Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Final Fantasy VII: Crisis Core (Guide)


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 202
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mise 9-6-6. Souboj s Minervou. Když si vemeš taký ty rukavice co zaručujou 100% steal (na 50. lvl bys je měl mít) a steal/mug, odstealuješ od ní 99 phoenix downů, pak se klidně můžeš nechat zabít. Leda že bys byl lucker a dodělal jí (Na Normal módu má 10M životů :lol:)

EDIT: Nj, brigand's gloves.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Kurnik proč musel Zack umřít :(?? Takovej potenciál by mělo pokračování příběhu... ani pořádně nevím proč se ten jeden Turek tolik zajímal o Aerith... a taky nevím jestli se mi to zdálo, ale neflirtovala tak trochu Cissnei se Zackem?

Každopádně pro mě jednoznačně nejlepší hra na PSP a jedna z nejlepších her co jsem kdy hrál (nehledě na platformu) vůbec :) Příběh naprosto famózní, kromě závěru se mi taky moc moc líbil souboj se Sephirothem, ta hudba NEMĚLA CHYBU!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurnik proč musel Zack umřít :(?? Takovej potenciál by mělo pokračování příběhu... ani pořádně nevím proč se ten jeden Turek tolik zajímal o Aerith... a taky nevím jestli se mi to zdálo, ale neflirtovala tak trochu Cissnei se Zackem?

Každopádně pro mě jednoznačně nejlepší hra na PSP a jedna z nejlepších her co jsem kdy hrál (nehledě na platformu) vůbec :) Příběh naprosto famózní, kromě závěru se mi taky moc moc líbil souboj se Sephirothem, ta hudba NEMĚLA CHYBU!

ono to pokracovani pribehu ma ) zahraj si puvodni sedmicku na PSX (napr ebootem na psp) a uvidis ) zackuv osud byl danej uz pred 11 lety ) a hudba je taky az na par uprav a par novych melodii z toho ) taky se dovis proc se zajimaj o aeris ) a pribeh je nekolikanasobne lepsi )

jinak este k tem HP MP apd. samotne bonusy materii nestaci. opravdu musis mit ve vybave item (Adaman Bangle nebo vzacnejsi Genji Armor) ktere ti navysi maximum hp na 99.999. to same plati u many apd jen jine itemy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasny, na FFVII se už chystám, ani ta grafika mě nezastaví... proč by taky měla, jsem oldschool hráč, tyhle starší hry na PS1, PC a snad ještě na PS2 měly nenapodobitelnou hratelnost, kterou jsem poslední snad 3-4 roky u dnešních her neviděl :) Jen to musím vydržet a nepodívat se do té doby než to dohraju na Advent Children, ač mě to nesmírně láká.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

tak jsem začal hrát tuto hru,ale řeknu vám nebýt návodu tak jsem v prd....anglicky totiž neumím,takže bych asi byl hodně ztracený.nicméně hra se mi líbí,ale ty souboje jsou nějaký divný,to jak se točí pořád ty obličeje,zdraví,na co jsou náramky a podobně.....mám v tom teda pořádnej zmatek....jsem ve 4kapitole,ale pořád spoustu věcí nechápu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu