Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

par otazek okolo xbox 360


hlimi

Otázka

čau lidi...uvažuju o koupi xboxu 360 ale nejdřive se chci zeptat.....jak je to s flashovanim mechanik--jdou už všechny xka obejit abych mohl hrat palene hry?? nebo nějaky chip??abycvh nekoupil a ejhle zrovna s timdle nejde nic dělat.....jak často se to sere...co jsem nasbiral informace tak je to celkem poruchovy stroj a to mě pravě zajima protože si ho chcu nechat poslat z usa...takže kdyby se mi tady posral šlo by to nějak vyreklamovat tady ikdyž by byl z usa?....diyk za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Jo flashnout jdou vsechny druhy mechanik. Ted se to nesere vubec, u nove vyrobenych, mas tam cipy technogie 65nm, pridanej vetracek a je tam nejaka medena konstrukce. Jak rikam proste u novejch vyrobku je to v vsechno OK, procento poruchovosti se RADIKALNE zmensilo. Ale to USA, jako reklamvoat by to slo, ale asi bych si to objednal tady u nas, ja si xbox objednaval na xboxline.com a byl sem maximalne spokojenej, nez mi to privezli zavolali mi, zdelili informace kdy to u me bude, jestli k tomu neco jeste nechci a po koupy xboxu sem jeste obdrezel na vsechen sortiment u nich 5% slevu (ne ze by to bylo nejak moc, ale vetsina spolecnosti se na vas vysere).

Jen tak mimo misu - Pro "legaly" doporucuju na nakupovani her gameaction.cz , maji tam slusny ceny her, ale prave proto se casto bejva ze tam neco neni skladem ;/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mel bych take par otaze k :)...

1, co je to xbox live

2, jestli xbox 360 dělá ,, rámus,, jako normální pc

3,na co se používá hard disk, když se dá hrát i bez hardisku :)

4. je lepší xbox360 nebo PS3 ?

díky moc..chtěl bych si taky pořídit xboxy a tak mě zajímá jestli to má vůbec cenu :)8) dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Woozzi:

1) na live jsou dema, přídavky ke hrám (některé zdarma, jiné placené), filmy (placené a ne v češtině), ... ale především je na multiplayer (přes internet - musí se platit)

2) co je to normální PC? :) ale spíš větší (než běžný stroj určený na práci)

3) ukládání pozic, hudby, stažených dem, filmů, ...

4) ani jedno :cheesygrin: záleží na tom co preferuješ + některé tituly jsou určené pouze pro určitou konzoly

ale vše už tu bylo probráno tisíckrát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a myslis ze je verze Elite zbytecna ?? s tema 120 GB diskem ?...me totiz osobne bude stacit, kdyz budu hrat jen hry, co budu mit na dvd, a ne ze si je budu stahovat..

Prosímtě jenom nejdi do Premium (teď). Jsou poruchový,stejně jako Elite a Core. Nejméně poruchový s novým větráním jsou Arcade,kvůli tomu,že jsou nejnověji vyráběné. A pro někoho kdo chce hry hrát z disku (DVD),tak je to zbytečný ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak já jsem asi od třech lidí slyšel,že Ardace jsou na tom nejlépe a sám jsem vyděl i tabulku výrobního datumu. Prostě Arcade je nejnovější model (nejnověji výráběný),tak od toho se dá čekat nejmenší poruchovost.

vím už všechny nové xboxy jsou už v pohodě:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mě jde hlavně o to, aby to nedělalo rámus víte...snad chápete :bash:8):), mohli byste mi ještě poradit jednu věc ?? je možné že se mi třeba nějaké hry budou sekat?? stejně jako tomu bývá u pc...?:cry:

PC je uplně něco ine než konzole... na konzoly by měly jed hry v pohodě(někdy menší seky-chvilkové= moc effektu najednou) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mě jde hlavně o to, aby to nedělalo rámus víte...snad chápete :bash:8):), mohli byste mi ještě poradit jednu věc ?? je možné že se mi třeba nějaké hry budou sekat?? stejně jako tomu bývá u pc...?:cry:

Hry by se u konzolí sekat neměli,i když je to někdy možné (PS3... :roll:). Hry jsou vytvářené přesně pro platformu konzolí,tudíž vývojaři dělají hry podle výkonu konzolí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak to je fajn :). jelikoz s tim pc už mě to fakt štve...:blink:, samý sekání ikdyž mám 2gb ramky...takže to vypadá, že si koupím asi Premium,...nevíte, jestli se dá taky koupit v tý černý barvě jako Elite ?? 8)

Jedině si ho přestříkat... :) Elite je jen jeden :) Jo a pokud ti záleží na hlučnosti,tak si buď počkej,než Microsoft vydá na trh novou várku Premium,nebo radši kup Arcade,je tišší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

White nemel ho*na :D.Elite nemuzes s core srovnavat, ani premium. Vsechny nove vyrobene jsou bezporuchove - nevim ze by u nekakejch bylo procento mensi, s tim arcade to tak bylo driv, kdyz nebyl premium osazenej HDMI a 65nm.Jo, a jeste neco "hadr" neni zbytecnej jak pises ,hodne lidi si to s memorkou nedokaze ani predstavit protoze je tam proste mala kapacita, kdo nechce patche a upgrady do her a chce po delsi dobe vymazavat savy at si ji koupy, hlavni je to ze HD je potreba k hodne hram- ted to bude jeste vis, treba k GTA4 , jaky bude ted vydane. Mozna to bez nej jde, ale hodne se toho bude loadovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pry, je lepsi kdyz stoji, a doporucuju ze vsech stran minimalne 20cm prostor (nejlip vetrana mista), ale ja ho mam nalezato, nemam pod TV misto na postaveni.Myslim ze to je asi jedno, kdyz mas misto tak ho postav. Asi je tak i lip HD, ale pochybuju o tom ze to MS nemaj vyreseny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
White nemel ho*na :D.Elite nemuzes s core srovnavat, ani premium. Vsechny nove vyrobene jsou bezporuchove - nevim ze by u nekakejch bylo procento mensi, s tim arcade to tak bylo driv, kdyz nebyl premium osazenej HDMI a 65nm.Jo, a jeste neco "hadr" neni zbytecnej jak pises ,hodne lidi si to s memorkou nedokaze ani predstavit protoze je tam proste mala kapacita, kdo nechce patche a upgrady do her a chce po delsi dobe vymazavat savy at si ji koupy, hlavni je to ze HD je potreba k hodne hram- ted to bude jeste vis, treba k GTA4 , jaky bude ted vydane. Mozna to bez nej jde, ale hodne se toho bude loadovat.

Dobrá,dám na radu technika ;) Jen jsem čerpal z rad jiných techniků,už se těšim až mě zase zprášíš. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu