Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Star Wars The Force Unleashed


martiN1468621206

Recommended Posts

  • Odpovědi 243
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Dokončeno, dneska ve škole (:

Maximální požitek - ze hry jsem dlouho neměl tak dobrý pocit (: Jak už jsem říkal - naposledy mě tak nadchlo FFVII-CC (: Podle mě je SW:TFU hodně dobře napsaná výplň prázdného místa mezi ep. III a IV, hlavně konečně vím, jak se princezna Leia dostala k plánům Death Star, resp. jak se o ní vůbec dozvěděla (: Vždycky jsem chtěl hrát Temného, který dělá dobrou věc (a Darth Sidiouse jsem na konci porážel opravdu s chutí), takže další bod navíc (:

Kdybych to měl podtrhnout a shrnout, nejspíš se mi to nepovede - jsem ovlivněný obrovskou náklonností ke Star Wars (: A kdybych je neměl rád, hra se mi asi tak nelíbí (: Ale jak říkám - pro mě jako fandu SW a Temné strany naprosto jedinečný zážitek (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presně tak zeldo:D

JA UZ TO MAM SKORO DOHRANY CELY po 2x,ale mam otevreny uz vsechno co de, a pro ty co chtej hrat i za nekoho jinyho,dejte v lodi,v extras kod GRANDMOFF a otevrou se vam vsechny postavy,i ty co sou ve filmu(pozor,pri hrani za nejakou odemcenou postavu ve story modu se vypnou ukazky:D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidicky,byl by nekdo z Vas paranu tak strasne hodnej a poslal mi s´dophrany SAVE na SW : FU ? :bash::bash::bash:

Ne ze bych nechtel docenit propracovanost cele hry,ale parime s kamosem ve skole multak a docela by se nam sikli vsechny mapy a postavy...

Moc moc bych to prosil na singulus@seznam.cz ...

Diky a ahoj zatim :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec.....dostal jsem se na misto nazev planety ale nevim, kde mam znicit kriznik tim ze ho shodim dolu...to chapu...ale pokazde tam priletej TIE stihacky a zacnou po me strilet, takze ten kriznik sundat nemuzu...a nejhorsi na tom je, ze se ten kriznik pomalu vraci do puvodni polohy, pls, help winked.gif, co mam presne delat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jasny,ja to dneska dohral na PSP mno pocity z hry uplne uzasny!!Dohral jsem to ve vane pekne ve tme..Nakonec jsem stejnak umrel ja misto tech dvou pitomcu..Celou dobu sem se snazil prejit na dobrou stranu,to se taky stalo..Kamos co to hraje na PS3 byl celou dobu strasne zlej..:D Kazdopadne hra na stejny urovni jako GoW:CHoO a FF:CC nejlepsi hry na PSP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jasny,ja to dneska dohral na PSP mno pocity z hry uplne uzasny!!Dohral jsem to ve vane pekne ve tme..Nakonec jsem stejnak umrel ja misto tech dvou pitomcu..Celou dobu sem se snazil prejit na dobrou stranu,to se taky stalo..Kamos co to hraje na PS3 byl celou dobu strasne zlej..:D Kazdopadne hra na stejny urovni jako GoW:CHoO a FF:CC nejlepsi hry na PSP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
No nemáte někdo 100% save PSP verze ? Na gamefaqs je jeden ale ten mi nefunguje což asi bude verzí hry .... Tak jestli by byl někdo hodnej a upnul mi ho :) Credits neminou _

No nvm...já nvm jesli mám 100 %....ale v normál modu mám vyhraný všechno.......až na to že nemám odemknutý všechno.......:D......stačí ?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Dohrál jsem dějovou linii a zabil jsem Darth Wadera.

Co dál? Kolik toho mám ještě před sebou?

Pak už jsou tam jenom jednotlivý mise. To je všechno?

Jak dlouho Vám trvalo dohrát tuhle hru do konce? Na 100%?

ZUZY

ODPOVÍ MI NA TOHLE NĚKDO????

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu