Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 otázečky před koupí


mobisek

Otázka

ahoj, vsem zkusenym ps3 paranum:bash::)nez si pujdu vysnenou ps3 koupit, mel bych par otazek, abych pak se rovnou vrhnul na to a nemusel hledat, sice nejsem zadny amater ale neco jsem se proste nedocetl a nebo se mi to nechtelo cele procitat:):!:

1. ps3 pripojim k netu normalni kabelem z modemu, nemusim nikde nic nastavovat???a bude rovnou pristup do PSN a store???

2. nema nahodou nekdo zkusenost jestli volant logitech momo bude fungovat i s ps3????nekde jsem cetl ze jo nekde zase ze neee tak prosim poradte!!!!!

3. jaky mate zkusenosti s dualshockem 3????

4. upgrade firmware se provadi automaticky po zapnuti???

5. sluzba home uz je v provozu???nebo musim taky stahnout??

6. budu kupovat PS3 40GB a ta ma podporu ps2 her nebo ne??jsem cetl ze to jde s pomoci noveho firmware a nekde zase ze nejde......

dekuju vsem kteri se pokusi mi na vsechno odpovedet, nejsem zadny lamer mel jsem vsechny ps a ted se tesim na novou a na GT5P a GTA4 asi ani nedospim:)ale budu muset hodne pracovat aby byli money:cheesygrin::cheesygrin:

tak se mejte krasne a jeste jednou diky za rady.............

marek_2080: presunuto z PS3 Pokec

marek_2080: nastaveno jako Důležité

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

PS3 slim 320 GB + BF3 6690 http://www.datart.cz/Herni-konzole-SONY-PS3-320GB-Battlefield-3.html?utm_source=heureka.cz&utm_medium=priceindexer&utm_campaign=feed asi neumíš hledat :P jinak superslimáka jsem našel za 5900

Upraveno uživatelem seth123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, chci koupit PS3. Bohužel jsem PS3 nikdy neměl ani na něm nehrál, takže se zeptám na pár dotazů a budu rád, pokud mi někdo poradí.

Jediný důvod, proč to chci kupovat, že si chceme s přítelkyní občas zahrát nějakej dobrej golf (kterej na PC není), tzn asi Tiger Woods Pga Tour 2013, maximálně třeba Top Spin 4, čistě teoreticky i Last of us, ale primární je občas si plácnout golf.

Takže dotazy - jakou konzoli byste doporučovali? Opravdu to neplánuju moc využívat, plánuju koupit použitou, ty dvě hry pak klidně koupím origo nové, to už tolik nestojí. Takže pro naše účely fat, slim, super slim? Stačí 12 GB? Nebo aspoň 40 - 80 - 120?

Jak to přesně funguje s PS Move? Počítám, že pokud s tím chceme hrát ten Top Spin 4, budeme potřebovat dva kompletní PS Move ovladače? To k tomu mám koupit nové origo? Je to tak? A už nic jiného nepotřebujeme?

Předem díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím Vás tu všechny! Plánuji koupit PS3. V merku mám ps3 12 gb s pohybovým senzorem. Tedka jenom řeším, zda-li lze hrát on-line mulitplayer s origo hrou na flashnutým ps3. Rozhoduji se, jestli mám koupit flashnutý ps3 a nebo koupit úplně nový. Jedná se mi o hraní her on-line. Takže má představa je, že bych koupil flahnutý ps3 na který bych si koupil origo hru kterou bych hrál po netu a ty ostatní bych si "zálohoval"(přepaloval). Jde to? Nebo abych mohl hrát po netu potřebuji ps3 v originálním stavu? Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj chcem kupit ps3. Nikdy som konzolu nemal takze som posledne dni zistoval vsetko okolo. Ale mam 2 otazky na ktore som odpoved nenasiel.

1) existuje stranka kde su ps3 hry a kde ukazuje kolko ludi prave hra danu hru ? napr ako ma steam (steam stats) na pc. Napr chcem kupit killzone 3 na MP ale neviem ci a kolko ludi este MP hrava atd.

2) Aky ucet sa oplati vytvorit byvam v CR. Takze CZ alebo US. Na pc (SONY strankach) som si vytvoril US maju lepsie ceny ale zas mi neberie kartu takze budem musiet kupit kupony na USD a maju vraj aj vacsiu ponuku ako CZ store. Viem ze uctov mozem mat viac. Hlavne neviem na aky ucet si zaplatit PS PLUS. aby neboli problemy napr z IP adresou alebo podobne. Ono cekovo v tom mam zmatok trosku tak by som rad vedel aky ucet mam preferovat. Najradsej by som mal len jeden napr ten US ale chcem sa vyhnut problemom.

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mášli fw ofiko 3.55 a nizsi tak to zvladnes sam za par minut jen das na usb soubor s cfw a je to ..

mášli slimko verzi nižší cech 2500a tak si to flashnes sám když si koupíš E3 Flasher ( cca 1000kč) je to celkem jednoduchý rozebrat psko, pripojit na flashku ( nasadit ) přehrát a sundat .. plus muzes flashovat treba kamosum a tak mášli na to dost zkušeností z elektronikou a tak .. mášli novější slimko tak si musíš koupit nějakej ODE - emulátor BD-romky , stojí cca 2000Kč a připojuje se do pska natvrdo mezi mechaniku a zakladovku .. tyhle totiz nejdou flashnout (zatim) a asi nepujdou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu