Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 otázečky před koupí


mobisek

Otázka

ahoj, vsem zkusenym ps3 paranum:bash::)nez si pujdu vysnenou ps3 koupit, mel bych par otazek, abych pak se rovnou vrhnul na to a nemusel hledat, sice nejsem zadny amater ale neco jsem se proste nedocetl a nebo se mi to nechtelo cele procitat:):!:

1. ps3 pripojim k netu normalni kabelem z modemu, nemusim nikde nic nastavovat???a bude rovnou pristup do PSN a store???

2. nema nahodou nekdo zkusenost jestli volant logitech momo bude fungovat i s ps3????nekde jsem cetl ze jo nekde zase ze neee tak prosim poradte!!!!!

3. jaky mate zkusenosti s dualshockem 3????

4. upgrade firmware se provadi automaticky po zapnuti???

5. sluzba home uz je v provozu???nebo musim taky stahnout??

6. budu kupovat PS3 40GB a ta ma podporu ps2 her nebo ne??jsem cetl ze to jde s pomoci noveho firmware a nekde zase ze nejde......

dekuju vsem kteri se pokusi mi na vsechno odpovedet, nejsem zadny lamer mel jsem vsechny ps a ted se tesim na novou a na GT5P a GTA4 asi ani nedospim:)ale budu muset hodne pracovat aby byli money:cheesygrin::cheesygrin:

tak se mejte krasne a jeste jednou diky za rady.............

marek_2080: presunuto z PS3 Pokec

marek_2080: nastaveno jako Důležité

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

No celkově vzato co se týče výdrže komponent uvnitř tak to bude stejné, žádná změna se tam nekonala, stejný HW jako u SLIM. Největší problém u Super Slim bude onen kryt mechaniky, který podle mě nebude mít dlouhé životnosti, takže ano radši pořád SLIM :thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Proč? Pokud se podíváš tak je to tlačeno mám dojem pružinou ven, zpět musíš tlačit - opotřebení nějakých ložisek, která tam budou(nemůže to přece být plast na plast), je to super slim tzn., že kryt nebude extra tlustý - možnost nechtěného prolomení, další a hlavní věcí bude prach. U slim se tam dostává minimum páč mechanika je krytá ,,záklopkama'' takhle mechaniku a optiku budeš vystavovat prachu i kdyby jsi nechtěl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

největší slabina super slim neni design(me se strasne moc libi, lepsi jak slim) ale mechanika, celá mechanika vypada že je na nějakých pružinách, neotvírá se motorkem a mechanické věci se radi kurvý :D, jinak když se podivas na video od IGN unboxing PS3 superslim tak priblizne ve 3:17 kdyz bere ps3 do klina se mu samovolne mechanika otevre, samozrejme PS3 si nebude brat do klina ale uz tak celkem mali pohyb otvira mechaniku to nevypada na extra kvalitu a jeste ,jak vyzkousis ps3 mechaniku vse ostatni ti zacne pripadat jak kram :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ne že bych doporučoval superslim v podstatě je to jedno a to samé,ale za jiné penize,ale k té mechanice vážně mě udivují lidi co neco vidí na videu a hned vynaší ortel.U mechaniky superslima jak jsem ho videl je kladenej duraz na jednoduchost a manul=

minimum motorku,minimum mechanikých časti minimalnií pravdepodobnost poruchy.Myslím že lidi co mají plná usta řečí k mechanice v životě neviděli mechaniku klasického ps3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

O.K. já se svojí slim nemám zatím problémy a pouze jsem vyjádřil svůj názor, který znáte a za tím si stojím. V dnešní době kdy věci vydrží max 2 roky a pak šlus to podle mě není zrovna šťastné řešení ta mechanika ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Myslí že to co mužu udělat manualně"ručně" behěm par vteřin :odšoupnu kryt vložít cd zavřít, má menší pravděpodobnost se porouchat než: vložit disk rozhejbat desítky ozubených koleček centrovaných na desesetinu milimetru.tím rozhejbat 10 hejblat které sepnou zaslepky s zapnou motorky, aby se to veledílo které vypadá jako 100 rezebraných hodinek, celé pohlo a začalo číst disk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No ja som na mojej bývalej FAT opravoval mechaniku a jednu som pri tom odjebal. Teda po zložení iba vrčala a CD zobrala asi do polovice. Nakoniec som kúpil novú mechaniku a hodil som na ňu starý logic board. Jediné čo k tomu ešte dodám je, že by som radšej znova menil chladiacu pastu ako mechaniku :). Teraz už som ale prešiel na Xbox Slim :D. Jednoducho za mňa jednoznačne SuperSlim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
O.K. já se svojí slim nemám zatím problémy a pouze jsem vyjádřil svůj názor, který znáte a za tím si stojím. V dnešní době kdy věci vydrží max 2 roky a pak šlus to podle mě není zrovna šťastné řešení ta mechanika ;)

Podle mě štastnější než ty původní mechaniky. Tady když se ti ty dvířka poserou tak se vlastně nic neděje, strčíš tam parátko aby si PS3 myslela že je to zavřený, dáš přes to něco aby se tam neprášilo a můžeš hrát dál. Oprava bude určitě taky mnohem snadnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Podle mě štastnější než ty původní mechaniky. Tady když se ti ty dvířka poserou tak se vlastně nic neděje, strčíš tam parátko aby si PS3 myslela že je to zavřený, dáš přes to něco aby se tam neprášilo a můžeš hrát dál. Oprava bude určitě taky mnohem snadnější.

Ano kryt zrejme nebude mit zadnou jinou funkci nez vyp./zap. zaslepek,takze kdyby neco bude to stejne jako ps1 nebo ps2 slim uprava pro Swap Magic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu