Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mafia II


dave23

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nedávno jsem obchodoval s jedním z firmy IS a říkal, že letos to ještě asi nebude....takže si musíme počkat............

mno to doufam ze si ještě chvilku počkáme, protože potřebuji nový hardware a kdyby mafia 2 byla venku a nefungovala by, to bych asi těžko nesl.

btw me se postavy z trailerů na Mafii 2 moc nelibili. proste Tom Angelo je jen jeden:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Udajne by mela byt opet lokalizovana do CJ a navic bude v CJ i na PS3 a Xbox...Listopad 2008/unor 2009

Mafia 2 - Informace

Informace budou průběžně doplňovány.

Datum vydání: zima 2008 až jaro 2009 (spíše se mluví o tom jaru)

Herní styl je stejný, jako v Mafii 1. Opět se tedy jedná o third-person 3D akci, kombinovanou chůzí pěšky a jízdou v automobilu

Děj se odehrává na přelomu 40. a 50 let minulého století a začíná příjezdem hlavní postavy (Vita) na vlakové nádraží

Žádná přímá dějová návaznost s prvním dílem

Přítomnost peněz, které budou hrát velkou roli - nakupování oblečení (pomůže při útěku), chůze do restaurací (doplnění zdraví, fyzičky)

Město bude smyšlené a nese název Empire City

Velká inspirace New Yorkem a San Franciscem

Velikost města bude zhruba 2x větší než v M1

Auta mají opět smyšlené názvy

Mafia 2 vyjde na PC, PS3 a Xbox 360 a díky wow-faktoru vznikne nový standard pro mafiánskou akci

Hra bude opět v českém jazyce zřejmě i včetně dabingu

Potvrzen systém krytí velmi podobný tomu z Gears of War

Propracovanější a hezčí ničení aut než v Burnout Paradise

Ve hře budou tři rodiny, které spolu budou válčit - Falcony, Clementy a Vinci

Hra bude rozdělená na tři kapitoly

Nenápadné připomínky na M1 v podobě easter eggů

Okolo dvou hodin cut-scén

Můžete si koupit jídlo (párek v rohlíku apod.)

Policie si bude volat posily jen když budete dělat velký "bordel"

Budete moci použít taxík, nadzemku a zřejmě i autobus k projížďce po městě

Auto vybuchne po přesném výstřelu do nádrže

Když si cokoli kupujete, nemůžete být napadeni

Celé město bude přístupné hned od začátku

Automobilu budete moci přiřadit svojí poznávací značku

Okolní postavy budou žít (kouřit, čekat na MHD, číst si noviny apod.)

V určité části příběhu budete moci ovlivnit jeho další vývoj

Hra bude mít tedy více konců

Policie nepůjde jen po vás, ale i po ostatních zločincích (konečně ;)

Budete si moci kupovat nemovitosti ve který budete mít uložené oblečení

Možnost navštěvovat tělocvičnu a zlepšovat si zde svoje bojové dovednosti (comba)

Ve hře budou vedlejší úkoly a bude jich údajně více než dost

Na mapě budou vyznačený hlavní i vedlejší úkoly (cíle)

Checkpointy budou zlepšeny oproti Mafii 1

Úkoly si budete moci vzít od spřátelených i od znepřátelených rodin

Opět město poznáme ve dne i v noci (bude na sebe plynule navazovat)

Téměř všechny mise budete podnikat s přáteli

V baru si budete moci zahrát poker, vyvolat rvačku apod.

Krást auto nebude tak jednoduché, jako v M1 (budete muset občas rozbít okno apod.)

Policie bude trochu benevolentnější než v předchozím díle

Tlustším policistům se bude lépe utíkat (to zní celkem logicky ne?:)

Z interiéru je možno pozorovat aktuální dění na ulici

Kufr u auta bude sloužit jako úschovna zbraní i lidských těl

V autě i v bytě bude hrát rádio, kde mimo hudby uslyšíte i o aktuálním dění ve městě

Hra bude mít pravděpodobně 18 misí

PC je primární platformou, bude lepší (bude lépe vypadat)

Budete moci přeskakovat ploty a utíkat po požárním schodišti

Hra bude rozdělená na tři části. V první se budete dostávat do Mafie, v druhé si vyberete rodinu (budou 3) a poslední část bude odlišná podle toho, kterou jste si vybrali

V noci se rozsvítí okna domů, vždy náhodně

Hra bude bude obsahovat zhruba 50-80 různých automobilů

V Mafii 2 bude venkov, ale bude o dost menší než v M1

Ve hře budou psi a zřejmě i kočky

Postavy budou mít 120 různých animací obličeje

Vice:

http://bonusweb.idnes.cz/pc/preview/mafia-2-cesky-klenot-0ov-/clanek.A071005_mafia2_bw.idn

http://mafia.czech-games.net/

Oficialni stranka ke hre

http://mafia2game.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udajne by mafia2 mela hodne moc konkurovat GTA IV. Melo tam byt obrovsky mnozstvi aut, ale kvuli licencim a narocnosti jich je min. Proto jsou ty nazvy aut smyslene a veskera podobnost s realnymi auty je opravdu nahodna ;o)

Hra je zamerena na PC verzi, asi moc velky rozdil se neda ocekavat. maximalne v ovladani a prirazovani ukonu pod jednotlive klavesy...ikdyz na PS3 se da napichnout klavesnice

Nechame se prekvapit s cim na nas vyrukuji programatori

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udajne by mafia2 mela hodne moc konkurovat GTA IV. Melo tam byt obrovsky mnozstvi aut, ale kvuli licencim a narocnosti jich je min. Proto jsou ty nazvy aut smyslene a veskera podobnost s realnymi auty je opravdu nahodna ;o)

Hra je zamerena na PC verzi, asi moc velky rozdil se neda ocekavat. maximalne v ovladani a prirazovani ukonu pod jednotlive klavesy...ikdyz na PS3 se da napichnout klavesnice

Nechame se prekvapit s cim na nas vyrukuji programatori

Konkurovat GTA? Dyt obe dve herni serie patri pod jednu firmu :D 2K

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pokud vyjde Mafia 2 na PS3 s českým dabingem atd...,tak ji rozhodně kupuju,pokud vyjde s českym dabingem jen na PC,raději si ji zahraju na PC,přeci jen, PC a MAFIA patři k sobě ... :) třeba dřív jsem mel mafii na PS2 a ani jednou jsem si ji nezahrál,proste bez cestiny to neni vonoo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nevim čet sem ten výpis co tam budete moct dělat, a připadá mě to jako osekaný GTA... jestli jde o tu češtinu tak se přece nezblázníte když budete hrát hru v Aj ne? :dozey: a taky mě zarazil počet misí:D 18 jo? a 50-80 NÁHODNÝCH automobilů? to jsou teda ohromná čísla... a tomu modelu poškození prej lepší než v burnoutech? co tam chtěl ještě rozmlátit?:D tak nevim nevim jestli to může konkurovat GTA..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
  • 1 month later...
No já nevim čet sem ten výpis co tam budete moct dělat, a připadá mě to jako osekaný GTA... jestli jde o tu češtinu tak se přece nezblázníte když budete hrát hru v Aj ne? :dozey: a taky mě zarazil počet misí:D 18 jo? a 50-80 NÁHODNÝCH automobilů? to jsou teda ohromná čísla... a tomu modelu poškození prej lepší než v burnoutech? co tam chtěl ještě rozmlátit?:D tak nevim nevim jestli to může konkurovat GTA..

Pokud to bude mít tak silný a kvalitní příběh jako jednička, myslím, že 18 misí nevadí. (původní Mafie jich měla cca 20). 50 - 80 automobilů to je poměrně rozsáhlý vozový park. Trochu horší mi přijde hudba, ale to je možná jen v traileru, až se to spojí s příběhovými zvraty vyzní to mnohem lépe:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu