Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mafia II


dave23

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak sem hral demo a ani neumim rici sve pocity :-), demo neni CZ coz me nevadi ale jelikoz je to ceska hra mohli to dat i do dema.. jinak opravdu moc kratke na demo , a grafika ci hratelnost se ted opravdu z dema neda moc komentovat .

jedine co mohu rici je ze pokud demo ma byt prezentace pro rozhodnuti koupe plne hry tak je to zklamani... a kdybych nebyl nadcenec mafie tak by me demo nepresvedcilo o koupi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice se jedná o demo 1 rok starý, ale kód hry je bohužel finální. Jen je škoda, že PS3 verze ve spoustě detailů znovu pokulhává za konkurencí... bez krve, bez 3D efektu trávy, bez pohybu oblečení,... sice detaily, ale v celkovým součtu je dojem z technický stránky PS3 verze hodně rozporuplnej :/

NEVIM ALE JA TO HRAL A KREVE TAM BYLO DOST.JE TO PODLE MNE SUPER.DO KONCE JSEM JSE SUPER BAVIL.:bash::bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sice jo, akorát že píše, dema vypadají fantasticky, což je naprostá blbost, minimálně na PS3.

Jasně, na PS3 (X360?) to demo nemá tak velký textury jako na PC, ale stejně to vypadá slušně.

PS: Mně je popravdě úplně jedno že to nevypadá jako Crysis (nevadila by mi i mnohem horší grafika). Hlavně že to má výbornou atmosféru už od prvního menu a to už i v demu. Já jsem z toho zatím nadšenej (a doufám, že příběh nebude za tou atmosférou zaostávat). .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na plus to bylo česky hned :)

abych nebyl uplně OT tak oficiální magazín playstationu vydal recenzi, kde mafii celkem zprznil a dal celkově 7/10 a hodnotil jako zklamání celkově. Naopak oficiální XBOX magázín v Itálii dostala MAfia 9.5/10 s tím, že těch 7. let vývoje za to stálo, že to všichni musí mít a že lepší grafiku nikdy neviděli.

No tak co to jako je? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na plus to bylo česky hned :)

abych nebyl uplně OT tak oficiální magazín playstationu vydal recenzi, kde mafii celkem zprznil a dal celkově 7/10 a hodnotil jako zklamání celkově. Naopak oficiální XBOX magázín v Itálii dostala MAfia 9.5/10 s tím, že těch 7. let vývoje za to stálo, že to všichni musí mít a že lepší grafiku nikdy neviděli.

No tak co to jako je? :D

Buď to znamená, že Mafia 2 na PS3 bude zprzněná, a nebo si ten magazín zahrál demo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

az nasledujici den to vyslo na normalnim PSN a tam uz to je cesky.. asi uz i na PLUS to bude cesky

ok vymazu a stahnu znova z pluska a uvidim zdali jsem neco udelal spatne ze to tam neni CZ a ani jak tu nekdo pise ze to jde v menu zmenit tak zadn amoznost v menu neni .. a kdyz to z pluska nepujde tak to stahnu z klasiky.. jinak ano mam CZ store plus ucet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať už je to jak to je. Mafia II je kvalitní hra. Líbí se mi moc. Jen stále nechápu jednu věc, kterou jsem nepochopil i u RDR. Proč jsou na PS3 vždycky ty nejhorší verze? Hardwarem to být nemůže, protože ten je ještě silnější než u XBOXu(nebojte se není to narážka, XBOX take vlastním), ale přeci je to vždy nejhorší. Dříve jsem to sváděl na to, že vývojáři ještě neumí pracovat tak dobře se systémem a proto jsou ve hrách chyby jak prohlásili. Ale to bylo jak PS3 vyšlo od te doby uplynula řádka let a stále PS3 je na tom nejhůř. Jestli je na tom zase na vině microsoft, tak tímhle by dokonal dílo. Microsoft začal srát s Win a pak přišel XBOX a s tím začali problémy PS3. Odkupují licence na dobré hry, podplácejí studia atd..tohle neni fer vuči ostatním. Jejich chování nikdy nepochopím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať už je to jak to je. Mafia II je kvalitní hra. Líbí se mi moc. Jen stále nechápu jednu věc, kterou jsem nepochopil i u RDR. Proč jsou na PS3 vždycky ty nejhorší verze? Hardwarem to být nemůže, protože ten je ještě silnější než u XBOXu(nebojte se není to narážka, XBOX take vlastním), ale přeci je to vždy nejhorší. Dříve jsem to sváděl na to, že vývojáři ještě neumí pracovat tak dobře se systémem a proto jsou ve hrách chyby jak prohlásili. Ale to bylo jak PS3 vyšlo od te doby uplynula řádka let a stále PS3 je na tom nejhůř. Jestli je na tom zase na vině microsoft, tak tímhle by dokonal dílo. Microsoft začal srát s Win a pak přišel XBOX a s tím začali problémy PS3. Odkupují licence na dobré hry, podplácejí studia atd..tohle neni fer vuči ostatním. Jejich chování nikdy nepochopím.

je to tím, že se prímárně dělají verze na xko nebo pc a pak se udělá konverze na ps3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať už je to jak to je. Mafia II je kvalitní hra. Líbí se mi moc. Jen stále nechápu jednu věc, kterou jsem nepochopil i u RDR. Proč jsou na PS3 vždycky ty nejhorší verze? Hardwarem to být nemůže, protože ten je ještě silnější než u XBOXu(nebojte se není to narážka, XBOX take vlastním), ale přeci je to vždy nejhorší. Dříve jsem to sváděl na to, že vývojáři ještě neumí pracovat tak dobře se systémem a proto jsou ve hrách chyby jak prohlásili. Ale to bylo jak PS3 vyšlo od te doby uplynula řádka let a stále PS3 je na tom nejhůř. Jestli je na tom zase na vině microsoft, tak tímhle by dokonal dílo. Microsoft začal srát s Win a pak přišel XBOX a s tím začali problémy PS3. Odkupují licence na dobré hry, podplácejí studia atd..tohle neni fer vuči ostatním. Jejich chování nikdy nepochopím.

Jak přesně může MS ovlivnit PS3 verzi?

Samozřejmě, to, co říkáš není pravda, jsou hry, které jsou kvalitnější na PS3 (FFXIII). Doporučuji omezit nenávist vůči MS a zkusit se na to podívat neuzajatě. Sony také nakupovalo hry i studia, v tomhle se vůbec od MS neliší.

A hlavně, vůči komu to není fér? Vůči Sony, tedy konkurenční firmě? Ten, kdo v bussinessu hraje fér, neuspěje.

A pro všechny: nedělejte z jedné recenze konec světa, počkejte, až co řeknou i ostatní. A i kdyby náhodou hra dopadla na nějaké platformě hůř, vždy si můžete koupit jiný stroj.

Edit: Mike55, měl jsi PS2?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a další otazník..PS3 je nějaká podřadná konzole, vždyt prodeje jsou slušné, nejsou k zahození, nedá se na ni pirátit a stále je nejhuř na tom ze strany vydavatelu. Potřebuju duvod proč? Víte někdo??? Strašně mě to zajímá.

teď jsem ti to napsal, PS3 má složitý hardware, proto je pro tvůrce her lepší vytvořit multiplatformátovou hru raději na jinou platformu a poté ji zkonvertovat na PS3, jako při každém konvertování dochází ke zhoršení kvality :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to buhužel tím že XBOX tady byl dříve všichni vývojáři (programátoři) se naučili pracovat s vývojovými balíčky od XBOXU, pak přišlo PS3 a jejih balíček, ale právě pokud se jedná o multiplatformní hry, dělá se prioritně PC a XBOX a z XBOXU konvert na PS3, pokud se jedná o exluzivní tituly víme jak to dopadá, viz. Uncharted 2. Jako taky programátor tohle chápu. Ovšem pak nechápu ty ceny her...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu