl..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu