Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mafia II


dave23

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No, tak kompletni ceska lokalizace Mafie 2 na PlayStation 3 je pro me minimalne prekvapenim roku 2010. Ale proc pri takovy udalosti troskarit, mnohem vystiznejsi by bylo, "nejvetsi prekvapeni v historii znacky Playstation" ;)

U her jsem leta preferoval (diky smesnymu dabingu prvni Mafie - sorry) anglicky original a k tomu cesky titulky...idealni stav, ktery se snad zacne na PlayStation 3 stavat standartem. Titulky jsou proste zaklad..

Ovsem, kdyz se divam na video z novy Mafie, tak musim rict, ze si u Mafie 2 dabing v nasem rodnym jazyce pustim sakra rad a hru si budu maximalni moznou merou uzivat. Rozdil mezi dabingem prvni Mafie a novyho dilu je pro me az propastny a z toho co slysim na videu muzu rict, ze dabing Mafie 2 je vazne povedeny, profesionalni a hodne dobre se posloucha ;)

Mam radost, ze se Cenega umoudrila a i pres svoji (pry tizivou) financni situaci udelala tenhle historicky krok!!! Bez ceskych titulku bych si hru i pres jeji na prvni pohled zrejmou kvalitu nekoupil, ale diky tomuhle vstricnymu kroku vydavatele maji ve me jasnyho kupujiciho. A nejen ve me, az tuhle skvelou novinku rozeslu mezi kamarady, tak i oni tenhle odvazny krok zarucene oceni :!:

Puvodne by mi stacily i titulky a byl bych nadmiru spokojeny, ale timhle naprosto necekanym vyvojem udalosti si me Cenega i 2K Czech ziskali nazpatek..

DÍKY za splnění jednoho mýho letitýho snu - dočkat se naší krásný čestiny v konzolových hrách :wohow: :bash: :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak proč to píšeš sem a ne na x360 forum

kdysi tady bylo pravidlo o multiplatfom. hrách ... jeden topic pro jednu verzi (x360 a ps3 jsou většinou totožné, tak proč zakládat další topic o hře?) pravidlo tu sice není ale hold už jsme si zvykli a jako nepsané pravidlo to funguje pořád ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak kompletni ceska lokalizace Mafie 2 na PlayStation 3 je pro me minimalne prekvapenim roku 2010. Ale proc pri takovy udalosti troskarit, mnohem vystiznejsi by bylo, "nejvetsi prekvapeni v historii znacky Playstation" ;)

U her jsem leta preferoval (diky smesnymu dabingu prvni Mafie - sorry) anglicky original a k tomu cesky titulky...idealni stav, ktery se snad zacne na PlayStation 3 stavat standartem. Titulky jsou proste zaklad..

Ovsem, kdyz se divam na video z novy Mafie, tak musim rict, ze si u Mafie 2 dabing v nasem rodnym jazyce pustim sakra rad a hru si budu maximalni moznou merou uzivat. Rozdil mezi dabingem prvni Mafie a novyho dilu je pro me az propastny a z toho co slysim na videu muzu rict, ze dabing Mafie 2 je vazne povedeny, profesionalni a hodne dobre se posloucha ;)

Mam radost, ze se Cenega umoudrila a i pres svoji (pry tizivou) financni situaci udelala tenhle historicky krok!!! Bez ceskych titulku bych si hru i pres jeji na prvni pohled zrejmou kvalitu nekoupil, ale diky tomuhle vstricnymu kroku vydavatele maji ve me jasnyho kupujiciho. A nejen ve me, az tuhle skvelou novinku rozeslu mezi kamarady, tak i oni tenhle odvazny krok zarucene oceni :!:

Puvodne by mi stacily i titulky a byl bych nadmiru spokojeny, ale timhle naprosto necekanym vyvojem udalosti si me Cenega i 2K Czech ziskali nazpatek..

DÍKY za splnění jednoho mýho letitýho snu - dočkat se naší krásný čestiny v konzolových hrách :wohow: :bash: :cheesygrin:

xD prej "historicky krok" to uz trochu prehanis, bavime se porad o hre ?

Jo je to fajn ze tam bude CZ, ale je to puvodne cesky studio, tak bych to spis bylo divny kdyby ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak kompletni ceska lokalizace Mafie 2 na PlayStation 3 je pro me minimalne prekvapenim roku 2010. Ale proc pri takovy udalosti troskarit, mnohem vystiznejsi by bylo, "nejvetsi prekvapeni v historii znacky Playstation" ;)

U her jsem leta preferoval (diky smesnymu dabingu prvni Mafie - sorry) anglicky original a k tomu cesky titulky...idealni stav, ktery se snad zacne na PlayStation 3 stavat standartem. Titulky jsou proste zaklad..

Ovsem, kdyz se divam na video z novy Mafie, tak musim rict, ze si u Mafie 2 dabing v nasem rodnym jazyce pustim sakra rad a hru si budu maximalni moznou merou uzivat. Rozdil mezi dabingem prvni Mafie a novyho dilu je pro me az propastny a z toho co slysim na videu muzu rict, ze dabing Mafie 2 je vazne povedeny, profesionalni a hodne dobre se posloucha ;)

Mam radost, ze se Cenega umoudrila a i pres svoji (pry tizivou) financni situaci udelala tenhle historicky krok!!! Bez ceskych titulku bych si hru i pres jeji na prvni pohled zrejmou kvalitu nekoupil, ale diky tomuhle vstricnymu kroku vydavatele maji ve me jasnyho kupujiciho. A nejen ve me, az tuhle skvelou novinku rozeslu mezi kamarady, tak i oni tenhle odvazny krok zarucene oceni :!:

Puvodne by mi stacily i titulky a byl bych nadmiru spokojeny, ale timhle naprosto necekanym vyvojem udalosti si me Cenega i 2K Czech ziskali nazpatek..

DÍKY za splnění jednoho mýho letitýho snu - dočkat se naší krásný čestiny v konzolových hrách :wohow: :bash: :cheesygrin:

xD prej "historicky krok" to uz trochu prehanis, bavime se porad o hre ?

Jo je to fajn ze tam bude CZ, ale je to puvodne cesky studio, tak bych to spis bylo divny kdyby ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl za to,že v Mafii byl ORIGINÁL CZ dabing a ne angličtina...

Jinak je to věc vkusu,ale na jedničce se mi zdál dabing super...Hlavně Paulie :D

třeba

Paulie:Strčim mu hlavu do svěráku a budu si s ní hodně dlouho hrát!

Sallieri:Chci aby ti parchanti celej život jezdili na kryplkáře a slintali si na košili!

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdo by se netěšil.. každopádně já doufam že se My jako Česká republika ve světe konzolí někam posunem.. plně lokalizovaná mafia do cz a crysis 2 s českými titulky.. opravdu doufam že je to krok kupředu a můžem se těšit na víc multiplatformních her s českejma titlema

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu