Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mafia II


dave23

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Na ofic fóru jsem se dočetl pár teorií se kterou většina souhlasí, že je to prostě nepovedený konvert z PC či XBOX verze, způsobený tím, že nemohli vydat jejich finální PS3 verzi jelikož by byla daleko větší, takhle mají všechny verze stejnou velikost což už vede k podezření, i když z pravidla PS3 verze vycházející na Blu-Ray bude mnohonásobně větší... toť jedna z teorií, které by se dalo i věřit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavé, že na oficiálním fóru se k tomu nikdo oficiálně nevyjádřil. Ale patche na odstranění time limitu u PC verze jsou pod trestem banu zakázány hned. Prostě ignoranti no.

To Samot2: zdá se mi to hodně nepravděpodobná verze. Pochybuju, že ty textury trávy zabírají tolik místa, že by to tak navýšilo velikost dema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tam toho je mnohem víc než ta tráva... jinak ten bug, jak se dostat přes barieru do zbytku města je funkční i na PS3

dle čeho usuzuješ nebo kdokoliv jiný...že to, jestli hra je na blu-ray nebo na dvd...hraje roli v tom, jestli tam tráva je či není a má zásadní vliv na to, jakou velikost to demo bude mít? Na kvalitu vyhlazování atd. atd. Notabene, ikdyby to PS3 demo mělo 5giga, co na tom, kdyby mělo vše, co má mít?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tam toho je mnohem víc než ta tráva... jinak ten bug, jak se dostat přes barieru do zbytku města je funkční i na PS3

Poraď jak :D

po demu, sem se rozhod pro dog days, to je aspon sranda čistokrevná a ne další přehypovanej shit...

To jsem hrál taky, a musím říct, že to je na můj styl dělané příliš nepřehledně, ale přijde mi to Mafii v některých ohledech podobné. Ale těžko říct, co bude lepší ne? To chce zahrát obě hry v plném. Protože jak vidíš, očividně je demo na PS3 nějak "závadné", takže z toho moc usuzovat nejde.

Jinak, tak už jsem si zahrál demo. Dvakrát jsem to projel, a musím říct, že mám rozporuplné dojmy. Odlupování zdí, dopady kulek, výbuchy, to všechno je skvělé, ale působí to na mě nedodělaným dojmem. Grafiky jsem se skoro lekl. Přijdemi rozmazaná, upatlaná. Taky jsem zabouchl kapotu, a ten chlapík se dál šťáral v motoru. tráva chybí, voda je mizerná. Když střelím do civilisty, spíše sebou podivně trhne než aby se prohnul a spadnul. Jinak, nepřišlo mi logické, aby se civil po jednom zásahu do hrudi nebo nohy vůbec zvednul, a dokázal stát, natož aby sprintoval jakoby se mu nic nestalo. Celkově sem zklamanej. Dabing mi přijde dobrej, víceméně sedí, o vulgaritu není nouze, což je sice dobře, ale v češtině to vyznívá sprostěji než v aj (přeci jen, v AJ to je skoro jen "Fuck" a "shit" a jejich mutace :D). Opravdu nevím, co si mám myslet. Pohled z třetí osoby je sice hezkej nápad, ale na můj vkus je moc blízko Vitovy hlavy, a moc toho nevidím. Co se týče krytí, je to super, ale trochu mě štve, že se nedá od toho odběhnout, ale musím to odmáčknout, čímž si stoupnu a jsem cíl. V Uncharted 2 stačí jen joystick posunout dolů a Drake vyběhne směrěm od. Trochu labilní otázka, ale jak se v Mafii skáče? Já na to nepřišel. Co se týče ovládání, to sem čuměl. Všechno je přesně tak, jak to neni v žádné jiné hře. Krom střílení samotného je vše úplně jinde, než bych čekal. Co mě taky trochu zarazilo, bylo, že všechny dialogy ve hře jsou přeložené, ale vysílání rádia je v angličtině. Pak mi přišlo zvláštní chování některých civilů. Když jsem vyhodil benzínku do vzduchu, a oni jeli kolem, chovali se docela divně. Co byste udělali vy, být v autě? Šlápnete na to a pojedete co nejdál. Stejně tak jako pěší. Ale skoro všichni utíkali přes silnici (takže na druhý chodník a po něm pryč), a nebo prostě zastavili co nejblíže mně/benízky/policistů a utekli někam do neznáma, auta uprostřed ulice. Policajti nejsou špatní, jen mi přišli někdy "vysazení" na mě. Když mě někdo napadl, automaticky zpacifikovali mě, skoro nikdy toho útočníka.

Ale styl nabídky, jako je uplacení, bránění se zatčení atd. se mi dost líbil.

Opravdu nevím, co si mám myslet. Vypadá to dobře, ale tohle demo je hrůza. Vypadá to spíš jako Mafia 1.5, než 2. I když je to třeba staré. Buď je tu tak špatná konverze, nebo si pánové z 2K myslí, že nás timhle nakrmí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Meridius: Tak usuzuje tak mnoho lidí, pročti oficiální forum a uvidíš, jinak pochopitelně, demo má nabízet naprosto to nejlepší co hra dokáže aby nalákala, tohle ale sakra pravý opak :D Ale už při spouštění hry je napsáno, že je to upravená verze hry, i když to bylo zřejmě myšleno jako upravená mise.

Jedna z možností je tohle :)

http://www.youtube.com/watch?v=IHVZyXOnkrA&feature=player_embedded

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle napsal šlověk z 2K jako odezvu na PS3 DEMO ISSUES.

Originally Posted by 2K_Jack

Same here, and I've been playing all 3 versions for years now. I don't know anything about the issues that are being reported, but the game looks and runs great on all 3 platforms. As with just about every other multi-platform AAA game I can think of, of course the PC version looks best when it's running on a high-end PC. But the PS3 and 360 versions look fantastic, and those are the versions that most of the press have been playing for their previews and reviews.

So I ask you guys to please, please stop assuming that graphical issues you may be having with the demo are going to be present in the final game. Thanks.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píše, že ty problémy jsou jen v demu (a v plný verzi už nebudou).

To sice jo, akorát že píše, dema vypadají fantasticky, což je naprostá blbost, minimálně na PS3.

Dante: ber to z toho pohledu, že až do teď nám nikdo z 2K neodpověděl... takže je jasný že se to tu pak hemží teoriema proč tomu tak je...

Přesně tak, názor od 2K jsme nedostali co já vim žádný, to až teď, takže je jasný, že tu bude milion teorií a dohadů. Dante, zapřemýšlej, já tu žádný názor od 2K neviděl, až teď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednoduše se chováte jako idioti, když pořád omýláte demo ...jste debilové nebo co? oni říkaj, že ve finále ty problémy nebudou a když si posraný, tak si to nekupuj...nějaký problém? NE

trochu offtopic: sice na toto forum často nechodím, to až poslední dění ohledně mnou očekávané hry mne sem zaneslo, nicméně je opravdu tragédie, jak se člověk s plackou "super mod" vyjadřuje....Měl by ses člověče nad sebou zamyslet a než toto napíše zdejší představený, tak by si měl napočítat do desíti. V reálu by sis to k řadě z nás nedovolil, když vidím tvůj věk. Pokud se vám to jako modům nelíbí, tak asi není problém to tu zamčít promazat a říct, že k tomuto se už nemáme vyjadřovat. Případně toto vydělit do jiného threadu o spekulacích k mafii II demu a pak to smáznout až vyjde plná a bude to jinak. Ale chápu...je to moc práce, jednodušší je nazvat zdejší diskutující debilama.

Je opravdu k nepochopení, že u hry, kde má PS3 výraznou exkluzivitu a u které se hlavně u PS3 mělo jednat o preferovanou platformu (nevím jestli obecně či jen z konzolí), tak že když vyjde takto zprasené demo, že se lidé dožadují vysvětlení a debatují o tom. Debatuje se o tom napříč internetem, tak proč ne tu? PS3 verze je nejdražší a kdo má předobjednáno a plná hra by vypadala stejně, hru těžko vrátí. Já v tom fakt nevidím problém.

A jejich oficiální vyjádření je opravdu k smíchu, ale nemá smysl se v tom rýpat dál, ještě by ti mohla rupnout cévka, což by bylo i v tvém telecím věku škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pane bože, to budete furt řešit tu stejnou věc, kterou je špatná grafika v Demu na PS3 ? Já hrál verzi Xkrabicovou, takže vážně netuším jak to na PS3 vypadá, ale zamyslete se nad sebou, to chcete ještě dalších 5 stran v tomto topicu řešit špatnou grafiku u Dema, u vás v obýváku na PS3 ? Co takhle se už konečně bavit o něčem jiném, vím že toho moc není, ale určitě se něco najde,tyhle dohady a stálé se opakování mi už leze na mozek, Děkuji

Peace :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LeaderCZ: No jo, jenže o Mafii 2 se toho ví minimum, co není z dema, takže je to vlastně jediné možné téma.

Meridius: Naprosto souhlasim. Sorry Dante, ale neni to poprvý, co nadáváš jak dlaždič, a to si super mod. Navíc, máš nepodložené důvody které ti už asi 2 nebo 3 lidi dokonale zpochybnili :D.

Meridius: Co sem koukal, tak u docela dost her je PS3 verze o stovku dražší, což sice nechápu, ale svědčí to o tom, že by se na PS3 mělo víc makat, a to z dema neni vidět :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak demo je OK.. aji me to celkem bavilo ale ten dabing je OTŘESNEJ!! Jednicku sem nehral ale parkrat u kamosa videl a uz tam me ten dabing prisel divnej ale kdyz sem to ted hral tak sem celou dobu skripal zubama. Je to asi tim ze sem proste na tu anglictinu zvyklej a kdyz na me najednou kdosi pokrikuje "kurva jed Vitooo" tak me to prijde divny. Ani kvalita me neprijde nejak oslniva.. proste jak kdyby to nekdo jenom cetl.

A podte do me

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu