Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 otázečky před koupí


mobisek

Otázka

ahoj, vsem zkusenym ps3 paranum:bash::)nez si pujdu vysnenou ps3 koupit, mel bych par otazek, abych pak se rovnou vrhnul na to a nemusel hledat, sice nejsem zadny amater ale neco jsem se proste nedocetl a nebo se mi to nechtelo cele procitat:):!:

1. ps3 pripojim k netu normalni kabelem z modemu, nemusim nikde nic nastavovat???a bude rovnou pristup do PSN a store???

2. nema nahodou nekdo zkusenost jestli volant logitech momo bude fungovat i s ps3????nekde jsem cetl ze jo nekde zase ze neee tak prosim poradte!!!!!

3. jaky mate zkusenosti s dualshockem 3????

4. upgrade firmware se provadi automaticky po zapnuti???

5. sluzba home uz je v provozu???nebo musim taky stahnout??

6. budu kupovat PS3 40GB a ta ma podporu ps2 her nebo ne??jsem cetl ze to jde s pomoci noveho firmware a nekde zase ze nejde......

dekuju vsem kteri se pokusi mi na vsechno odpovedet, nejsem zadny lamer mel jsem vsechny ps a ted se tesim na novou a na GT5P a GTA4 asi ani nedospim:)ale budu muset hodne pracovat aby byli money:cheesygrin::cheesygrin:

tak se mejte krasne a jeste jednou diky za rady.............

marek_2080: presunuto z PS3 Pokec

marek_2080: nastaveno jako Důležité

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Rhapsomanijak napsal..

"Ale z toho jejich popisu moudrej nejsem, takže teď je otázka jestli na tý PS3 půjdou hry z PS2 nebo ne.."

Jak už psali kolegové nademnou, taky hodně pochybuju, že v tom Tescu bude 60GB verze, ale zkus se jich zeptat, za optání člověk nic nedá. Bohužel je víc než pravděpodobný, že obsluha obchodu bude tomu přístroji rozumět jako ta "koza petrželi", tak Ti nezbude než si tu PlayStation 3 omrknout/osahat osobně.

Tady máš nejzákladnější rozdíly mezi premiérovou PS3 (60GB) a následujícíma modelama (40-80GB), díky kterým v tom Tescu během pár vteřin zjistíš na čem jsi ;)

PlayStation 3 (60GB)

Tahle verze přehrává hry i z předchozí konzole PlayStation 2. První poznávací znamení je všudypřítomný chrom. Chromovaná lišta se nachází jak u štěrbiny mechaniky, tak dole pod USB vstupama. USBčka jsou čtyři. Další detail je, že se kryt vedle mechaniky odklápí a pod ním se ukrývá integrovaná čtečka paměťových karet. A nakonec, přední část přístroje (pod mechanikou) zdobí spousta otvorů chlazení...

03-2222043222T.jpg

PlayStation 3 (40 a 80GB)

Tyhle verze už PS2 hry nepřehrávají. Hlavní poznávací znamení jsou - chybějící chrom, který nahradila jen matná stříbrná barva. Nemá integrovanou čtečku paměťových karet a překryt je pevný. Na přední ploše se nově nachází jen dva USB vstupy a díky přepracovanýmu chlazení razantně ubylo větracích otvorů...

03-2257134722T.jpg

Tak vyraž s úsměvem do Tesca a kdoví, možná budeš mít "Z pekla štěstí"....naděje prý umírá poslední :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
znam jednoho ktery PS3 vytyka ze nema AA.. mozna by si ji ani kvuli tomu nekoupil:-D tak pro nektere by to mozna mohla byt odpoved na otazku pred koupi

ale je fakt ze to neustale srovnavavi tech dvou kramu je uz jenom takove tlachani o pocasi...

Nesrovnáváme dva krámy, ale schopnost zvládat grafiku a v tom je xbox u multiplatformních titulů opravdu lepší. PS3 má relativně slabou grafickou část, limity jsou dané a architektura není standartní. Je to prostě vidět. U exkluzivních titulů tomu může být jinak, ale jelikož to nelze objektivně srovnat, tak je to blbost tvrdit. Kdo chce mít pocit, že hraje graficky nejlepší možnou verzi hry (která vychází i na jiných formátech!!!!!!) na konzoli, PS3 si nekoupí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Rhapsomanijak napsal..

"Ale z toho jejich popisu moudrej nejsem, takže teď je otázka jestli na tý PS3 půjdou hry z PS2 nebo ne.."

Jak už psali kolegové nademnou, taky hodně pochybuju, že v tom Tescu bude 60GB verze, ale zkus se jich zeptat, za optání člověk nic nedá. Bohužel je víc než pravděpodobný, že obsluha obchodu bude tomu přístroji rozumět jako ta "koza petrželi", tak Ti nezbude než si tu PlayStation 3 omrknout/osahat osobně.

Tady máš nejzákladnější rozdíly mezi premiérovou PS3 (60GB) a následujícíma modelama (40-80GB), díky kterým v tom Tescu během pár vteřin zjistíš na čem jsi ;)

PlayStation 3 (60GB)

Tahle verze přehrává hry i z předchozí konzole PlayStation 2. První poznávací znamení je všudypřítomný chrom. Chromovaná lišta se nachází jak u štěrbiny mechaniky, tak dole pod USB vstupama. USBčka jsou čtyři. Další detail je, že se kryt vedle mechaniky odklápí a pod ním se ukrývá integrovaná čtečka paměťových karet. A nakonec, přední část přístroje (pod mechanikou) zdobí spousta otvorů chlazení...

03-2222043222T.jpg

PlayStation 3 (40 a 80GB)

Tyhle verze už PS2 hry nepřehrávají. Hlavní poznávací znamení jsou - chybějící chrom, který nahradila jen matná stříbrná barva. Nemá integrovanou čtečku paměťových karet a překryt je pevný. Na přední ploše se nově nachází jen dva USB vstupy a díky přepracovanýmu chlazení razantně ubylo větracích otvorů...

03-2257134722T.jpg

Tak vyraž s úsměvem do Tesca a kdoví, možná budeš mít "Z pekla štěstí"....naděje prý umírá poslední :cheesygrin:

jj diky :) .. se tam zajdu mrknout ale stejne to vidim tak ze koupim PS2 a casem PS3 pac nic jineho asi nenadelam :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

pobavil jsi mě svým příspěvkem.. :D .. dva krámy se tu rozhodně srovnávají (:

ale máš pravdu v tom že xbox je lepší pro multiplatformní hry.. ale tvrdit že má ps3 relativně slabou grafiku.. :D

ano má slabší než xbox.. ale celkově vzato moc slabá neni xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ne, nejdou a ani jen tak nepůjdou (ochrana PS3 je prakticky neprolomitelná - resp. když se prolomí, tak se příjde o možnost rozšifrovat hry)

dík za odpověď....tak to nevím jestli si ho mám koupit nebo radši něco vrazit do notebooku silnější grafiku ta by mě asi stačila

do noteBooku grafiku nedáš :D

jediný co se dá vyměnit/přidat jsou ramky a hdd

navíc se silnější grafikou bych se bál že mi noťas neutáhne chlazení a shoří :D

všechno musí jít nee ?:D tak ja nevím jestli si mám koupit ps3 když tam nejdou pálené hry moc se mě koupovat originál nechce ještě když se mě pak nějaká hra nebude libít co poradíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no na aukru seženeš hry za pakatel xD..a nejen na aukru

jestli nemusíš mít hned každou novinku tak bych se ps3 nebál.. navíc můžeš zdarma přes net tahat dema takže jestli se ti hra bude/nebude líbit je jen na tobě :D

o xboxu si neuvažoval? :D

btw edituj.. (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no na aukru seženeš hry za pakatel xD..a nejen na aukru

jestli nemusíš mít hned každou novinku tak bych se ps3 nebál.. navíc můžeš zdarma přes net tahat dema takže jestli se ti hra bude/nebude líbit je jen na tobě :D

o xboxu si neuvažoval? :D

btw edituj.. (:

jo na aukru mam ucet to je vpoho...o xboxu jsem neuvazoval ja jsem vyrostl na ps3 aj kvuli ovladaci je jednoduchy dobry :) na xboxu jdou palene?

jo na aukru mam ucet to je vpoho...o xboxu jsem neuvazoval ja jsem vyrostl na ps3 aj kvuli ovladaci je jednoduchy dobry :) na xboxu jdou palene?

chtel jsem napsat ze jsem vyrostl na ps :D ted uvazuju teda o trojce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Rhapsomanijak..

Za málo ;) Snad se jednou k PlayStation 3 dopracuješ, protože tahle povedená mašinka i bez "praštěný" zpětný kompatibility stojí za hřích :thumbup:

Tomin90..

Pokud se Ti nechce platit za hry (jak píše Medvídek, bazarový hry na PS3 bývají i za pár stovek, jen hledat) a toužíš mermomocí hry "pálit", jdi do X Boxu 360, ten tuhle záležitost umožňuje a určitě se nejedná o špatnou elektroniku.

Pokud si vyrostl na PlayStation a chceš zůstat týhle značce věrný, nezbude Ti než u PS3 rychle z hlavy vypustit nějaký pirátění a zkusit pro změnu trochu tý originality, má to svý kouzlo ;)

Je opravdu jen na Tobě co upřednostňuješ a jaký máš osobní priority. Jde-li Ti v první řadě opravdu jen o hraní kvalitních her a pořizování si originálních her je pro Tebe nepřekonatelný problém, na značku PS musíš zapomenout a zkusit změnu v podobě výše zmíněnýho X Boxu 360 od firmy Microsoft.

Pokud naopak nechceš jen herní konzoli, ale máš chuť (kromě hraní podobně kvalitních her) svojí mašinku využít i na spoustu jiných úkonů, PlayStation 3 by Tě mohla zaujmout natolik, že pálení her brzy pustíš z hlavy http://console-forum.net/showthread.php?t=23309&p=871393&viewfull=1#post871393

Nebudeš holt mít v poličce 10 her týdně, ale "jen" jednu, dvě měsíčně, ale právě díky tomu si je budeš užívat na maximum ;)

Už to tady na webu padlo, jedním z důležitých faktorů je i to, zda někdo v okolí vlastní PS3 nebo XB360. Zjisti si předem zda mají Tvý kamarádi / kamarádky / příbuzní doma jednu z těhle mašinek, mohli by jste si například půjčovat hry atd..

Další věcí je, jestli chceš hrát jen sám (příběhová část her) nebo si chceš najít nový přátele a hrát i ve více lidech (on-line část her). Na PlayStation 3 je on-line hraní zdarma a na X Boxu 360 je on-line placený. Jde ale jen o zanedbatelnou částku cca. 1000 Kč, což je za rok využívání on-linu naprosto v pohodě.

Tohle téma berou někteří mladší a výbušnější příznivci značky PlayStation jako hrozný mínus X Boxu, ale není to tak horký. Je to jako s příznivcema značky X Box, ti horlivější z nich zase jako hrozný mínus pro PS3 berou to, že multiplatformový hry na ní vypadají "mnohem" hůř než na jejich XB360, že z toho musí neinformovaný člověk nabýt dojmu, že XB360 je nejméně o 3 generace před PS3 :cheesygrin:

Tyhle věci nejsou v jádru ničím jiným než naprosto zbytečným hrocením, žabomyší válkou, která má dokázat kdo z nich dočůrá dál. Takže na placený on-line na X Boxu 360 vůbec nehleď, není to nic strašnýho a naopak ani z porovnávání her a "těžce prohrávající" PlayStation 3 si nedělej těžkou hlavu.

U většiny multiplatformových her nejsou rozdíly natolik zásadní, aby se normální hráč unavoval jejich řešením, ale na herních webech se tyhle prkotiny holt řešit "musí", protože bez zápolení (i když v řadě případu naprosto zbytečnýho) a dohadování se kvůli 5 polygonům až téměř do krve, prostě některý lidi nemůžou žít ;)

No, ať si zvolíš jakoukoliv ze současných moderních konzolí (XB360/PS3), nebude-li Ti jedna z nich po důkladným vyzkoušení z nějakýho důvodu vyhovovat, není nic jednoduššího než jí tady nebo kdekoliv jinde na internetu prodat a pořídit si na zkoušku tu druhou z týhle dvojice ;)

Jinak chlapi, zkuste pořád nekopírovat celý původní texty, stačí napsat jméno a odpověď, tohle kopírování všeho akorát zbytečně "zaprasí" konkrétní témata :roll: Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Rhapsomanijak..

Za málo ;) Snad se jednou k PlayStation 3 dopracuješ, protože tahle povedená mašinka i bez "praštěný" zpětný kompatibility stojí za hřích :thumbup:

Tomin90..

Pokud se Ti nechce platit za hry (jak píše Medvídek, bazarový hry na PS3 bývají i za pár stovek, jen hledat) a toužíš mermomocí hry "pálit", jdi do X Boxu 360, ten tuhle záležitost umožňuje a určitě se nejedná o špatnou elektroniku.

Pokud si vyrostl na PlayStation a chceš zůstat týhle značce věrný, nezbude Ti než u PS3 rychle z hlavy vypustit nějaký pirátění a zkusit pro změnu trochu tý originality, má to svý kouzlo ;)

Je opravdu jen na Tobě co upřednostňuješ a jaký máš osobní priority. Jde-li Ti v první řadě opravdu jen o hraní kvalitních her a pořizování si originálních her je pro Tebe nepřekonatelný problém, na značku PS musíš zapomenout a zkusit změnu v podobě výše zmíněnýho X Boxu 360 od firmy Microsoft.

Pokud naopak nechceš jen herní konzoli, ale máš chuť (kromě hraní podobně kvalitních her) svojí mašinku využít i na spoustu jiných úkonů, PlayStation 3 by Tě mohla zaujmout natolik, že pálení her brzy pustíš z hlavy http://console-forum.net/showthread.php?t=23309&p=871393&viewfull=1#post871393

Nebudeš holt mít v poličce 10 her týdně, ale "jen" jednu, dvě měsíčně, ale právě díky tomu si je budeš užívat na maximum ;)

Už to tady na webu padlo, jedním z důležitých faktorů je i to, zda někdo v okolí vlastní PS3 nebo XB360. Zjisti si předem zda mají Tvý kamarádi / kamarádky / příbuzní doma jednu z těhle mašinek, mohli by jste si například půjčovat hry atd..

Další věcí je, jestli chceš hrát jen sám (příběhová část her) nebo si chceš najít nový přátele a hrát i ve více lidech (on-line část her). Na PlayStation 3 je on-line hraní zdarma a na X Boxu 360 je on-line placený. Jde ale jen o zanedbatelnou částku cca. 1000 Kč, což je za rok využívání on-linu naprosto v pohodě.

Tohle téma berou někteří mladší a výbušnější příznivci značky PlayStation jako hrozný mínus X Boxu, ale není to tak horký. Je to jako s příznivcema značky X Box, ti horlivější z nich zase jako hrozný mínus pro PS3 berou to, že multiplatformový hry na ní vypadají "mnohem" hůř než na jejich XB360, že z toho musí neinformovaný člověk nabýt dojmu, že XB360 je nejméně o 3 generace před PS3 :cheesygrin:

Tyhle věci nejsou v jádru ničím jiným než naprosto zbytečným hrocením, žabomyší válkou, která má dokázat kdo z nich dočůrá dál. Takže na placený on-line na X Boxu 360 vůbec nehleď, není to nic strašnýho a naopak ani z porovnávání her a "těžce prohrávající" PlayStation 3 si nedělej těžkou hlavu.

U většiny multiplatformových her nejsou rozdíly natolik zásadní, aby se normální hráč unavoval jejich řešením, ale na herních webech se tyhle prkotiny holt řešit "musí", protože bez zápolení (i když v řadě případu naprosto zbytečnýho) a dohadování se kvůli 5 polygonům až téměř do krve, prostě některý lidi nemůžou žít ;)

No, ať si zvolíš jakoukoliv ze současných moderních konzolí (XB360/PS3), nebude-li Ti jedna z nich po důkladným vyzkoušení z nějakýho důvodu vyhovovat, není nic jednoduššího než jí tady nebo kdekoliv jinde na internetu prodat a pořídit si na zkoušku tu druhou z týhle dvojice ;)

Jinak chlapi, zkuste pořád nekopírovat celý původní texty, stačí napsat jméno a odpověď, tohle kopírování všeho akorát zbytečně "zaprasí" konkrétní témata :roll: Díky

dík za informace asi stejne zvolim PS3 klasika :D driv nebo pozdej na tom ty palene stejne pujdou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tomin90 napsal.. "Dík za informace asi stejně zvolím PS3, to je klasika"

Nemáš za co ;) Jdi s chutí do ní, PlayStation 3 rozhodně stojí za pozornost a hlavně za vyzkoušení.

Jinak si nemůžu odpustit malou poznámku, ale vážně chlapi, tady něco psát, to je občas jako to mluvení do dubu :roll: Zkuste Tomine a další, nekopírovat celý původní texty, opravdu je to strašný zlozvyk. Stačí jen napsat jméno člověka, kterýho chcete oslovit a to celý doplnit o svojí odpověď...

Tohle kopírování úplně všeho akorát zbytečně "zaneřádí" konkrétní téma i stránku a to ani nemluvím o bolestech ukazováčku. Z toho věčnýho, zběsilýho "skrolování" kolečkem u myši mám prst napuchlej jako by mi do něj někdo jebnul kladivem :cheesygrin:

Tak díky za pochopení ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
když už sme u těch otázek před koupí, tak já se chchi taky na něco zeptat a nechci zbytečně zakládat nové téma....je pro hraní her nutné mít psn účet? abych věděl, jestli si mám koupit kabely na internet a router předem, nebo to chvilku počká

Pro samotné hraní her to potřeba není, ale přijdeš tím o možnost si do těch her stáhnout nejnovější patche, které leckdy leccos opraví. Stahovat si dema z PS Store apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdravim lidi mam problem koupil sem si hru z bazaru nic meno sem ji doma zkousel ale po chvilce hrani pri uladani se me sekl a vubec nereagoval a prestal pracovat tak sem vytahl dysk a cele ps3 vypl a zapl a po zapnuti sem tam dal jinou hru COD modenfarfer 2 no a proste se nic nestalo zaclo se to nacitat a nic nenacetlo proste jak kdyby v te mechanice nic nebylo... tak vas prosim nevite co s tiim... dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Teoreticky můžeš mít zasranou čočku, ale je taky možný že ti odešla mechanika. Jestli se v pravo u hodin objeví ikona načítajícího disku tak to bude chtít vyčistit, jestli ne pravděbobně je v háji mechanika, ještě můžeš zkusit najet do restart menu a zkusit některou z možností, ale z hlavy ti neřeknu který vymažou savy a další věci....

Taky napiš jakou konzoli máš a jak starou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu