Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSPgamer magazín (11/2006)


gemi

Recommended Posts

  • Odpovědi 154
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To ja sem jeste ochoten pracovat kdyz me ta prace bavi. Tim narazim na to, ze jak ste si urcite nikdo ani nevsim sem vcera dodelal novej casopis, zaplaceno sem za to samozrejme nedostal, bohuzel to nikdo ani neocenil, teda az na shadowa, ale stejne me to bavilo. Jelikoz na mem blogu je hlasovani o dalsim dile nerozhodne ( nula ku nule), nejspis se teda zadnej konat nebude a tak jestli mate zajem az me zase nekdy chytne tvoriva vam muzu poslat nejakou recenzi.

Ten pan Vinc tady ma pravdu. Veci by se nemely delat tak, aby se libily lidem, nemely by se delat ani pro penize. Mely by se delat tak, aby ty sam si byl spokojenej, aby tvoje predstava byla naplnena, aby sis moh rict, ze to dilo je dobry. Popularita je vedlejsi efekt a na miru oblibenosti se nic dobryho udelat neda.

Vinci, ja bych si tvuj casopis rad procet, i na tom blogu bych hlasoval, jenze to bych nejdriv musel vedet, ze mas nejakej blog a ze si udelal nejakej casak. Treba sem postni nejakej link, nebo mi napis PM, docela me to zajima.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ja sem jeste ochoten pracovat kdyz me ta prace bavi. Tim narazim na to, ze jak ste si urcite nikdo ani nevsim sem vcera dodelal novej casopis, zaplaceno sem za to samozrejme nedostal, bohuzel to nikdo ani neocenil, teda az na shadowa, ale stejne me to bavilo. Jelikoz na mem blogu je hlasovani o dalsim dile nerozhodne ( nula ku nule), nejspis se teda zadnej konat nebude a tak jestli mate zajem az me zase nekdy chytne tvoriva vam muzu poslat nejakou recenzi.

Ten pan Vinc tady ma pravdu. Veci by se nemely delat tak, aby se libily lidem, nemely by se delat ani pro penize. Mely by se delat tak, aby ty sam si byl spokojenej, aby tvoje predstava byla naplnena, aby sis moh rict, ze to dilo je dobry. Popularita je vedlejsi efekt a na miru oblibenosti se nic dobryho udelat neda.

Vinci, ja bych si tvuj casopis rad procet, i na tom blogu bych hlasoval, jenze to bych nejdriv musel vedet, ze mas nejakej blog a ze si udelal nejakej casak. Treba sem postni nejakej link, nebo mi napis PM, docela me to zajima.

Je tady na foru a vsechny info sou v nem. Byl to jenom takovej pokus o neco jinyho.

http://psp-b.games4you.cz/viewtopic.php?t=9192

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ja sem jeste ochoten pracovat kdyz me ta prace bavi. Tim narazim na to, ze jak ste si urcite nikdo ani nevsim sem vcera dodelal novej casopis, zaplaceno sem za to samozrejme nedostal, bohuzel to nikdo ani neocenil, teda az na shadowa, ale stejne me to bavilo. Jelikoz na mem blogu je hlasovani o dalsim dile nerozhodne ( nula ku nule), nejspis se teda zadnej konat nebude a tak jestli mate zajem az me zase nekdy chytne tvoriva vam muzu poslat nejakou recenzi.

Promiň, stáhl jsem si to, ale osobně mám sotva tak čas odpovídat tady na dotazy, natož si to přečíst. Každá aktivita takového ražení je úctyhodná a pokud budeš mít tvořivou, nějaký článek určitě přivítám!

Ten pan Vinc tady ma pravdu. Veci by se nemely delat tak, aby se libily lidem...

Udělej časopis bez ohledu na to, aby se líbil lidem. Jsem zvědav kolik čísel vydáš a kolik lidí si po prvním čísle přečte nějaké další.

...nemely by se delat ani pro penize.

Chodíš do práce? A nikoli pro peníze? Tzn. pokud dostaneš stejnou sumu aniž bys musel jít do zaměstnání, přesto tam půjdeš? Pokud ano, pak to neděláš pro peníze.

Mely by se delat tak, aby ty sam si byl spokojenej, aby tvoje predstava byla naplnena, aby sis moh rict, ze to dilo je dobry.

Vidíš, a to je přesně případ onoho dlouhého souvětí.

To, že jsem mezi ty podmínky výslovně neuvedl možnost "baví mě to", je jen proto, že jsem to bral jako samozřejmost. Pokud je tady někdo, kdo si myslí, že vedení projekt typu PSPgamer se dá dělat z jiného důvodu než z vlastního nadšení pro věc, nechť mi uvede z jakého. Sláva? Bohatství? Nesmrtelnost?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale pánové, no tak, vždyť není důvod to tu více rozvádět. Zkrátka, redakce dělá co umí a jak umí, hlavně aby se to lidem líbilo, aniž by za to něco měla, krom dobrého pocitu ze slov chvály a a inspirace pro další zlepšení z kritiky čtenářů (pokud jde opravdu o kritiku a ne hanění práce ze strany neználků a bouků Pytlíků). Grim a třeba i Vinc ať pošlou ukázky svých prací, nebo rovnou články pro další číslo na adresu redakce a pokud budou svou kvalitou a zaměřením odpovídat potřebám časopisu, určitě vás rádi přivítáme v našich řadách. Jinak Vincovi se omlouvám, že jsem ještě na jeho dílo nekouknul, ale taky jsem dost zaneprázdněn, díky čemuž často zapomínám i na (pro mě) důležitější věci. Druhým problémem je skutečně velikost tvého díla, neboť mám tak žalostné připojení, že to bude na dlouhé stahování. Snad si najdu čas, ale stejně jsem stále zastáncem názoru, že lepší než větší množství magazínů píšící o tomtéž, je sjednocení kvalitního materiálu do jednoho velkého celku, který je pak přínosem pro všechny. Přece jenom bych řekl, že PSPgamer má už vybudované zvučné jméno mezi uživateli, takže proč toho nevyužít a nedát tomu krom kvality i objem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chodíš do práce? A nikoli pro peníze? Tzn. pokud dostaneš stejnou sumu aniž bys musel jít do zaměstnání, přesto tam půjdeš? Pokud ano, pak to neděláš pro peníze.

Do prace nechodim a jeste nejakou chvili nebudu, ale to je(ve vetsine pripadu) zpusob obzivy. Tohle je uplne jinej pripad. Jina otazka je, jestli bys chodil radsi do prace, ktera te bavi, nez do lepe placene prace, ktera ne. A mimochodem, to dlouhy souveti, myslim ze v diskusi je to trosku neco jinyho nez v clanku, kde clovek predpoklada, ze to po sobe autor bude cist. Neber si to spatne a jak rika Lore, je docela zbytecny tady o tom dal diskutovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusite se mi tady omlouvat ze jste to necetli :) , ja si tady vubec neztezuju nebo tak neco. To je ciste vase vec. To ze je zbytecny delat dalsi magazin jako je PSPgamer nebo PSPmag to vim. Chtel sem zkusit prave neco jinyho a myslim si ze muj magazin jiny je. Neni jen o recenzich a informacich, ale daji se v nem hrat hry, shlednete videa z recenzovanych her, pokud mate moznost PSP pripojit k internetu muzete si hru hned obednat atd..Ale samozrejme jak ste tady rikali bez toho ze si to nikdo neprecte to nema vyznam dal delat. Ale momentalne je hlasovani o dalsim dile 100% Ano ku 0% ne :lol: je tam jeden hlas tipuju ze od GRiMa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusite se mi tady omlouvat ze jste to necetli :) , ja si tady vubec neztezuju nebo tak neco. To je ciste vase vec. To ze je zbytecny delat dalsi magazin jako je PSPgamer nebo PSPmag to vim. Chtel sem zkusit prave neco jinyho a myslim si ze muj magazin jiny je. Neni jen o recenzich a informacich, ale daji se v nem hrat hry, shlednete videa z recenzovanych her, pokud mate moznost PSP pripojit k internetu muzete si hru hned obednat atd..Ale samozrejme jak ste tady rikali bez toho ze si to nikdo neprecte to nema vyznam dal delat. Ale momentalne je hlasovani o dalsim dile 100% Ano ku 0% ne :lol: je tam jeden hlas tipuju ze od GRiMa.

Ne ne, ja sem se na ten blog vubec nedostal...ale casak peknej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chodíš do práce? A nikoli pro peníze? Tzn. pokud dostaneš stejnou sumu aniž bys musel jít do zaměstnání, přesto tam půjdeš? Pokud ano, pak to neděláš pro peníze.

Do prace nechodim a jeste nejakou chvili nebudu, ale to je(ve vetsine pripadu) zpusob obzivy. Tohle je uplne jinej pripad. Jina otazka je, jestli bys chodil radsi do prace, ktera te bavi, nez do lepe placene prace, ktera ne.

Tak to záleží na spoustě faktorů, když budeš mít za krkem hypotéku a polovičku na mateřské, sáhneš po nezáživné, leč dobře zaplacené práci. Když budeš bydlet u rodičů neobtěžkán závazky, pak si můžeš dělat co Tě baví. Ideální samozřejmě je, když Tě baví ta lépe placená práce, ale většina lidí není v situaci, kdy si může vybírat.

A mimochodem, to dlouhy souveti, myslim ze v diskusi je to trosku neco jinyho nez v clanku, kde clovek predpoklada, ze to po sobe autor bude cist.

Já to po sobě četl. Možná to nevyznělo dost jasně, takže to řeknu víc "polopatě": mně se to souvětí líbí a publikoval jsem jej záměrně. Proč? Protože můžu:-) (a sakra, ptaní se a odpovídání si:-)) A už nech souvětí souvětím, nebo příští úvodník bude obsahovat jedinou tečku, a to až na samotném konci:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Já si myslim že není zas tak důležité jak to bude podáno graficky ne?Jde přeci o obsah, vim že Vám záleží na celkovém dojmu z časopisu ale než zase najdete dalšího grafika a on to delé udělá?To bude ještě tak půl roku...Já osobně bych pověřil nějakého klidně méně zkušeného grafika který by Gamer dal do jakés takés přečitelné podoby mi čtenáři se s tím přeci nějak poperem né?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to smutné, ale Rav3n se na nás opravdy vykvajznul. :censored:

Další číslo bylo už skoro dokončené, nechápu, proč alespoň nedal rozdělanou práci Rixczovi.

K nápadu udělat časák "nějak", hlavně aby byl, můžu říct jen toliko, že toho se účastnit nechci. S klukama jsme se vždycky snažili, aby nové číslo bylo vždycky lepší než to předchozí. Takto bychom PSPgamer těžce degradovali. Jinými slovy - buď pořádně, nebo vůbec. :cry:

:pspgamer:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu