Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod jak nedostat BAN na XBOX LIVE


white

Recommended Posts

  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak jak mi uz rameno psal od 1.4 a 1.5 se clovek nemusi starat o stealt pry uz je tam...tak aspon jedna kladna zprava :)

ale pak jsem nekde cetl ze kdyz mas ucet a hrajes na nem paleny hry...a pak se na stejnem uctu pripojis na live tak to MS z toho uctu pozna a daji ti ban....a je pry jedno jestli mas nebo nemas pripojenej internetovy kabel...co je na to pls pravdy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znam lidi co hrajou uz pres rok a par mesicu s flashem a ban nikdy nedostali.Jen si to chce davat pozor aby jste nehraly hru pred datumem vydani a aby mel stealth.Pokavad je uz novejsi firmware tak to odpada.

SNOOPYK bojiz se zbytecne....

ME3 je to blbost.Poznal by to max tak ze by jsi nedodrzel jednu z vyse uvedenych veci co pisu nahore....

Kdyz mas stealth tak ms nema moznost jak to poznat ze je to kopije.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok takze jestli jsem to dobre pochopil...mam 1.4=nemusim se starat uz o stealt tudis se uz misim starat jen o dodrzovani datumu vydani...a hrat muzu paleny hry na ucte s kterym se pripujuji i na live a to same bud s odpojenym nebo pripojenym kabelem od internetu je to tak?

A dale vsechno je jen o stesti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi priatelia poradte. Ked si kupim X-Box a necham si ho original ale pripojim si k nemu Externu DVD mechaniku ktora bude Flashnuta , bude mi tuto mechaniku X-Box akceptovat a spusti mi hru? Pretoze na on line hranie by som pouzival len originalne hry a na solo hranie palenky. Teraz je otazka ci to pojde? Ale inak by to bolo idealne riesenie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosím Vás myslíte že jsou nejaky hry ktery jsou microsoftem nejak víc hlidany zda nejde o kopii? napr. GOW2 . tudiz vetsi sance na ban? D:)

co jsem vycet a docetl jsem se tak ne..kazda hra je pro ne "jen hra"a hlidaji si jen dobu vydani....

a jeste jsem se chtel zeptat existuje nejaky programek,ktery mi prohledne uz vypalenou hru na dvd jestli ma stealth nebo ne?jelikoz ja uz ty soubory v PC nemam a driv jsem to nekontroloval :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak ti již bylo několikrát řečeno, 100% ochrana neexistuje.

Někteří tu jako radu řákají, že odpojí kabel hrají hru a pak, když hra vyjde, kabel zase připojí. Totu mi přijde jako hloupost, jelikož po připojení kabelu se na internet nahrají všechna data, včetně achievmentsů, u kterých je uveden datum, kdy jste ho získali. MS tak snadno zjistí, kdy jste hru hráli...

Lepší je si vytvořit účet, který se vůbec nepřipojuje k internetu. V tomto případě můžete hrát jaké hry chce a MS nic nezjistí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak ti již bylo několikrát řečeno, 100% ochrana neexistuje.

Někteří tu jako radu řákají, že odpojí kabel hrají hru a pak, když hra vyjde, kabel zase připojí. Totu mi přijde jako hloupost, jelikož po připojení kabelu se na internet nahrají všechna data, včetně achievmentsů, u kterých je uveden datum, kdy jste ho získali. MS tak snadno zjistí, kdy jste hru hráli...

Lepší je si vytvořit účet, který se vůbec nepřipojuje k internetu. V tomto případě můžete hrát jaké hry chce a MS nic nezjistí

jj to je taky pravda....ale kdyz dodrzujes a hlidas si kdy hra vyjde a hrajes ji az po vydani tak muzes mit jen 1 ucet a vyjde to na stejno...tech par dnu do vydani si raci vzdy pockam :)

Jeste bych mel dotaz jestli je rozdil nejak kdyz hrajes palenou hru pres live a mas ji na HDD?nebo je to jedno jestli ji mas jen v mechanice a nebo nainstalovanou na hadr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj to je taky pravda....ale kdyz dodrzujes a hlidas si kdy hra vyjde a hrajes ji az po vydani tak muzes mit jen 1 ucet a vyjde to na stejno...tech par dnu do vydani si raci vzdy pockam :)

Jeste bych mel dotaz jestli je rozdil nejak kdyz hrajes palenou hru pres live a mas ji na HDD?nebo je to jedno jestli ji mas jen v mechanice a nebo nainstalovanou na hadr

je to jedno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

ještě k tomu hraní her před ofiko vydáním.. když nehraju, tak xko na bruto vypínam ze sítě. tzn. že se pokaždý pohnojí nastavený datum a čas neběží. jak potom poznají kdy jsem co hrál? jasný že tam teď nedam třeba wheelmana a nepřipojim se, ale pár her už jsem před vydáním pařil.. na live prakticky nechodim, jen bych teď rád, když už jsem koupil MS points, něco stáhnul..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro lamky tady dám malé vysvětlení toho co dělám a co ne a obrázek si udělejte sami, to co vám tu každý říká je jen nepodloženéé

1) hraju pálené hry? ano

2) hraju hry předtím než oficiálně vyjdou ? ano

3) hraju jen online předtím než vyjdou? ne

4) poté co hry hraju před vydáním a mám je ve svém gamertagu připojím se na live? ano

5) kontroluju stealth? ne

tímto způsobem jsem online už 1/4 roku a bez problémů, takže snad už nebudete pokládat nesmyslné dotazy

uvědomte si, že riziko při hraní s pálenkama je vždy ale nikdo vám přesně neřekne za co to dostanete, takže se na to zbytečně neptejte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Mám takovej dotaz nikdy sem si hry nekontroloval ptz sem to na offline nepotreboval ale tedka si zpetne projizdim hry Abgx a u cca 20 her me to hodi : There is no verified rip of this Xex/SS combination in the online database ale kazda me projde Stealth check passed! nemate nekdo zkusenost s hranim takovejch her po Live? Nebo si to radsi mam stahnout znova a opravit to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
ja teda gamesku se kterou lezu na LIVE mam origosku... napr COD4 a GOW koupil sem po 400,- za kus... na palenky tam mam druhej ucet se kterym na LIVEko nelezu... ale taky me ban mozna ceka... uprime receno.. jsem na ONLINE hrani uz cca 4 mesice fakt zavislej.. takze v pripade BANu kupuju novou konzoli :-)

poc novou konzoli na netu sem videl navod jak se odbanovat z xbox live ale musi se rozdelat xko a je to docela narocny neni to pro nejaky zacatecniky musi se prehrat FW v CPU atd. ale de to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu