Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod jak nedostat BAN na XBOX LIVE


white

Recommended Posts

urnacr > flash mechaniky vcetne lite-on stoji 500kc :dozey: (napr u kanalizatora)

...asi před měsícem jsem četl topic katalyzátora, že dělá flashe mechanik -> 500 za samsung, toshiba,... a 2000 za výměnu LITE-ON a flashnutí vyměněné mechaniky (protože firmware v mechanice LITE-ON je vypálený v paměti napevno, takže nejde přehrát -> tak to zdůvodňoval on). Nebo že by už dneska šli flashnout aj LITE-ON mechaniky???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tam ted tolik nejde o mechaniku jako o to ze kdyz si to budes chtit reklamovat u microsoftu tak pokud mas BAN tak ti konci zaruka konzole... cim to je? ze si se vlastne kdyz to tak reknu nacerno zaregistroval na jinou zemi ponevadz live neni stale v CR podporovanej;)

legalne nelegalne to mysllim vubec nic neznamena a to z toho duvodu že když si kupuješ xbox tak si platiš i za to že se mužeš díky te konzoli připojit na net je to prostě součást xboxu....taky když si cokoli koupiš tak počítáš stim že tam bude všechno fungovat co je u toho napsane protože za všechno si platiš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...asi před měsícem jsem četl topic katalyzátora, že dělá flashe mechanik -> 500 za samsung, toshiba,... a 2000 za výměnu LITE-ON a flashnutí vyměněné mechaniky (protože firmware v mechanice LITE-ON je vypálený v paměti napevno, takže nejde přehrát -> tak to zdůvodňoval on). Nebo že by už dneska šli flashnout aj LITE-ON mechaniky???

Jsou dvě možnosti,buď si nechat vyměnit mechaniku...2000 a neprijdes o zaruku,nebo si nechas jen flashnout Lite-on a prijdes tim o zaruku ale ted cenu fakt newim :D btw.tohle sem nepatří;)

legalne nelegalne to mysllim vubec nic neznamena a to z toho duvodu že když si kupuješ xbox tak si platiš i za to že se mužeš díky te konzoli připojit na net je to prostě součást xboxu....taky když si cokoli koupiš tak počítáš stim že tam bude všechno fungovat co je u toho napsane protože za všechno si platiš

Ale prostě Live není oficiálně v čr podporováno ...newim co je na tom k nepochopení .... :D pokud si počítal s tím, že bude fungovat vše co je u toho napsané, tak si také přečti v jakých zemích je podpora Xbox Live... někdo to tam je v těch letácích nebo i na xbox.com !!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale prostě Live není oficiálně v čr podporováno ...newim co je na tom k nepochopení .... :D pokud si počítal s tím, že bude fungovat vše co je u toho napsané, tak si také přečti v jakých zemích je podpora Xbox Live... někdo to tam je v těch letácích nebo i na xbox.com !!! ;)

fungovat to ma i když to u nás nepodporujou jak oni mužou vědět kde ja stím budu hrat..moc dobre to chapu a vim co a jak microsoft podporuje... jde mi jen o to že při případné reklamaci mi teoreticky nemužou nic říct...jak oni budou vědět že jsem stím nehrál na live třeba v americe??? tohle jsou jen takové teoretické otázky....myslim že až dosatnu ban tak to pujdu reklamovat a uvidime co to uděla... nezkoušel to někdo už nahodou?? za to člověk nic neda ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale prostě Live není oficiálně v čr podporováno ...newim co je na tom k nepochopení .... :D pokud si počítal s tím, že bude fungovat vše co je u toho napsané, tak si také přečti v jakých zemích je podpora Xbox Live... někdo to tam je v těch letácích nebo i na xbox.com !!! ;)
fungovat to ma i když to u nás nepodporujou jak oni mužou vědět kde ja stím budu hrat..moc dobre to chapu a vim co a jak microsoft podporuje... jde mi jen o to že při případné reklamaci mi teoreticky nemužou nic říct...jak oni budou vědět že jsem stím nehrál na live třeba v americe??? tohle jsou jen takové teoretické otázky....myslim že až dosatnu ban tak to pujdu reklamovat a uvidime co to uděla... nezkoušel to někdo už nahodou?? za to člověk nic neda ...

nauč se používat quote ...;)

já jsem počítal s tím že to u nás není oficiálně podporováno...věděl jsem to dopředu protože jsem si o tom nejdřív něco zjistil když to kupuju...

všechno máš teoreticky... teoreticky ...vlasten prakticky....se na tebe MS vy*** ehmm az to pudes reklamovat...

btw. snad víš co je to IP adresa viď ;)

zkusit to muzes...treba na takovym hrejte myslim ze ti to vyreklamujou jako obchod ale ne jako microsoft...;) a uz radsi dost at tady jen nespamujem xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Presne tak , pokud budes odpojeny od live , tak ban nedostanes to da rozum...

Jinak nekteri to mozna nevi , ale od FW 1.4 uz neni potreba stealth nebo good kreon rip jak nekdo rika...

Bylo to potreba do fw 1.3

Ted uz se cili muzete bat o ban jen z duvodu hrani her pred datumem oficialniho vydani a ze na vas prijdou ze mate fiktivni ucet v CR...

Tim bych to uzavrel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

romeno ja bych tak optimisticky nebyl, od jiste verze si xbox uklada data o hranych discich do flash pameti (secdata.bin) a ten pak odesila pri prihlaseni na live. Nikdo nevi jestli se neda vyuzit k pozdejsi detekci a banovani. Jinak mas sice pravdu v tom ze pravdepodobnost banu je nizka, ale jsou lidi co meli perfektni kopie her, ktere sedeli crc v mulleteru a stejne ban dostali. Mozna by nebylo na skodu, kdyby se udelal topic o ochranach MS a zpusobu detekci, protoze tu na foru rika kazdy uplne neco jineho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doporučuju vám jednu věc :D taková záložka ..... až se začne banovat odpojte konzoli z live :D s trochou štěstí...... :) je to taky ochrana :D určití lidi mi říkali, že tohle dělaj a nezastihla je ani jedna vlna banů :D

TO SUCHAC: já hraju teď s pálenkam úplně normal :) už jsem hrál cca 10 her online :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

romeno ja bych tak optimisticky nebyl, od jiste verze si xbox uklada data o hranych discich do flash pameti (secdata.bin) a ten pak odesila pri prihlaseni na live. Nikdo nevi jestli se neda vyuzit k pozdejsi detekci a banovani. Jinak mas sice pravdu v tom ze pravdepodobnost banu je nizka, ale jsou lidi co meli perfektni kopie her, ktere sedeli crc v mulleteru a stejne ban dostali. Mozna by nebylo na skodu, kdyby se udelal topic o ochranach MS a zpusobu detekci, protoze tu na foru rika kazdy uplne neco jineho.

ten soubor secdata.bin je pro každý učet nebo jen jednou ten soubor v konzoli a je jedno s jakým učtem/profilem to hraješ? Já třeba mám v xboxu 2 učty jeden na live a druhý na pálené hry má to smysl takto striktně oddělovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IceKiller ja jsem se o to nikdy moc nezajimal. Je ale ulozeny ve flash pameti konzole (neni na karte ani na HDD), takze by nemel byt nijak svazany s uctem. Nevim ani co presne se do nej loguje.

Ja myslim, ze to nema smysl ban muzes dostat tak i takstaci ze mas flashnuty xko :-P

Jestli je nejaka jistota, tak ze MS nemuze zjistit pritomnost flashle mechaniky. Cela slabina ochran Xka je, ze se spoleha na FW mechaniky a veri, tak podvrzenym informacim, ktery ji FW mechaniky dodava. To je cela podstata obejiti ochran. MS se teda snazi detekovat pomoci Live nestandartni odpovedi FW mechaniky na zaklade cehoz se udeluji bany, protoze MS ma samozrejme databazi vsech disku co kdy vydal, na rozdil od konzole. Konzole backup hre uveri, MS uz nemusi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doporučuju vám jednu věc :D taková záložka ..... až se začne banovat odpojte konzoli z live :D s trochou štěstí...... :) je to taky ochrana :D určití lidi mi říkali, že tohle dělaj a nezastihla je ani jedna vlna banů :D

TO SUCHAC: já hraju teď s pálenkam úplně normal :) už jsem hrál cca 10 her online :)

no já to tak dělal že jsem odpojil konzoli od netu a stejně jsem ban dostal při té poslední vlně a když jsem jí připojoval tak jsem v mechanice neměl nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky pridam svoji skusenost na live sem hral akorat kdyz sem si regnul ucet a dostal mesic zadara nebo jak to dlouho bylo. a jeste s originalkama. a zjistil sem ze bych za to urcite neplatil proto sem si flashnul xko stim ze na LIve hrat nebdu. Mam mechaniku MS28 v ni jeden z prvnich FW kterej umi jeste cist i DVD+R takze mi chodej i hry z X1 na normalnich DVD "prislo mi zbytecne davat X1 hry na DL media" a moje hry na X1 co jsou PAL mi chodej bez jakekoliv upravy. No a na Live pravidelne lezu aby se mi zaktualizoval ucet, a obcas stahl nejake demo a BAN nemam a to sem mel xko pripojene i v den kdy Byli ty BAN Vlny. "nikdy nedavam do xka medium kdyz jdu na net". ted mam i ten novej dashboard a porad je vse v poradku. tak nevim cim to je ale porad BAN nemam. a kdyz ho dostanu tak mne to tak srat nebude akorat nebduu moct aktualizovat profil na netu. Dema jsou na netu normalne takze pohoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu