Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod jak nedostat BAN na XBOX LIVE


white

Recommended Posts

24454512.jpg

Noční můrou všech ilegal xboxařů je,že jim Microsoft udělí ban na Xbox Live,kvůli tomu,že mají reflashlý xbox (reflashlý = jdou pálené hry).Avšak nebyli bychom lidi,kdyby jsme si neporadili a proto tu je takzvaný STEALTH,který ,,zařídí",aby jste pravděpodobě nezískali na Xbox Live ban.

Stealth je věc která zajistí,že hra nebude sama o sobě dávat vědět Microsoftu,že není originální kopie.Odhadem 85% her,které se dají stáhnout po různých warez a nebo xbox fórech má tento stealth už aplikovaný.Jestli máte ve hře aplikovaný stealth poznáte podle pár chytrých programů. Nejlepší by měl být XDVD mulleter (google.com).Pokud zjistíte,že stalth ve hře není,dá se jednoduše stáhout a pomocí tohoto programu ho aplikovat do hry.Pak stačí už jen vypálit hru se stealthem a máte vyhráno...

Jedinou věcí,která může být na obtíž,je že jednou za půl roku vychází na xbox novější a výraznější patche,které většinou přidají na kvalitě a vyšším stupni ochrany.

Pokud chcete mít 100% jistotu,že vás Microsoft nedostane,tak je potřeba aktualizovat custom firmware,kterým budete mít flashnou mechaniku. To znamená,že budete potřebovat nový flash. Popravě řečeno,nikdo to moc stejně neaktualizuje...

Podle: www.xbox.blog.cz (http://xbox.blog.cz/0803/stealth-aneb-jak-nedostat-ban-na-xbox-live-2)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ja teda gamesku se kterou lezu na LIVE mam origosku... napr COD4 a GOW koupil sem po 400,- za kus... na palenky tam mam druhej ucet se kterym na LIVEko nelezu... ale taky me ban mozna ceka... uprime receno.. jsem na ONLINE hrani uz cca 4 mesice fakt zavislej.. takze v pripade BANu kupuju novou konzoli :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle není tut ale jen taková informace...

já se nebojím o vstup na live

Přímo tutorial to není,ale je to topic na téma How to (Jak na to) a podle mě to ,,jak na to..." napsané je,ale dá se to brát i jako informace,vždyť je to jedno,hlavně že to pomůže.

A jak to,že se nebojíš? Máš flash?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
To znamená že můžu dostat ban i jen za to že vlezu na LIVE s fashlým Xkem,nebo jen s pomocí nějaké hry?

¨Můžu dostat ban i když hraji origo hru na flashlém Xku,nebo poze s pálenou hrou?

toto by mne taky zajímalo. Protože v opačném případě bych teda asi koupil dvě konzole. Jednu na hraní online a druhou na pálenky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funguje to nebo ne ? Někdo říká že jo někdo zas ne. Rád bych si zahral GTA IV MP :D samozřejmě až po oficiálním vydání..

Ano fuguje, ale jak jsem už psal, tak Microsoft dělá updatey, takže se ti může stát, že se připojíš na Xbox Live a sám od sebe se ti nainstaluje nový update a ty budeš mít starří verzi Stealth, tím pádem je větší riziko, že tě odhalejí a udělí ti ban. Nejlepší varianta je kupovat si originální hry, když chceš hrát po Xbox Live a ty který chceš hrát jenom single, tak klidně pálenky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 5 months later...

jen takovy dotaz do pranice kdyz dostanu ban a pujdu to reklamovat ze mi proste nefunguje neco za co si platim ... jak oni mi dokazou ze mam flashnutou mechaniku a hraju neoriginalni hry pokud si pred tim nez to pujdu reklamovat prehodim zpatky mechaniku takze budu mit lite on ... tim padem kdyz to tak vemu a pujdu to reklamovat jak mi dokažou že jsem něco porušil????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen takovy dotaz do pranice kdyz dostanu ban a pujdu to reklamovat ze mi proste nefunguje neco za co si platim ... jak oni mi dokazou ze mam flashnutou mechaniku a hraju neoriginalni hry pokud si pred tim nez to pujdu reklamovat prehodim zpatky mechaniku takze budu mit lite on ... tim padem kdyz to tak vemu a pujdu to reklamovat jak mi dokažou že jsem něco porušil????

tam ted tolik nejde o mechaniku jako o to ze kdyz si to budes chtit reklamovat u microsoftu tak pokud mas BAN tak ti konci zaruka konzole... cim to je? ze si se vlastne kdyz to tak reknu nacerno zaregistroval na jinou zemi ponevadz live neni stale v CR podporovanej;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu