Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Final Fantasy VII: Crisis Core (Guide)


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 202
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

chci se zeptat jestli muzu dodelat ty ostatni voziky pro aerith az dohraju hru protoze me uz ty mise nebavej:( uz sem to jednou zkoro mel dohrany zbejval zaverecnej boj s genesisem ale na karte sem mel nejakou chybu tak sem musel formatovat a jediny savedata sem si nezalohoval takze to ted hraju znova:(... diky za odpoved:)

EDIT: jeee tak to sem se s tema misem dneska ty tri hodiny s*al uplne zbytecne:D omg... diky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem koukal a bude ff7 remake :-) ale nevi se kdy.myslite ze budou delat dalsi ff na psp ? ptz tenhle crisis core se jim fakt maximalne povedl) a neni to jen muj nazor...staci se podivat jak se zacalo kupovat psp v japonsku kdyz vysel cc:ff tak snad se dockame dalsiho narezu !! )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci se zeptat jestli muzu dodelat ty ostatni voziky pro aerith az dohraju hru protoze me uz ty mise nebavej:( uz sem to jednou zkoro mel dohrany zbejval zaverecnej boj s genesisem ale na karte sem mel nejakou chybu tak sem musel formatovat a jediny savedata sem si nezalohoval takze to ted hraju znova:(... diky za odpoved:)

to je zbytečný..udělej jen jeden ..je to zdržování xD

tak sem koukal a bude ff7 remake :-) ale nevi se kdy.myslite ze budou delat dalsi ff na psp ? ptz tenhle crisis core se jim fakt maximalne povedl) a neni to jen muj nazor...staci se podivat jak se zacalo kupovat psp v japonsku kdyz vysel cc:ff tak snad se dockame dalsiho narezu !! )

oficiálně není žádnej remake potvrzenej :dozey:..na PSP je ohlášeno ještě FF Dissidia (JAp 2008, ENG 2009)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci se zeptat jestli muzu dodelat ty ostatni voziky pro aerith az dohraju hru protoze me uz ty mise nebavej:( uz sem to jednou zkoro mel dohrany zbejval zaverecnej boj s genesisem ale na karte sem mel nejakou chybu tak sem musel formatovat a jediny savedata sem si nezalohoval takze to ted hraju znova:(... diky za odpoved:)

EDIT: jeee tak to sem se s tema misem dneska ty tri hodiny s*al uplne zbytecne:D omg... diky :)

na první stránce to máš ve vedlejších úkolech....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak mám udělat misi 7-3-2?

Jsou tam potvory co mě daj na ranu a potvory co umí Death, potřebuju se dostat k itemu co ruší limit na HP, a to jde jen přes tohle

kdyz budes bojovat s tema co hazej death tak proste utoc 1 do nich death na tebe nemuzou pouzit kdyz do nej sekas dej si treba tri-fire materii.jak uvidis ze jeden z nich kouzli pouzijes a bloknes jim to easy ne ? )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz budes bojovat s tema co hazej death tak proste utoc 1 do nich death na tebe nemuzou pouzit kdyz do nej sekas dej si treba tri-fire materii.jak uvidis ze jeden z nich kouzli pouzijes a bloknes jim to easy ne ? )

jako death se nevyhnes takze tohle je jedina moznost))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se přes Deathy dostal, ted mi dělá porblém level kde mě zabijou taky na jednu ránu - a neni to death.....

7-3-6 je tam pár shinra troops a jakmile dají jedinej utok je po mě - HP 9999, abych měl víc musim je právě že porazit, k utoku se dycky dostanou protože jsou 4.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale jo death magii se dá uniknout, použij předmět super ribbon, nebo Soul of heike tuším

ti shinra troopers mají Death kulky pokud vím...mě sejmuli na ránu i 70 000 HP, něco jako death status...buď musíš maximálně dobře uhýbat nebo si pořiď jednu z materií

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cawte mam problem...robim training na nejake giropery :D nejako tak sa to pise nemam pri sebe pspcko...a mam ich zabit 5 ... bohuzial ked pridem do mapi su tam iba 2 ... neviem ako ich najdem viac a potom mam problem ze sa neviem vratit do mesta z toho trainngu :(( help ":D

edit uz som to nasiel :D treba vyliezt na horu.

ale ako sa vratim do mesta ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
tak to nwm)) ja sem se tam nedostal jeste sem v 9-3-5 asi...sou tam vsude takovy slepice a vubec to nedavam..:(( nemas nejakou radu ?

mě se vyplatí chodit při zdi nebo při okraji tý mise - tam je menší šance že tě chytnou šulini ještě než dorazíš k tomu hlavnímu. Na tyhle šuliny zabírá tri-thundaga a hodně magie nahoru a běhat dokola.

Některý mise jsou hodně hodně těžký - jedna rána plesk mrtvej a voni a do nich řežeš ubíráš 99999 a nic. Třeba jako 5-4-5 proti zackovi to jsem dal tak na po dvacátý

Chtělo by to někde sehnat phoenix down - někde ho koupit, ale nevim kde v misích už jsem ho vybral...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

asi to bude trosku trapne, ale ako pouzijem ITEM veci?...nemyslim tym potions, ale tie ostatne ako mako stone, vesty, prstene a tak. bo ich tam mam docela mrte a jedine kde to tusim ide vyuzivat je materia fusion.

(som si myslel ze na to staci ''use'' a prida ti to tu vec co vypisuje natrvalo (+5atk napr.)

ale ocividne nie...

predom dik za odpovede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

velkou vetsinu veci, hlavne tech co rikas co pridavaj nejake bonusy pouzijes jen pri materia fussion. a mas jich mrte protoze kdyz to nekdo chce dostat na max tak jich holt mrte potrebuje. pokud to hrajes jen kvuli sotry tak az na par quest items, aceessory a ruznejch potionu apd tamty veci nepotrebujes.

hafo z nich se nehodi ani kdyz to hrajes na 100% protoze se pouzivaj lepsi a drazsi alternativy pri m-fusion a jsou uz vymyslene postupy ~_~

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem tedkon u te mise jak bojuju s angealem jak se promeni v monstum je to hrozne tesky nemáte nejaký rady jak na nej dvám kouzla,davam mu mecem a porad nic

nevite nekdo jak na nej?

uz to tu bylo, mozna mas malej lvl/hp. udelej par misi nebo behej po krajince at trochu naexpis a je to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemusel jsem delat ani jednu misi dal jsem si obraný kouzla,a vyrizoval ho mecem

kdyz jsem si dal Mbarrier a barrier tak mi ten jeho utok ubral treba jenom 800HP

coz je docala v pohode ted uz jsem v dalsim levlu a bujuju s nejakym cerveným krabem

EDIT:tak jsem zabil kraba a muje rada je

stujte za jeho zadkem a davejte mu mecem do zadku on ani nezautoci a vy vyhrajete snadno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu