Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jakou flash kartu?


:.Dragunov.:

Otázka

Cau mam ted 2nabidky na NDS...Oba borci k ni nabizeji cartridge na hrani her z netu...Ale jaksi nevim jaka z nich je lepsi :(

1.Supercard DS one + 512Mb

2.G6 Lite (512MB flash karta) + Passcard 3

Jaka je tedy lepsi?Jde me hlavne o kompabilitu her!Mel jsem u predesliho DSka taky nejakou passcard nebo co a neslo me spustit treba zadny Wario, Zelda a Metroid a Animal Crossing se me sekali...

Proste chci nejakou kam se kterou se dobre dela a vychazi na ni updaty tak aby na ni jeli vsechny hry...

Diky moc za rady...

PS:

Supercard DS one ma pry slot na pametove karty takze tam muzu mit i 1gb?

G6 Lite ma pry stalou pamet 512MB...

Je to pravda? :idea:

Prosim poradte nekdo at vim s kym se domluvit ;) Diky moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ja vim, ze je to rada na prd, ale ja osobne bych nevzal ani jednu. Redukce bez moznosti rozsireni je hodne omezujici. Pro mne ma NDS hlavne tu vyhodu, ze mam u sebe stale spoustu her - a na tu 512 se jich uz tak moc nevejde.

Navic se obavam, ze obe karty uz asi dost pamatuji. Na netu se totiz 4GB verze G6ky nabizela uz na konci roku 2006:-(

S ohledem na cenu R4 Revolution bych si asi radeji priplatil. S micro SD 2GB by se mela nechat sehnat kolem 1500Kc.

Momentalne se asi nejvic prodavaji tyto karty:

R4 Revoltution

DSTT

DS One

M3 DS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak tě tak pozoruju, tak bych chtěl mít stejně velký kapesný jak ty .-D

No já má DSTT, zatím si stěžovat nemůžu, pěkně mě jede, frčí to jedna radost, ale R4 sem nevyzkoušel... takže ji nemužu srovnávat.

ale jak mi metuj řekl: "DSTT je teďka novinka a bude se snad zlepšvat, malá podpora firmweru se časem snad zlepší." či nějak tak to bylo :) už si to přesně nepamatuji

a hlavně, narveš tam toho víc jak do R4, protože DSTT podporuje SDHC karty (micro)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nejlepší je v současnosti asi R4(M3 simply) nebo M3 Real.Rozdíl mezi těmito 2 kartama je v podstatě jen,že M3 Real má Rumble funkci.Jinou kartu bych si na DSko nekoupil.A nechceš koupit to DSko ode mě?

Jak tě tak pozoruju, tak bych chtěl mít stejně velký kapesný jak ty .-D

No já má DSTT, zatím si stěžovat nemůžu, pěkně mě jede, frčí to jedna radost, ale R4 sem nevyzkoušel... takže ji nemužu srovnávat.

ale jak mi metuj řekl: "DSTT je teďka novinka a bude se snad zlepšvat, malá podpora firmweru se časem snad zlepší." či nějak tak to bylo :) už si to přesně nepamatuji

a hlavně, narveš tam toho víc jak do R4, protože DSTT podporuje SDHC karty (micro)

Hm...R4 karty taky podporují 8GB SDHC karty.Od firmwaru 1.16 výše.Bez problému.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nejlepší je v současnosti asi R4(M3 simply) nebo M3 Real.Rozdíl mezi těmito 2 kartama je v podstatě jen,že M3 Real má Rumble funkci.Jinou kartu bych si na DSko nekoupil.A nechceš koupit to DSko ode mě?

Hm...R4 karty taky podporují 8GB SDHC karty.Od firmwaru 1.16 výše.Bez problému.

Pěkná kecy, R4 nebere ani 4GB!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu