Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 otázečky před koupí


mobisek

Otázka

ahoj, vsem zkusenym ps3 paranum:bash::)nez si pujdu vysnenou ps3 koupit, mel bych par otazek, abych pak se rovnou vrhnul na to a nemusel hledat, sice nejsem zadny amater ale neco jsem se proste nedocetl a nebo se mi to nechtelo cele procitat:):!:

1. ps3 pripojim k netu normalni kabelem z modemu, nemusim nikde nic nastavovat???a bude rovnou pristup do PSN a store???

2. nema nahodou nekdo zkusenost jestli volant logitech momo bude fungovat i s ps3????nekde jsem cetl ze jo nekde zase ze neee tak prosim poradte!!!!!

3. jaky mate zkusenosti s dualshockem 3????

4. upgrade firmware se provadi automaticky po zapnuti???

5. sluzba home uz je v provozu???nebo musim taky stahnout??

6. budu kupovat PS3 40GB a ta ma podporu ps2 her nebo ne??jsem cetl ze to jde s pomoci noveho firmware a nekde zase ze nejde......

dekuju vsem kteri se pokusi mi na vsechno odpovedet, nejsem zadny lamer mel jsem vsechny ps a ted se tesim na novou a na GT5P a GTA4 asi ani nedospim:)ale budu muset hodne pracovat aby byli money:cheesygrin::cheesygrin:

tak se mejte krasne a jeste jednou diky za rady.............

marek_2080: presunuto z PS3 Pokec

marek_2080: nastaveno jako Důležité

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Na rovinu, Xbox a PS3 jsou prakticky stejné konzole. Xbox ma Kinect, PS3 zase Move, z hardwarových výhod je zde pouze ten BluRay. Jediné další rozdíly jsou v exkluzivních hrách, a popravdě, těch zase tak moc není. To se ale podívej na net, zda bys měl o PS3 exkluzivity zájem. Pokud shledáš, že ne, pak je asi koupě další konzole zbytečná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hmm, osobně si taky myslím to samé, že pokud člověk nechce BlueRay, jsou ty konzole stejné a jen se to liší hrama. Kinect ani Move nepotřebuju a hlavně mám před TV pouze asi max 2,5m místa, což je asi málo na tyhle věci. Spíš si myslím, že teď se už asi vyplatí počkat až vyjde nevý xko či PS3. Pořád lidi řeší, že ta jejich konzole je prostě ta nejlepší a pravdu se člověk moc nedozví. Mě jen trošku na xku mrzí, že Live se musí platit, ale zase je na dobré úrovni a hlavně na xku jsou ty hry celkově dostupnější a i ty dětské tituly.

Jinak trošku nechápu PS3 káře, že ten xbox tak zatracují. Měli by si i uvědomit, že kdyby PSka byly tak perfektní, tak se nemusí řešit toto dilema:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No, zorvna teď se objevují zprávy (neověřené, samozřejmě), že nový Xbox má vyjít v listopadu 2013, tzn. za rok a půl. To není zase tak krátká doba, když se k tomu připočte klasické "porodní bolesti" nových strojů, tak bych neřekl, že se tolik vyplatí čekat. Tedy za předpokladu, že člověk nemá žádnou konzoli, pokud je jedna, tak se to nevyplatí uřčitě.

Porovnávání dvou podobných věcí není zase tak neobvyklé, a je jedno, zda se jedná o Xbox vs. PS3, Spartu vs. Slávii, nebo třeba Pokemony vs. Digimony. Jen to člověk nesmí přehnat, pak to dopadá blbě.

Btw: jak přesně myslíš tu dostupnost her? Ať se podívám do kteréhokoliv obchodu, co chci, je nabídka pro PS3 a Xbox vlastně shodná, až na to malé procento exkluzivních her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak jelikož jsem měl xko s flashem, hry jsem nikdy nesháněl. Ted když jsem si pořídil i PS3 a nebylo to kvůli tomu, že se mi zdá lepší :-D jen jsem si chtěl zahrát pár only ps3 her :-))) nechtěl jsem ho s CFW. Co se dívám ať už zde na foru, či aukru či bazos nebo v neposlední řadě gamebazar. cz výběr je veliký. Ceny se různí, buď si počkáš nebo vezmeš hned. Hry co jsem zatím koupil mám myslím za dobré ceny do 300kč parádička :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím lidi. Chystám se koupit PS3 přes inzerát, ale něco mi nesedí. Ten pán prodává PS 3 Fat 120 GB to myslím ani nejde, protože Fat má myslím HDD 160 a ještě tvrdí, že má konzole záruku je to vůbec možné? Záruka na Fatko? Myslím, že verze fat je starší než 3 roky. Díky za odpovědi.

Edit: Už jsem zjistil, že se jedná o podvod. Uvedené číslo je neplatné...

Prosím o další radu. Mám možnost PS3 ve verzi Fat 40 GB. Chtěl bych si tam hodit firmware 3.55. Ale jde o to, že některé hry třeba God Of War mají myslím 45 GB. Dají se pak hrát třeba z externího HDD. Totiž co jsem četl diskuze tak některé hry se dají hrát z interního a některé z externího. To docela nechápu. Pokud by šel třeba GOW zrovna z interního tak mám smůlu...nebo se mýlím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mohlo by to být možné, nedávno jsem viděl v Praze poslední kus PS3 FAT 40GB se zárukou na 2 roky za 5500.

Před rokem jsem koupil na inzerát PS3 FAT 40GB a fungovalo jen 10 minut, byl to podvod. Je ♥♥♥♥, že to potom už nikomu nedokážete, kupovat na inzerát je v dnešní době příliš velké riziko. Doporučoval bych koupil SLIM, protože FAT žere hodně elektriku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mohlo by to být možné, nedávno jsem viděl v Praze poslední kus PS3 FAT 40GB se zárukou na 2 roky za 5500.

Před rokem jsem koupil na inzerát PS3 FAT 40GB a fungovalo jen 10 minut, byl to podvod. Je ♥♥♥♥, že to potom už nikomu nedokážete, kupovat na inzerát je v dnešní době příliš velké riziko. Doporučoval bych koupil SLIM, protože FAT žere hodně elektriku.

To je fakt je to pořádne riziko...nabídl jsem té paní 2300 víc bych za to nedal tak uvidím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

čau, tak 40gb do toho bych nešel jak tu už jednou psali. Vzal jsem 80gb CECHL03 a uvidím jak dlouho pofrčí. + jak říkáš ty, nějaký hry si vezmou cca 5gb na uložení pozice u toho Gow se mi zdá moc, před nějakou chvílí jsem dohrál a už vrátil ale 45 gb to určo nebylo

edit mrkni i sem:

http://ylod.llysn.net/

defatkto všechny smrťáky jsou 40-60 gb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak opět mohu říci, ze své zkušenosti, že nějakej luxusní kabýlek je zcela na h.o.v.n.o proč? asi před 3 lety jsem si koupil na aukru nějakej hdmi teď už nevím kol 100,-kč a jak krásně maká do dnes :) navíc vůbec nepoznám nějaký rozdíl jako že by měl být obraz horší. Vždy vše O.K ale je to jen na osobní preferenci, tedy jestli chceš mýt pocit, že si pro skvělý obraz udělal max. nebo ti stačí aby to šlo a jak jsem uvedl, dle mého rozdíl obraze nepostřehnutelný :-)

a zkus se mrknout schválně i sem:

http://hdmag.cz/bleskovka/predrazene-hdmi-kabely-a-proc-je-nekupovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pánové ještě dotaz. Co se týče kabelu HDMI stačí 1.3b, nebo je o hodně lepší 1.4 hight moc se v tom nevyznám. 3D sledovat nebudu tak nevím jestli není ten 1.4 kabel zbytečný díky

Ber 1.4, rozdíl v ceně tam prakticky neni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kluci měl bych ještě dotaz. Rozhodl jsem se pro verzi Fat 80 za 2500 + jednu hru. Jeto risk a když jsem se díval na ty strányk o Ylod tak tam bylo pět smrťáku v této verzi co mám já je to CECHK04. Tak nevím jestli to risknu. Ale co mě ještě zajímá a zjistil jsem to až teď. On tam má firmvare 3.55. Já bych tam chtěl hodit CFW 3.55 Kmeaw, ale co teď čtu tak prý na fat verze 40,60 a 80 prý je skoro vždycky brick a konzole nenajede. Takže mě zajímá jestli to dělá pořád, nebo to dělalo jen ze začátku než se to vychytalo. Nevím jestli ten dotaz patří tady...

Edit: Nakonec jsem si to rozmyslel a od koupě couvnul. Počkám na nějaký slim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj,

ted jsem zakoupil PS3 60gb verzi za 3500kc repased od sony, zaruka 3 mesice bez ovladacu.

A) jake ovladace mam koupit, http://aukro.cz/ovladac-ps3-dualshock-sixaxis-doprava-zdarma-i2381929852.html tyhle nebo jine ?

B) repasovana verze by nemel byt problem ,kdyz je v zaruce na tri mesice , ma s tim nekdo zkusenosti ?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

čau, tak nevím zda je to origo. Kámoš jeden neorigo má a jakš takš šlape, má snad prohozené R1 a R2, baterky toho taky tolik nedaj. Takže asi takhle nějak. Já bych asi vzal od někoho nebo nějký to kilčo připlatil.

a repas 60gb? přeji ti ať dlouho drží i když (vše najdeš na netu i zde na foru) tyhle repasy mají různou životnost(to samé i u xka) a i když říkáš že máš 3 měsíce záruku, je to pěkné ale vem si to takhle po 3 měsících kyxne a co pak 3500 v čoudu?

tak jestli to nejde vrátit, přeji ať dlouho vydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím tak nakonec jsem se rozhodl pro PS 3 320 GB + 6 her za 4500. Rok zaruka. Ale zajímá mě jak je to s nabíjením. Vím že má integrovanou baterku, ale třeba na XBOX 360 jsem si musel koupit nabíjecí kábel. Jak je to u PS 3? Součást balení je usb kabel stačí ten na nabíjení, nebo musím něco dokoupit díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím tak nakonec jsem se rozhodl pro PS 3 320 GB + 6 her za 4500. Rok zaruka. Ale zajímá mě jak je to s nabíjením. Vím že má integrovanou baterku, ale třeba na XBOX 360 jsem si musel koupit nabíjecí kábel. Jak je to u PS 3? Součást balení je usb kabel stačí ten na nabíjení, nebo musím něco dokoupit díky

Je to klasickej Mini B USB a jak říká Ládaví88, tak stačí jen tenhle. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

dravím,chci si koupit PS 3 a tak mám pár otázek : 1.) Hry budou fungovat všechny nebo musím zmensit a zvetsit grafiku jako na PC ? 2.) je prostě PS 3 nebo se i dělí na nějaké jiné verze ? 3.) jaká je cena takového PS 3 ? 4.) Dají se tam stahovat hry , nebo musím kupovat 5.) Jak je to s internetem ?? musím za něj platit , nebo jde i přepojit internet z PC do PS 3 ?? 6.) co se týče TV do ktere zapojuju PS 3 , musí být nějak speciální ? :) Díky předem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1) grafika u konzolových her se fakt měnit nedá

2) PS3 se dělí jenom podle toho jak velký je jejich interní HDD(který ale můžeš kdykoliv vyměnit)

3) cca od 6200,-

4) pokud budeš kupovat novou, tak 100% už hacknout nepůjde a hry budeš muset kupovat

5) PSN je free, za nic neplatíš. Můžeš si ale koupit PlayStation+(nějaký bonusy atd.. dočteš se to když se do PSN na PS3 přihlásíš)

6) je to jedno, PS3 připojíš i SCARTEM, takže to pojede i na starých TV. Potom se ale nediv že je obraz takovej jakej uvidíš

jo jinak než se budeš ptát třeba na cenu atd... tak to bys zjistil dřív při dvou kliknutí do googlu než se tady ptát..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu