Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mafia II


dave23

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dvě nové DLC pro Mafii II + tři obrázky

Autor: Alien | Kategorie: Mafia II | 17 komentáře/ů »

Kolegové z německé stránky MafiaII.net před malou chvílí informovali o dvou nových DLC pro Mafii II. První, Jimmyho vendeta, o kterém jsem psali nedávno, bude nakonec pro všechny platformy a očekávat ho můžete někdy po vydání plné hry (cena zatím nebyla stanovena).

Tím exkluzivním stahovatelným přídavkem pro PlayStation 3, který bude pro všechny majitele zmíněné konzole v den vydání hry k dispozici zcela zdarma (pokud si pochopitelně koupí PS3 verzi Mafie 2, jinak bude k dostání za $9.99 na PlayStation Network), je totiž překvapivě jiné DLC, nazvané Jimmyho zrada. Začíná se nám to pěkně zamotávat…

dlc_jimmy_01_small.jpg dlc_jimmy_02_small.jpg dlc_jimmy_03_small.jpg

Zdroj: MafiaII.net

Untitled-1_05.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj chtěl jsme se zeptat jak je to u mafie 2 s volnosti pohybu

mohu prijmat mise jako v gta a mezi misema jen tak jezdit?nebo je to

delane jako v mafii1 ?:(

Necham nekoho at odpovi - ja to nevim.. Ale co vim je, ze je tam zase dosti intenzivni a zasadni pribehova linie, takze je hovadina, aby to bylo jako v GTA, to by se pak nemohla drzet pevna pribehova linie - ani bych nechtel, aby to tak bylo, jako v GTA. Mafia je proste super hra a dost mi to vyhovovalo, jak to bylo v Mafii 1. A pokud vim, tak je tam nekolik hodin pribehu (proste videi), takze je skoro jasne, ze si nepujde mise vybirat (mozna nejake vedlejsi, jako u lucase bertonyho v Mafii 1; nebo tam bude neco jako extremni jizda - kde si je vybirat slo) - urcite ne ty hlavni a zasadni pro pribeh. Pac pro pribeh je dulezite, aby se mise odehravaly v danem poradi (kdo hral Mafii 1, tak chape).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V te době ještě telefony nebyly(mobilní) :-D..jinak s volností pohybu jako v GTA IV vubec nepočítejte...sami ohlásili, že se chcou věnovat spíše příběhové linii a chcou zaujmout atmosferou, hru přirovnali k Alanu Wakeovi..tudíž lineární příběh s možnými odbočkami a více koncy...ale určitě bude i volná jízda jak v Mafii 1..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvě nové DLC pro Mafii II + tři obrázky

Autor: Alien | Kategorie: Mafia II | 17 komentáře/ů »

Kolegové z německé stránky MafiaII.net před malou chvílí informovali o dvou nových DLC pro Mafii II. První, Jimmyho vendeta, o kterém jsem psali nedávno, bude nakonec pro všechny platformy a očekávat ho můžete někdy po vydání plné hry (cena zatím nebyla stanovena).

Tím exkluzivním stahovatelným přídavkem pro PlayStation 3, který bude pro všechny majitele zmíněné konzole v den vydání hry k dispozici zcela zdarma (pokud si pochopitelně koupí PS3 verzi Mafie 2, jinak bude k dostání za $9.99 na PlayStation Network), je totiž překvapivě jiné DLC, nazvané Jimmyho zrada. Začíná se nám to pěkně zamotávat…

dlc_jimmy_01_small.jpg dlc_jimmy_02_small.jpg dlc_jimmy_03_small.jpg

Zdroj: MafiaII.net

Untitled-1_05.gif

hele neni vendeta pomsta a ne zrada ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezis, tak pribeh ti beztak zabere nekolik desitek hodin.. Bude to na nekolik dni. Navic tam bude jizda a skoro urcite neco, jako extremni jizda, tak nevim, co resis. Navic nevim proc tu porad resis, jestli jizda bude otevrena hned od zacatku, kdyz jsi ted rekl, ze pribeh hodlas dohrat - absolutne nechapu, o co ti jde. Snad vis, o cem mafie je, ne? A jestli 2k nechces davat, tak je nedavej, nikdo te nenuti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, kdyby jsi trochu sledoval videa, moc dobře by jsi viděl, jak to probíhá..Dostaneš misi, uděláš ji a objevíš se třeba před svým domem. Dále už je jen na tobě jestli pojedeš za kámošem udělat fušku nebo budeš jak blázen jezdit po městě a střílet nevinný lidi..každopádně jako GTA to nebude, takže nečekej, že tu volnost budeš mít stále..každopádně jako velkej fanda Mafie(8x jsem jí projel XD) vím, jak dobrý příběh tihle chlapy dokáží udělat a vzhledem k znovuhratelnosti(více konců)+stažitelných balíčků nebudeš mít ani čas se takhle projíždět po městě, jelikož budeš hltat každé slovo, které na tebe další videosekvence vychrlí.. Já osobně jak hrál první díl Mafie, jsem se od toho nemohl odtrhnout(jen oběd, záchod atd :-D). Každopádně je zbytečné o tom stále spekulovat, hra to bude kvalitní, takže mých 2100,- za sběratelskou edici nelituju. Co mi jen vadí, že hra je už hotová a zdržují jak s demem tak s vydáním hry. Takhle bude o prázdninách herní sucho a nadělí to 4 dny před začátkem školního roku, což mě docela mrzí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu