Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mafia II


dave23

Recommended Posts

Jedna věc je zajímavá, na 2k czech fóru se na 40 stránkách lidi domáhají oficiálního vysvětlení, proč je to tak dodrbané a opravdu vymýšlí šílené teorie, že demo je v pořádku a došlo k poškození při nahrávání na ps store atd. :-) No nevím. Když se podíváte, jak ikona Carmack oznámil, že jeho Rage poběží i na iphone v 60 fps, tak je práce programátorů na Mafii, co se týče konzolového portu, hodna pousmání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

meridius on je pomerne znacny rozdil programovat hru na iphone a na ps3, nehlede na to ze ps3 je znama svojim skvelym a jednoduchym programakem... takze se nesmis divit ... protoze kdyby meli udelat zase port kterej by byl o neco lepsi zabralo by to vic casu.. a taky by to mohlo podle mojeho vypadat o dost lip ;) preci jen na iP dokaze programovat skoro kazdy trochu zrucnejsi clovek ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v mnoha hrách není ani kapka krve a nijak to neubírá na hratelnosti a ani si toho nevšímáš... ve skutečnosti by z tebe taky netekly litry krve jak např. v gta4 :D ikdyž pravda že by ta mafie mohla být víc propracovaná.. místo splachování hajzlu tam mohli dát něco užitečnějšího, např. tu krev, ale já jsem spokojenej, já si ani té chybějící krve nevšiml.. ale vím že když jsem jednomu hajzlovy rozstřelil hlavu tak se na stěnu ta krev pěkně rozstříkla :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se rozhodl, že zruším sběratelskou edici na PS3 a koupím si normal na PC. Na mojem starci mi Mafia jede vše na nejvyšíí včetně vyhlazování. Jen physx musím mít vypnutou ale o tu mi nejde. Takže kdo by chtěl, je možnost si zarezervovat jednu PS3kovou sběratelskou verzi na Xzone, která ted už není dostupná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nic jen bych čekal ,že když na xboxu 360 tráva je a ps3 verze je s cenou xbox verze totožná,tak přeci si zaslouží majitelé ps3 plnohodnotnou verzi hry se vším všudy a ne nejakou o celkem dosti znatelný poznatek ošizenou hru.Přece když zaplatím stejnou cenu jako u xboxu tak si zasloužím to samé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě spíš ps3 verze připadá jak na nejniší detaili na pc s rozlišením 1024x768 pixelů.čekal jsem popravdě něco ůplně jiného.Když to hraju tak je to tak strašně „ohryzané" ,že steží rozeznávám detaily budov,vozů,atd na celmek krátké vzdálenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze ne jack rekl ze konzolove verze vypadaji bajecne

Já si myslím že naopak ano, při spuštění DEMA máš napsáno, že full hra bude odlišná, nebo něco v tom smyslu, vím že to konkrétně neznamená, že bude grafika lepší, ale myslím si , že by něco takového nevydali, ještě k tomu to je nejdražší ze všech tří platforem...

PS: já hraji na Xkrabici, a nemůžu si stěžovat...

Peace :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

promin ale celkove v mafii jsou horsi veci treba spatny Framrate,rolovani obrazu

já takovej problém teda nemám...

a jinak s tím krvácením to není tak žhavý... pokud se nezasáhne tepna nebo tak něco tak tý krve moc není.. ale souhlasím s tím že by tam mohla být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na zacatku je napsano ze ten level je prispusoben demu a ze ve finalni hre bude vypadat jinak(bude v zime)

samozrejmne ze tu hru nejak jeste opravi ale rikam ze u ty ps3 bych necekal zazrak hlavne at opravi bugy jsou jich tam desitky

taky hraju na X-ku

canava:

ne to jen nepoznas problem tam je to scrolovani obrazu staci si vsimat na silnic kdyz jedes kazdysi rika problemy nemam ale ma neni to odlisny jen oko je odlisny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže, včera jsem se v demu věnoval hlavně zkoumání okolí, postav atd. AI civilistů ve hře je na naprosto dementní úrovni ... Nevím jestli jste si toho všimli, ale je hodně divné když na někoho namíříte zbraní a on na to vůbec nezareaguje. Zkoušel jsem se postavit i přímo před procházejícího chodce, a ten dál šel jako by se nechumelilo. Dokud opravdu nevystřelíte, nic se neděje :). Dále jsem začal střílet do čelního skla auta a pan řidič jen zastavil a zíral na mě, grafika mi přišla celkem nedoladěná a vůbec to na mě celé působí nehorázně odfláknutým dojmem. Nedávno jsem asi po 6 dohrál první díl a tam mi okolí přišlo mnohem propracovanější než u tohoto dema ... a i inteligence běžných lidí je tam na trochu jiné úrovni .... Pevně věřím že finální verze bude opravdu doladěnější, ale jestli chtěli hoši z 2K tímhle demem přilákat lidi ke koupi, utrhli si pěknou ostudu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já sem hodím taky trochu ze svého názoru! Pro mne je Mafie Mafií. A i když je tam pár špatných věcí( pro mě to tedy nejsou věci kvůli kterým bych musel být naštvaný a nebo bych přemýšlel o sebevraždě)tak to ale nemě ní nic na tom že to demo mi dalo to co mělo. A vím že rozšířím sbírku her na PS3. A fakt se na to těším!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spilif: Promin

ň ale to je přesně ten názor o který se tvůrci modlí aby měla většina lidí.. je to prostě Mafia.. že to má název neznamená, že je to to stejné, to stejně kvalitní :) Je to stejné jako, když jméno Flashpoint odkoupili a pak vydali svou hru.. která skončila v propadlišti dějin. Pravda, Mafii dělají vesměs, ti stejní tvůrci, ovšem, už pod vedením ne sama sebou ale amíků, kteří si prostě řeknou co tam má být a co tam nemá být.. tudíž, je to prostě jiná značka, se stejným názvem. Prostě, nehleděl bych na to, že kdysi dávno byla nějaká úžasná Mafia, tohle je prostě jiné... bohužel :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu