Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 otázečky před koupí


mobisek

Otázka

ahoj, vsem zkusenym ps3 paranum:bash::)nez si pujdu vysnenou ps3 koupit, mel bych par otazek, abych pak se rovnou vrhnul na to a nemusel hledat, sice nejsem zadny amater ale neco jsem se proste nedocetl a nebo se mi to nechtelo cele procitat:):!:

1. ps3 pripojim k netu normalni kabelem z modemu, nemusim nikde nic nastavovat???a bude rovnou pristup do PSN a store???

2. nema nahodou nekdo zkusenost jestli volant logitech momo bude fungovat i s ps3????nekde jsem cetl ze jo nekde zase ze neee tak prosim poradte!!!!!

3. jaky mate zkusenosti s dualshockem 3????

4. upgrade firmware se provadi automaticky po zapnuti???

5. sluzba home uz je v provozu???nebo musim taky stahnout??

6. budu kupovat PS3 40GB a ta ma podporu ps2 her nebo ne??jsem cetl ze to jde s pomoci noveho firmware a nekde zase ze nejde......

dekuju vsem kteri se pokusi mi na vsechno odpovedet, nejsem zadny lamer mel jsem vsechny ps a ted se tesim na novou a na GT5P a GTA4 asi ani nedospim:)ale budu muset hodne pracovat aby byli money:cheesygrin::cheesygrin:

tak se mejte krasne a jeste jednou diky za rady.............

marek_2080: presunuto z PS3 Pokec

marek_2080: nastaveno jako Důležité

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

KukiCZ..

Obcasny "seknuti" nebo "zamrznuti" neni vada, obcas k tomuhle jevu proste dochazi. Ale seka se kdejaka vypocetni elektronika, i stolni PC nebo notebook se semtam "sprajcne" a pokud to neni opravdu kazdodenni zalezitost, nema smysl si tim pridelavat vrasky ;)

Clovek jen musi zvednout sedaci aparat (prdiznu) z kresla / z postele / z podlahy a pristroj jednoduse resetovat. Takze Tvoje PlayStation 3 je podle popisu "problemu" v poradku a muzes byt v naprostym klidu ;) A Rodrigueze Twiggyho neni tim padem potreba zbytecne "desit" :)

Rodriguez Twiggy..

Mam za to, ze model PlayStation 3 Slim neni na trhu jeste ani rok (cca.9 mesicu), takze na Tvoji otazku zrejme nikdo neodpovi ;) Jinak pokud jde o poruchovost, tak castokrat je porucha zpusobena jen nevhodnym zachazenim a zanedbanim udrzby onoho pristroje. Pokud pominu premierovou PS3 60GB, kterou casem nejaky komplikace trapily, tak novejsi modely (HDD 80-160GB) a Slim (HDD 120-250GB) maji poruchovost pod urovni poruchovosti bezny spotrebni elektroniky.

Uprimne, pokud budes prehnane resit nejakou poruchovost, tak si zrejme v zivote zadny vyrobek, ktery pochazi z tyhle planety, nekoupis ;) V pripade poruchy cehokoliv snad existuje zaruka, kterou si lze za mensi priplatek pri koupi prodlouzit, ne? Opatrnost je dobra vec, ale nic se nema prehanet. Tim Ti chci naznacit, aby jsi prestal resit zbytecnosti a zacal se bavit ;) Prima den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám ho teď už půl roku, a krom seknutí, ke kterým došlo při tomto:

Všechno je přibližně

Prohlížeč : 2-3x

Hry: Hlavne BF BC2 - asi 10x

Jinak asi 30x u jiných ale to byly asi dvě stejné hy, bohužel si je nepamatuju

U filmů, písniček atd nikdy.

Jinak to icq na PS3 funguje, m.ebuddy. ale je to strašně malé, skoro nečitelné a mizerné. Mail je na tom zcela v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ale jednoho hezkeho rana se probudite rano ve sve krasne postylce a reknete si"co ted?Vsechny sve hry jsem dohral a ty me sou uz moc stare takze mi je za ty nove nikdo nevymeni !"

Az najednou uvidite na internetu ten krasny,perfektni,skvostny tvar.....tu neodolatelnou,bozskou grafiku.......ten dokonaleperfektni joystick.....ty hry co muzete hrat zdarma ! ty penize co vam tam kraska na obrazku usetri !!!!ty hodiny prodrene v praci a na brigadach kvuli tomu abyste meli na nove hry ted vyuzijete jen a jen na hrani !!!!Tu hru ALAN WAKE !!!!

Ano spatrite XBOX 360 vzrusenim se vam rozklepou kolena, vase konzole zaplni cely bazar a aukro !!Vsichni pobezi do obchodu aby si mohli vzit svuj krasny XBOX !

PS: Prodam PS3 250 GB 5 mesicu stara (komplet baleni , zarucak atd )v pripade zajmu PM!

Sry za OT ale nudim se :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hry co muzete hrat zdarma ! t

a pak uvidite za pultem obchodu Gran Turismo 5 s napisem Only PS a reknete si "ja sem ale kreten ze sem vymenil tu PS3 za blbej Xbox 360". Dete dal a uvidite za pultem Heavy Rain opet s napisem Only PS a je to jasny - ste nejvetsi kreteni ze ste si poridili ten blbej Xbox co nic neumi. A dalsi spousta her Only PS3 s 20x lepsi grafikou nez si Xbox umi predstavit.

A pak mate Xbox 360 a reknete si - "ja sem ale socka ze si neumim nasetrit tech par stovek na nekolik her.."

8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To FreeDe: pokud řešíš jestli notebook nebo ps3 a řešíš to ve stejné cenové hladině, tak na nb zapomeň. Na hry nepoužitelné. Pokud jsi ochotný dát za notes alespoň 15k, pak ti jednoznačně doporučím nb. PS3 je bohužel "jen" konzole. Já jen aby ses potom nedivil, že od konzole čekáš to, co nemůže nikdy pořádně nabídnout. Bohužel už ani ten BR přehrávač neobstojí, protože ceny stolních šly výrazně dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a pak uvidite za pultem obchodu Gran Turismo 5 s napisem Only PS a reknete si "ja sem ale kreten ze sem vymenil tu PS3 za blbej Xbox 360". Dete dal a uvidite za pultem Heavy Rain opet s napisem Only PS a je to jasny - ste nejvetsi kreteni ze ste si poridili ten blbej Xbox co nic neumi. A dalsi spousta her Only PS3 s 20x lepsi grafikou nez si Xbox umi predstavit.

A pak mate Xbox 360 a reknete si - "ja sem ale socka ze si neumim nasetrit tech par stovek na nekolik her.."

8)

no a nebo presne naopak...pujdes kolem obchodu a uvidis Gears of War 3....a nebo Fable 3,Alan Wake atd....

dyt je to uplne jedno...porad to same...mam sice PS3 ale vim ze Xbox 360 je uplne stejne akorat ma kazda konzole jiny hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zajímalo by mě jestli je ps3 slim v něčem lepší nebo horší DIK.

Máš naprosto dementně kouzelný dotazy.

PS3 Slim je jen lehčí, má menší spotřebu (obojí asi od 33%) a jeden větráček navíc, ale i tak se trochu víc zahřívá. Plus od základu neměla možnost OtherOS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

LegionCZE..

Proc hned "dementně kouzelný dotazy", chlape? Kolega Nero23 se jen zeptal jestli je PS3 Slim v necem lepsi nebo horsi nez puvodni model, tak proc mu to nevysvetlit normalne. Spousta lidi proste o PlayStation 3 (respektive o konzolich celkove) zase tak moc informaci nema nebo o nejakym "konzolovym svete" vubec nevi a to je potreba zmenit wink.png

Nero23 napsal.. "Zajímalo by mě jestli je PS3 Slim v něčem lepší nebo horší"

Rozdil mezi puvodni PlayStation 3..

23-1805507576T.jpg

..a soucasnym modelem PlayStation 3 Slim..

07-0952415584T.jpg

..je (krome detailu jako upraveny a zmenseny utroby, coz je vec, ktera te nemusi nijak trapit) opravdu jen v tom novym, stihlejsim a prepracovanym designu, v novych harddiscich s vetsi kapacitou a v o neco nizsi spotrebe. Jiny extra rozdily, ktery by staly za rec mezi "Fat" (40,80,160 GB) a Slim verzi nehledej. At puvodni nebo Slim verze, obe jsou povedeny. Pro Slimku urcite mluvi leta praxe samotny Sony a vychytani musek, ktery semtam puvodni model zlobily, ale ani posledni "Fat" modely nebyly spatny.

Nevim kolik informaci o PS3 mas, ale chces-li se pred koupi dozvedet o tyhle fesande jeste par zakladnich informaci, porozhlidni se poradne po internetu nebo odpovedi hledej na tomhle webu..

http://console-forum.net/showthread.php?t=8144

console-forum.net/showthread.php?t=23309...iewfull=1#post871393

At sahnes po jakykoliv dostupny verzi, uzivej si ji, PlayStation 3 rozhodne stoji za vyzkouseni wink.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdravim.. protoze mi stara PS3 60GB odesla, tak se poridil Slim.. ale nastal problem u vymenu HDD a obnovy zalohy z FAT.. SLIM neni stejne zarizeni jako FAT a to nemyslim to ze tam chybi ctecka karet nebo USB porty nebo podpora ps2, neco tam je proste jinak .. jedine tak si ja vysvetluji proc ta obnova dat neni 100%.

Ted kdyz tam dam novou hru tak se musi postahovat vsechny updaty znova. Zmizely taky dema a hry stazene z PSN.

A jeste jedna nemila vec, hry co jsem mel stazene na uctech, ktere byly pouzity uz na 5ti PS3 si uz nezahraju, protoze je nemuzu deaktivovat na stare PS3. Proste 5x a dost. Skoda ze neni nejaky internetovy pristup k PSN uctum.

Ale tak co nezbyva nez se s tim smirit.

Hry z PSN bych si mel radsi kupovat sam a nebo vubec a pravidelne zalohovat savey.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a pak uvidite za pultem obchodu Gran Turismo 5 s napisem Only PS a reknete si "ja sem ale kreten ze sem vymenil tu PS3 za blbej Xbox 360". Dete dal a uvidite za pultem Heavy Rain opet s napisem Only PS a je to jasny - ste nejvetsi kreteni ze ste si poridili ten blbej Xbox co nic neumi. A dalsi spousta her Only PS3 s 20x lepsi grafikou nez si Xbox umi predstavit.

A pak mate Xbox 360 a reknete si - "ja sem ale socka ze si neumim nasetrit tech par stovek na nekolik her.."

8)

to stebou teda fakt nesouhlasim!!! Presne jak napsal Kapr Fable3, Gears of War, AlanWake, Forza Motorsport 3 a atd. nenapsal si to moc pekne, ptz kazda konzole ma svy vyhody a nevyhody, takovyhle topici o PS3 vs. Xbox360 je tu spusty...a to ze ma prý podle tebe PS3 20x lepsi grafiku je teda pěkná hovadina...!!! http://www.gamespot.com/features/6162742/index.html (Vidiš sreen z X360 a kdyz najedes misi na ten obrazek , objevi se ti screen z PS3) Pak tady něco rikej o 20x lepsi grafice na PS3!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu