Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Final Fantasy VII: Crisis Core (Guide)


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 202
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jo a treba ted jsem znova bojoval s genesisem a daval jsem mu blizzard ale vzdycky jem mu ho dával kdyz mel tu ruku nahore a ne zabodlou v zemi pocataji se ty rany taky kdyz má ruku nahore sice to tam pise cisla kolik utocim ale nechce se mi verit ze mu to neco dela daval jsem mu blizzard 20minut a furt neumiral nakonec me zase zabili ty vyjab** nestvůry.a nechce se mi do toho boje jit znova pokud to trva 30 miut nez ho zabiju.a nakonec stejne zjistim ze ty blizzardy jsou na nic.díky

EDIT:blizárdy ubiraj 1100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pocitaj se jen rany kdy ma mec v zemi. tzn musis rychle vysmazit monstra jak vylezou z mece, nejlepe thundarga nebo firaga a pak to smazit do mece - resp toho "oka" / gemu / brany ze ktere vylejzaj ty moby.

kdyz ho vytahne tak nejlepe odbehnout dozadu a behat napric prez celou jeskyni doprava a pak doleva. pokud to budes delat spravne tak te ty jeho utoky budou mijet (vybuchovat za tebou)

strilet behem toho do nej nema smysl, zadnej dmg pokud pamatuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua zasr*** final fantasy je to tezký jako prase bojuju půl hodiny s tím AVATAREM a kdyz po sto letech ho zabijo tak samozdrejme jeste jeden zapas samozdejme se to neulozi a v tom zapase jak dente rika'neměl by být takový oříšek"mě ten krypl zabil,

super tak zase od znova od AVATARA.

tak prave jsem dokoukal konečné titulky,krásná hra.jsem zvědam na"to be continue" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzete mi pomoct??Uz pul dne se snazim opet dostat Genesise v ty tovarne v horach,kdyz hledam toho doktora..Nemuzete mi nekdo poradit jak na nej??Uz me to nebavi dovat se na to video pokazdy kdyz me zabije a porad a porad:(

Dobra..S Genesisem sem si teda poradil i bez vas,po ty animaci,jak spadne kamsi do hlubin se dostanu k tomu gryfonovi,ale ten mi dava pekne zabrat...jeste k tomu nechapu z jakyho duvodu se mi zprovozni magie jen kdyz mam dost zivota..tahu a many a taky vecne dost,tak to nechapu...snazil jsem se nekolikrat dostat za nej a trefovat ho zezadu,ale stejne nic...zabil me jedno a po respawnu znova...Nemuzete mi nekdo poradit??I treba jak je to s tema materiema??Nemuzu totiz do ted prijit na to,jak si je nastavit tak aby to vyhovoalo me a ne to predem nastaveny od nich:/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobra..S Genesisem sem si teda poradil i bez vas,po ty animaci,jak spadne kamsi do hlubin se dostanu k tomu gryfonovi,ale ten mi dava pekne zabrat...jeste k tomu nechapu z jakyho duvodu se mi zprovozni magie jen kdyz mam dost zivota..tahu a many a taky vecne dost,tak to nechapu...snazil jsem se nekolikrat dostat za nej a trefovat ho zezadu,ale stejne nic...zabil me jedno a po respawnu znova...Nemuzete mi nekdo poradit??I treba jak je to s tema materiema??Nemuzu totiz do ted prijit na to,jak si je nastavit tak aby to vyhovoalo me a ne to predem nastaveny od nich:/

myslel jsi bojovat se zmutovaným angealem ne?protoze si na genesise v horách nevzpomínám a jakej gryfen?na to si taky vubec nevzpomínám.

hraju na hard ted jsem porazil genesisovo drka coz bylo tezky jak prase a tedko se probojovávám tim poschodím jak tam jsou ty monstra somozdrejme tezky jako (_I_)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslel jsi bojovat se zmutovaným angealem ne?protoze si na genesise v horách nevzpomínám a jakej gryfen?na to si taky vubec nevzpomínám.

hraju na hard ted jsem porazil genesisovo drka coz bylo tezky jak prase a tedko se probojovávám tim poschodím jak tam jsou ty monstra somozdrejme tezky jako (_I_)

ne myslel jsem s Genesisem..Je to na horach,jak havarujes tim vrtulnikem..pak se nekam dostanes do takovy fabriky,ale to uz je jedno..na zmutovanyho Angeala je taky krasa pohledet..ten nema zadnou chybu..az na tu mikrovlnku na brise..No porazit se da jak??Kdyz na nej jdu ze predu,tak nic moc velky zraneni a lehce me sunda..z boku se o tom neda ani mluvit pze to se okamzite otoci na me a zezadu mi zase dava tim jeho ocasem nebo co to ma...Kdyz si vzpomenu na ty predchozi dva,jak jsem nemohl porazit musim se ted smat..Angeal je ale orisekNevi nekdo??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musis si nastavit obraný kouzla pak je tam vsechny dat kdyz s nim bojujes a kdyz on da tebe da ten velkej utok tak tobe to ubere jenom 900HP misto 2000HP

a ty do nej sekej s mecem vzdycky dej 2 rany a pak on seka tou tlapkaou tak ty "kostickou"mu odskocis.

tak tohle mi vyrazilo dech!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=FpoUMqUbzg8

ty woe pěkně nadupanej xD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

cus, tuto uber hru uz chvilu hram, ale potreboval by som poradit s par vecami: ked prejdem hru tak si to ulozim, a ked cem s mojou vymakanou postavou hrat znova, dam load alebo new game? Nechcem aby sa mi to prepisalo. Next, ako materiu zvysujucu hp som si vybral curaga, ale nemam uz itemy na hp do fusion. Chcem si ich nahuntit opakovanim misii len nvm v ktorych padaju. Nviete niekto? p.s. som lvl 50 a som na konci hry pred branou so 7 sutrami

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

psp mi nedovoli napisat dlhsi prispevok takze dalsi problemik pisen do dalsieho. Padlo mi tri-fire ale mam hell firagu mag +20 tak som chcel cez materia fusion preniest mag na 3-fire, ale vznikla h.firaga. Teraz nvm co s tym, imo je lepsie 3-fire, ale 20mag je moc, nie? Bez toho bude 3-fire slabe...dik za radu :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tuím e při novém hraním tam musí dává load game a postava se přenáí, co se týče SP tak ty můe získat i prodejem materií, jinak v M 9-x-x jsou celkem dobré SP odměny

itemami na hp do fusion som myslel napr. fat chocobo feather, cize vec ktoru pridam ako tretiu do fusion a potom mi napr materia prida namiesto 10% hp 20%. Ad znovuhranie, ostane mi progres v misiach?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezůstane. Fat chocobo feather dropuje Humbaba v misi 6-6-6 (zajímavé číslo:D), Jabberwock (steal/mug) v misi 2-4-4 nebo 9-2-6. Také odměny za mise: 2-4-6, 6-5-2, 6-5-5, 6-6-3, 7-6-1, 7-6-2, 7-6-4, 9-1-2, 9-2-6, 9-3-2, 9-4-2, 9-4-5, 9-5-1, 9-5-5, 9-6-2, 9-6-4 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu