Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 otázečky před koupí


mobisek

Otázka

ahoj, vsem zkusenym ps3 paranum:bash::)nez si pujdu vysnenou ps3 koupit, mel bych par otazek, abych pak se rovnou vrhnul na to a nemusel hledat, sice nejsem zadny amater ale neco jsem se proste nedocetl a nebo se mi to nechtelo cele procitat:):!:

1. ps3 pripojim k netu normalni kabelem z modemu, nemusim nikde nic nastavovat???a bude rovnou pristup do PSN a store???

2. nema nahodou nekdo zkusenost jestli volant logitech momo bude fungovat i s ps3????nekde jsem cetl ze jo nekde zase ze neee tak prosim poradte!!!!!

3. jaky mate zkusenosti s dualshockem 3????

4. upgrade firmware se provadi automaticky po zapnuti???

5. sluzba home uz je v provozu???nebo musim taky stahnout??

6. budu kupovat PS3 40GB a ta ma podporu ps2 her nebo ne??jsem cetl ze to jde s pomoci noveho firmware a nekde zase ze nejde......

dekuju vsem kteri se pokusi mi na vsechno odpovedet, nejsem zadny lamer mel jsem vsechny ps a ted se tesim na novou a na GT5P a GTA4 asi ani nedospim:)ale budu muset hodne pracovat aby byli money:cheesygrin::cheesygrin:

tak se mejte krasne a jeste jednou diky za rady.............

marek_2080: presunuto z PS3 Pokec

marek_2080: nastaveno jako Důležité

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

v ps3 mas i gpu takze se to tam v tom mini prostoru hreje docela dost!!!... . Nicmene proc myslis, ze konzole do ylodu odchazeji az po 2 letech nebo 3 letech uzivani??? Tenhle jev neni ze se ti konzole uvari behem mesice... Ja davam jen radu jak ho oddalit nebo pri trose stesti se mu uplne vyhnout. Rozhodne nikomu nerikam co ma delat, stejnym zpusobem sem ti odpovedel i ohledne toho skla jakou s tim mam zkusenost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
sklo je studeny kdyz se nezahreje, ja mel stolek, na nem sklenenou desku. V dobre vire, ze sklo bylo prakticky porad studeny i v teplych dnech sem na nej posadil ps3, prave taky z duvodu, ze to urco bude dobre chladit..., a cca po 5ti hodinach hrani v relativne teplym dnu, kdy konzole mela roztopino, sem sahnul na to sklo a bylo vic horky jak ta konzole snad, samozrejme to, ze pod tou konzoli se to pomalu varilo, ani nemluve...

video co? :)) :)) no kdyz to nepojede zaroven tak asi ano. Hodne se tu vzdy diskutuje, zda konzoli polozit ci postavit, ja osobne ji mam ve stojanku na stojaka, stojanek ma dva dalsi vetracky, pripojeny do usb konzole a v tomhle stavu je konzole opravdu do 10ti minut od hrani (kdyz ji necham zapnutou ofc) studena. (tady jde vlastne o to, ze kdyz by jsi konzoli po hrani ihned vypnul, tak je porad rozpalena a zacne se doslova upekat, proto je nutny ji nechat ochladit jejima vetrackama.)

Video je uz jen dekorace:-).JJ chlazeni to chce urcite akorat bych nechtel mit tu konzoli postavenou chci ji umistit do stolku..tak nevim jestli jsou i nejake vetracky ve vodorovne poloze....nebo chladici podlozka pod notebook???.. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nebo chladici podlozka pod notebook???.. :-)

mam dojem, ze zrovna v techto mistech na spodni strane ps3 zadne vetracky nejsou, aby to nejak ovlivnilo jeji zahrivani, ne?

jinak ja jsem kupoval pouzivanou ps3 bez zarucaku a uz to skoro bude 2 roky, co ji mam a bez problemu slape, krome par sw seknuti (99% fifa a bf3 :D)...nemam strach

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, asi blbá otázka ale po delěí době bych si zase chtěl pořídit nějako konzoli. Jen na pár vyvoléných her, tedy nechce se mi moc utrácet ani na net s ní nepudu. Vyplatí se ještě v dnešní době kupovat Fatko?? aspon 80gb?? co tak koukám ten ylod je velmi nepěkná věc :-D no stejně jako rrod u xka. Takže za názor zkušených budu rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, asi blbá otázka ale po delěí době bych si zase chtěl pořídit nějako konzoli. Jen na pár vyvoléných her, tedy nechce se mi moc utrácet ani na net s ní nepudu. Vyplatí se ještě v dnešní době kupovat Fatko?? aspon 80gb?? co tak koukám ten ylod je velmi nepěkná věc :-D no stejně jako rrod u xka. Takže za názor zkušených budu rád.

YLOD je rozšířenej jen u prvních 80 GB, 60 GB a 40 GB. Nový 80 GB (CECHK a vejš) tím netrpí. .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, asi to tu už 100x bylo, ale nějak se mi nedaří to vše dohledat.

1)Zvažuji mezi PS3 a Xboxem, ale vzhledem k tomu, že to plánuji 50% hraní a 50% filmy tak asi PS3, že?

2)Plánuji si v jednom obchodě koupit přímo flashnutou nebo načipovanou (nevím jak to správně nazvat) konzoli, abych mohl případně hrát hry ze záložních kopií :-), bude mne toto nějak omezovat do budoucna? Mám namysli, jestli se bude dát dál upgradovat firmware, hrát normálně po netu, případně jestli je to operace vratná nebo tam nění nějaká jiná záludnost.

3)Pochopil jsme správně, že HDD se dá vyměnit za větší max 500 GB?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jako ve standartním obchodě určitě na 100% nekoupíš flashnutelnou PS3... FW který se dá flashovat je z prosince 2010(FW 3.55). Navíc pokud chceš hrát hry zadarmo(i nejnovější) tak musim uznat že na tohle je xbox 360 lepší :D

na PS3 máš CFW, na kterým jde jen pár nových her a potom si musíš koupit TrueBlue dongle aby ti šli i nejnovější hry(to je dalších asi 1200,-)

interní HDD vezme PS3 klidně i 2TB ale problem je, že od 500/640 GB jsou HDDčka trochu vyšší cca o milimetr asi, než co se tam dá dát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

CFW?

Chápu správně, že na PS3, kterou teď koupím cracky nerozjedu? Nebo je to myšleno, že budu muset pořád, abych rozjel i nové cracky kupovat tb dongle? Jsem právě našel firmu, která prodává mimo jiné i konzole a nabízí flashovani, s tím, že pokud to u nich koupíš, tak to neruší záruku. Kolega tam kdysi kupoval PS2, upravenou a v pohodě.

Díky moc za nápovědu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

přeďtim si do začátku přečti nějakej tutoriál. PS3 se flashuje tak že jednoduše přeinstaluješ FW, ale to jde pouze u FW 3.55 a niž... se zaruku to nic nedela je to jen preinstalovani FW na CFW(custom FW)

abys rozjel nejnovejsí hry na CFW tak ano potřebuješ trueblue dongle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem pročetl otázky a odpovědi až do začátku roku 2011 :-)

Jestli to chápu správně, tak pokud si teď koupím konzoli, tak se přes E3 (nebo tak nějak) downgradne systém na 3.55, ale to bych pak nemohl hrát nové hry, takže se tam dá ten dongle, abych je zase hrát mohl, je to správně?

Taky jestli jsem pochopil správně, tak po této úpravě si nezahraji oficiálně po netu?

Akorát jsem se nedočetl, jestli je ta změna vratná, že bych si teď otestoval, co se mi bude líbit, pak si to koupil a vrátil do původního stavu.

Teď jsem ještě pročetl tutorialy, takže přes 3.7 a výše bych se ještě dostal, ale nové konzole mají jiný flash, takže v současné době se nové konzole upravit nedají. Je to tak, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže ještě jednou. Pokud konzole, kterou koupíš, bude mít v základu víc, než je 3.55 (nebo 3.56, nevím přesně), máš smůlu a nepomůže ti nic, ani E3 flasher. Ten totiž dokáže downgrade pouze na základní FW, co byl v konzoli. S novými hrami máš pravdu, pokud budeš mít konzoli, která pujde upravit.

S CFW se po netu hrát opravdu nedá.

Změna by vratná být měla. To už ale řekl Nemec30, pokud by změna nebyla vratná, těžko by se nerušila záruka.

Btw: nepiš víc příspěvků po sobě, použij edit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ok, děkuji

Teď jsem volal do obchodu, co nabízí úpravu konzolí. Bylo mi řečeno přímo tím co to dělá, že do podzimu to šlo bez problémů. V současné době to jsou schopni prý udělat taky, akorát se nesmím připojit na net, aby se mi nestáhl upgrade a zahrají si hry jen do konce roku 2010, což odpovídá tomu fw 3.55.

Takže se tváří, že to jde. Ikdyž nechápu jak to jsou schopni stáhnout, když to není možné :-( Když si prý u nich tu konzoli koupím, nemají nic skladem, takže někde objednají novou, tak mi to upraví a zůstane mi i jejich záruka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Koupit konzole se starým FW není nemožné, pouze velmi težké. Onen obchod (asi vím, o který jde), má určitě o něco víc možností, než běžný člověk. Proto bych jim v tomhle i věřil. Samozřejmě, asi nikdo nezaručí, zda je konzole opravdu nová, nebo ne. Pokud se jí věnuje určitá péče, vyčistí se, a není nijak viditelně poškozená, laik to asi nepozná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo, když si nechám konzoli stáhnout na FW 3.55 jaká by podle vás byla zato odpovídající cena? A může ta úprava způsobyt nějaké problémy konzoli (jestli je to hodně riskantní pro životnost a funkčnost konzole)?

Když se pak připojím k netu a upgraduje se mi FW už pak asi není velký problém to stáhnout zpátky, co jsem pochopil, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Taky řeším to samé. Mám doma půl roku staré Xko 250GB i s microsoft volantem a přemýšlím nad tím, zda neskusit PS3. V čem je hlavní rozdíl, když si člověk koupí teď novou konzoli? Je mi jasné, že xko může mít Kinect a PS3 zase BlueRay s 3D. A něco zásadnějšího? Hraju spíše Lego hry s přítelkyní, auta a občas nějakou akční střílečku. Spíše jsem sváteční hráč. Ale tak nějak provádí upgrade celého obývacího zařízení (TV, AV, 5.1 repro, MMC).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu