Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Final Fantasy VII: Crisis Core (Guide)


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 202
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

sakra, tak jsem se zaseknul u toho mačkání hesla k sejfu. Pořád mi vychází heslo 5595 a vše je ve správném pořadí, dokonce jsem započítával i věci, které tou klíčovou dírkou nešly moc vidět->třeba kousek židle nebo část té knihy.... a pořád mi to píše, že incorrect

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u jablek počítej jablka i konzervy.... u židlí tam se splést moc nemůžeš, u knih se podívej všude po zemi i na horu nad knihovnu, na té její horní části, a u těch hlav ty sou nejhorší.....já když to jel vyšlo mi 5686 tuším ale napadlo mě že ty hlavy byli hnus tak jsem přidal na 5696 a code accepted....když tak zkus o jedno číslo víc u některé možnosti a pořádně se znovu podívej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem u hlav přidal o jedno víc a jelo to :D ted jsem už ve finále a chci se zeptat jak je tam ta část s vězením, tak naproti vstupu jsou mříže, ke kterým prý potřebuju klíč a za nimi je nějaká velká příšerka, jenže klíč nemám (ani netuším kde ho vzít) a v celách po bocích jsou díry, jenže když jimi projdu, tak jsem v jiné uzavřené cele, takže celkem zbytečné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ted jsem to dojel, takže už není třeba. Ten příběh pro mě hrál prim a ten konec mě vážně málem rozbrečel. Nevíte někjdo jestli je více verzí konce? A jinak kdybych ted chtěl pokračovat v příběhu dál, tak mám kouknout na film FF7 nebo zahrát PSOne port na PSP FF7?

Jinak pro mě se stalo Crisis Core nejlepší PSP hrou vůbec ani GoW na ni nemá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak tady na foru je link na PSOne FF7, ale na czshare, tak nemáte někdo linky na rapida? Jinak mi to trochu chronologicky nesedí--> Crisis Core se odehrává 2 roky před FF7 a Advent Children 2 roky po. Jenže Zack a Cloud byli uvězněni 4 roky, takže to by sedělo časově na začátek Advent Children a příběh FF7 by musel být o tom jak byli uvězněni, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

postup: nejprve musíte přečíst všechny části Loveless, které jsou vyryty na náhrobcích, jeden je uprostřed depths of judgement, jeden před tou celou v Howling Fan, jeden před vstupem do lake of oblivion a jeden v té části jak je portál, po jejich přečtení jděte do lake of oblivion, klikněte na lifestreamy které se objevili a zničte příšery, po likvidaci pěti příšer z pěti lifestreamů se objeví vzadu cesta kterou se dostanete do cel, na konci cel získáte v cele tuším 31 klíč kterým odemknete ty mříže za nimiž na vás čeká King Behemoth

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FF7 CC se odehrává 7 let před FF7

a to FF7 rs máš tady http://console-forum.net/showthread.php?t=9223 ;)

Aha, tak díky moc, je pravda, že jsem čerpal info z tvého topicu "Vše" o FF a tam mě právě zmátlo to, žes psal 2 roky před, ale splést se může každý :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zacatek hry asi prvni kapitola,jsem v zamku udelam to ,pak jdu do dzungle,ale tam se nejak ztrati ANGEL,musim se pro neho vratit ,takm pak se objevi koule a prenese mne to do >>pekla<<...bojuji proti SUMONOVI je velmi tezky,mam 6 level,v prubehu boje mam 7lev.hraju normal!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

baví se o ifritovi

hh. mel jsem podezreni ze to muze bejt on, ale duofal jsem, ze tak spatne na tom byt nemuze ^^ ;

kazdopadne uhejbej nebo pouzivej obranu a sem tam hod heal... (muzes se lecit prez itemy nebo materie i pri boji) Pokdud mas este problem s rychlym naklikanim dane akce (napr toho heal) tak behej po arene kolem dokola at nejsi tak jednoduchy terc. Nektere utoky se neda vykryt ani uskocit. Ty Musis prezit ale to hazou jen obcas(obcas ^^) Popravde nechapu jak ses dostal az k nemu ^^ mi prisli pri prvnim hrani horsi Crimson squad a ty AntiSoldier mosntra. Kazdopadne pokud bues kryt tak je vse ok. Jestli mas problem se mu dostat do zad tak si equpni materii Thunder nebo Ice. Ice mu dava velkej dmg, ale chce to dobre nacasovat. Pokud mas stale problem tak pak jedine loadni hru o neco driv a behej sem tam prez mista kde se objevuji nepratele. Pripadne ti padne lvlup. Ale ten Infirt by fakt nemel byt tezky. A pokdu mas problem s nim tak dal v hre to budes hodne trpet ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

help, mám Level 26. - Jsem u Sephirotha, první část boje je v pohodě, ale při druhé ho nestačim dát, dycky mě dostane až na okraj a mám G.O.

Je na něj nějakej fígl? Nebo si mám dělat mise (ty sou strašně nudný :()?

Žádnou misi jsem až do ted nedělal, jen jednu - Peacekeeping Troops

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu