Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mafia II


dave23

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

a to jsem byl pevně rozhodnut jít do PS3 verze, ještě že vyšlo demo a já předobjednal PC verzi, která vypadá úchvatně, no, škoda, dělali to tak dlouho a mám dojem, že na kvalitnějším odladění si mohli dát záležet

je to k pláči, že i po tolika letech vycházejí na PS3 tak špatně odladěné enginy

jinak stejně nehodlám jít do současného Xboxu, na to je PS3 kus dobrého HW, byť hodně dobrých titulů na PS3 vypadá kolikrát k pláči

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to jsem byl pevně rozhodnut jít do PS3 verze, ještě že vyšlo demo a já předobjednal PC verzi, která vypadá úchvatně, no, škoda, dělali to tak dlouho a mám dojem, že na kvalitnějším odladění si mohli dát záležet

je to k pláči, že i po tolika letech vycházejí na PS3 tak špatně odladěné enginy

jinak stejně nehodlám jít do současného Xboxu, na to je PS3 kus dobrého HW, byť hodně dobrých titulů na PS3 vypadá kolikrát k pláči

moje řeč... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spoock: O to víc mě mrzí, že nemám dost silný komp aby to utáhl. No co se dá dělat, půjčím si to od někoho.

Radator: HR si stoprocentně pořídím, ale až k Move. Anglicky umím řkel bych dobře, tak si to vychutnám :)

zavorka: Ano, to je, ale pokud je to doprovázeno zprasenou grafikou a mizerným dabingem tak je to jedno, jak silnej příběh tam je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samozřejmě že jde hlavně o příběh a hratelnost.Mě to ale sere z principu že na slabším xboxu to jede líp (xboxácí pls nekamenujte mě za to :D).přitom je originálka na xbox levnější a půlka lidí ty hry stejně pálí...prostě podpásovka na ps3 hráče jak prase :( .Když jsem si přečetl že to bude česky i na ps3 tak jsem chtěl jít vývojářům líbat nohy :D ale teď bych to měl radši anglicky ale pořádně. (v demu to je tráva a vyhlazování hran + ta krev z protivníků, ale čert ví o co nás ještě ojebaly co v demu nebylo vidět :( (aby jsme tam nakonec neměly půlku misí,nebo třeba menší město :D)

naštěstí jsem vrazil 20 litrů do novýho komplu tak to zahraju na komplu, ale tu ps3 verzi rozhodně kupovat nebudu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

polovička xbox hráčů palí? tak to si celkem na omylu ... v poslední vlně banu bylo zabanováno 600k-1M učtů ... to je nějakých 3-5% z celku ;)

xbox o zas tak málo slabší není

navíc vám to přijde hnusné? nebo vám to přijde hnusné v porovnání s pc verzí? mě se grafika líbí na ps3 to vypadá taky slušně, dubing nemůžu posoudit ... třeba kámoš se tím uplně unesen a jde i na akci kterou maj v jednom shopu při vydání mafie 2 v mafiánským obleku s baseballkou v ruce xD (má ji předobjednanou na ps3)

ale takovej resistance má skvělou grafiku co? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) resistance je hnus :D

2) neřekl jsem že je xbox o moc slabší

3) nepříjde mi to ani tak hnusný jako mě sere že někdo to má O TOLIK propracovanější když zaplatí míň

4) S tou polovinou lidí co pálí to bylo dost přehnaný, ale ze svého okolí znám spoustu lidí co pálí a na net s tím vůbec nelezou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) resistance je hnus :D

2) neřekl jsem že je xbox o moc slabší

3) nepříjde mi to ani tak hnusný jako mě sere že někdo to má O TOLIK propracovanější když zaplatí míň

4) S tou polovinou lidí co pálí to bylo dost přehnaný, ale ze svého okolí znám spoustu lidí co pálí a na net s tím vůbec nelezou.

Hele já myslím ,že resistance zas takovej hnus není když si vezmeš ,že ta hra vyšla v roce 2007 tak se není co divit ,že na dnešní pohled vypadá skoro až archaicky, ale jestli si dobře pamatuji tak okousaná jak mafie která vyjde těď rozhodně nebyla a grafikou skoro odpovídá uctívanému halo 3 kromě barev.A jen tak naokraj zahraj si resistance 2 to je celkem orgije a pastva pro oči.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele já myslím ,že resistance zas takovej hnus není když si vezmeš ,že ta hra vyšla v roce 2007 tak se není co divit ,že na dnešní pohled vypadá skoro až archaicky, ale jestli si dobře pamatuji tak okousaná jak mafie která vyjde těď rozhodně nebyla a grafikou skoro odpovídá uctívanému halo 3 kromě barev.A jen tak naokraj zahraj si resistance 2 to je celkem orgije a pastva pro oči.

já myslel resistance 2 :D

sry ale mě se to prostě graficky vůbec nelíbí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Resistance nevypadala nijak extra ani v době vydání. Ale protože to byla vlastně jediná pořádná hra pro PS3 v době launche, radši se to přehlédlo.

To all: zajímavé, pár stránek dozadu se zde rozhořela debata s člověkem, který dával přednost gradice před hrou. Všichni sborově prohlašovali, jak to není pravda, že na grafice tak nezáleží, atd., atd. A teď, kdyje jedna verze ochuzena o pár "životně důležitých prvků pro hru" to najednou neplatí, hm?

Opravdu, sledovat tenhle meltdown z pozice někoho, komu je Mafie víceméně volná, je super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Resistance nevypadala nijak extra ani v době vydání. Ale protože to byla vlastně jediná pořádná hra pro PS3 v době launche, radši se to přehlédlo.

To all: zajímavé, pár stránek dozadu se zde rozhořela debata s člověkem, který dával přednost gradice před hrou. Všichni sborově prohlašovali, jak to není pravda, že na grafice tak nezáleží, atd., atd. A teď, kdyje jedna verze ochuzena o pár "životně důležitých prvků pro hru" to najednou neplatí, hm?

Opravdu, sledovat tenhle meltdown z pozice někoho, komu je Mafie víceméně volná, je super.

Ano, ale to se mluvilo o detailech, menších rozdílech, ale tady je to propastné, to by sis zde taky mohl přečíst. Pročti to úplně celé, a pak něco říkej. Třeba canava (sorry dude), s tím jsem se hádali, protože u něj byla grafika na prvním místě, nedokázal strpět sebemenší chybičku v grafice (alespoň tak vystupoval, v jinym tématu to zas popřel atd :D nic proti Canava, jen příklad), Naopak tady je to skoro jako za dob PS2. Podle mě je ta grafika naprosto otřesná, a proto jí tu hodnotíme jako celkový průser,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na grafice ale až tak nezáleží, mě nejde do hlavy (a sere mě to :D ) jak si můžou dovolit tu nejdražší verzi hry totálně odfláknout...

EDIT : jistě že mě sere že to vypadá tak jak to vypadá ale když ti nic jiného nezbývá tak to člověk musí překousnout.

EDIT2 : toto není průser toto je skandál :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ale to se mluvilo o detailech, menších rozdílech, ale tady je to propastné, to by sis zde taky mohl přečíst. Pročti to úplně celé, a pak něco říkej. Třeba canava (sorry dude), s tím jsem se hádali, protože u něj byla grafika na prvním místě, nedokázal strpět sebemenší chybičku v grafice (alespoň tak vystupoval, v jinym tématu to zas popřel atd :D nic proti Canava, jen příklad), Naopak tady je to skoro jako za dob PS2. Podle mě je ta grafika naprosto otřesná, a proto jí tu hodnotíme jako celkový průser,

Já so propastnost představuji jinak, než chybějících pár detailů, které nemají vliv na hru. Debatu čtu pečlivě, neboj, nejenom zde, i jsem viděl srovnávačky verzí. A právě proto to asi nepochopím. Zase tak moc se ty verze neliší. Mluvit o PS2 grafice, no, to je hodně odvážné. IMO je průser něco jako Dragon Age, kde hra nejen vypadala znatelně hůř, ale i se hůř hrála.

Chybějící tráva nikdy nepotopí jinak dobrou hru (aspoň u normálně uvažujícího člověka). A naopak, grafická cingrlátka nezachrání herní hovadinu.

Ale je to na vás. Nelíbí se vám PS3 verze? Nekupujte jí. Problém vyřešen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě na grafice záleží ale pozor !! nerozhoduje, mohli by jste mě už konečně pochopit :D grafika je důležitá ale ne nejdůležitější :D ... a grafika v mafii se mi celkem líbí... teda aspoň interiéry a postavy v interieru.. nemůžu si pomoct ale venkovní prostředí je nějaky divny a moc se mi nelíbí.. ale jakmile jsem zalezl do té továrny nebo co to bylo tak jsem žasl.. třeba ty ohořeli desky atd. luxus.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já so propastnost představuji jinak, než chybějících pár detailů, které nemají vliv na hru. Debatu čtu pečlivě, neboj, nejenom zde, i jsem viděl srovnávačky verzí. A právě proto to asi nepochopím. Zase tak moc se ty verze neliší. Mluvit o PS2 grafice, no, to je hodně odvážné. IMO je průser něco jako Dragon Age, kde hra nejen vypadala znatelně hůř, ale i se hůř hrála.

Chybějící tráva nikdy nepotopí jinak dobrou hru (aspoň u normálně uvažujícího člověka). A naopak, grafická cingrlátka nezachrání herní hovadinu.

Ale je to na vás. Nelíbí se vám PS3 verze? Nekupujte jí. Problém vyřešen.

Však většina to kuovat nebude :). Musíš uznat, že PS3 verze vypadá nejhůř ze všech platform, a i celkově mizerně. Tu grafiku z PS2 myslím vzhledem k ostatním platformám. A vzhledem k velikosti titulu jako je Mafia 2, to je hrůza sama o sobě. Vezmi si, že i multiplatfomovka jako GTA vypadá daleko líp než Mafia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je podpásovka pro všechny, ne jen pro čechy, ber to tak že to sice dělaly češi ale pod vedením amíků :(

Jo, ale ti skveli cesi - jak je tu stale prezentujete, oproti amikum, si nevzladli poradit s PS3 verzi - takze nekopejte do amiku, ale do neschopnych cechu, kterym na posledni chvili musela pomahat externi firma - to je pak zcela logicke, ze to nemuze vypadat stejne, jako ostatni verze, kteri vyvojari zvladli sami.

4) S tou polovinou lidí co pálí to bylo dost přehnaný, ale ze svého okolí znám spoustu lidí co pálí a na net s tím vůbec nelezou.

Aha, takze tvoje okoli je asi celosvetovy trh ze? I kdyby to v cechach bylo 50%, tak to vubec nic neznamena a v celosvetovem meritku je warez na xboxu tak <10%.. Takze se uz konecne kurva prestante odrazet o piractvi. Za kvalitu, za nizke prodeje, za vse muze piractvi.. Je tak jednoduche to na nej svalit, kdyz palite vy a znate jenom cechy. Otevrete oci a podivejte se do sveta! Ze vasi kamosi pali, neznamena, ze na zapade se take pali. A cechy rozhodne nejsou nejaky dominantni trh, aby jsme mohli piractvim neco ovlivnit. Proste (ne)kvalita, nizke prodeje a vysoke ceny - za to piractvi nemuze - to jsou jen vymluvy. Je pohodlne se vymluvit na piractvi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já so propastnost představuji jinak, než chybějících pár detailů, které nemají vliv na hru. Debatu čtu pečlivě, neboj, nejenom zde, i jsem viděl srovnávačky verzí. A právě proto to asi nepochopím. Zase tak moc se ty verze neliší. Mluvit o PS2 grafice, no, to je hodně odvážné. IMO je průser něco jako Dragon Age, kde hra nejen vypadala znatelně hůř, ale i se hůř hrála.

Chybějící tráva nikdy nepotopí jinak dobrou hru (aspoň u normálně uvažujícího člověka). A naopak, grafická cingrlátka nezachrání herní hovadinu.

Ale je to na vás. Nelíbí se vám PS3 verze? Nekupujte jí. Problém vyřešen.

No, problém bych hlavně viděl v plynulosti, se kterou má PS3 největší problémy u Mafie. Ta tráva zamrzí, ale pal ji čert. Plynulost hry v eteriérech je větší problém.

A ano, Mafia 2 pro PS3 by byla úplně zabitá, kdyby neměla to DLC. Je to podpásovka, ale kvůli němu asi koupím právě PS3 verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však většina to kuovat nebude :). Musíš uznat, že PS3 verze vypadá nejhůř ze všech platform, a i celkově mizerně. Tu grafiku z PS2 myslím vzhledem k ostatním platformám. A vzhledem k velikosti titulu jako je Mafia 2, to je hrůza sama o sobě. Vezmi si, že i multiplatfomovka jako GTA vypadá daleko líp než Mafia.

To ano, vypadá nejhůř, to je jisté. Jen nesouhlasím s tím, že vypadá tak blbě, že se nedá hrát.

Ano, firmě se to nepovedlo, to je jisté. Nedá se ale mluvit o nějaké podpásovce pro hráče PS3, jasně se v demu ukázalo, jak bude hra vypadat a každý ví, do čeho jde (nebo nejde). To, co se prohlašuje před vydáním ani nemá smysl číst, respektive má, ale musí se dávat pozor, většina firem má tendenci hypovat hru kde může. Upravené obrázky a videa jsou celkem obvyklá. Konečný verdikt se vždy dá říct, až když hra vyjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ano, vypadá nejhůř, to je jisté. Jen nesouhlasím s tím, že vypadá tak blbě, že se nedá hrát.

Ano, firmě se to nepovedlo, to je jisté. Nedá se ale mluvit o nějaké podpásovce pro hráče PS3, jasně se v demu ukázalo, jak bude hra vypadat a každý ví, do čeho jde (nebo nejde). To, co se prohlašuje před vydáním ani nemá smysl číst, respektive má, ale musí se dávat pozor, většina firem má tendenci hypovat hru kde může. Upravené obrázky a videa jsou celkem obvyklá. Konečný verdikt se vždy dá říct, až když hra vyjde.

Nepochopil to. Jednak sem neřekl, že by se to nedalo hrát. Druhak, je to podpásovka jakožto tak, že to chtějí zaplánout DLC, pak že to vypadá jak to vypadá naprosto bezdůvodně.

Anonymous: Jo, to souhlasím, ale taky to s tim souvisí.

All: Ano, grafika to nerozhoduje přímo, ale pokud je tahle špatná, kazí to celý dojem ze hry. A hlavně když je to na jedné konzoli.

Ale nechme toho, spíš si počkejme na finálku, i když je skoro jasné jak to bude vypadat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ano, vypadá nejhůř, to je jisté. Jen nesouhlasím s tím, že vypadá tak blbě, že se nedá hrát.

Ano, firmě se to nepovedlo, to je jisté. Nedá se ale mluvit o nějaké podpásovce pro hráče PS3, jasně se v demu ukázalo, jak bude hra vypadat a každý ví, do čeho jde (nebo nejde). To, co se prohlašuje před vydáním ani nemá smysl číst, respektive má, ale musí se dávat pozor, většina firem má tendenci hypovat hru kde může. Upravené obrázky a videa jsou celkem obvyklá. Konečný verdikt se vždy dá říct, až když hra vyjde.

Nepochopil to. Jednak sem neřekl, že by se to nedalo hrát. Druhak, je to podpásovka jakožto tak, že to chtějí zaplánout DLC, pak že to vypadá jak to vypadá naprosto bezdůvodně.

Anonymous: Jo, to souhlasím, ale taky to s tim souvisí.

All: Ano, grafika to nerozhoduje přímo, ale pokud je tahle špatná, kazí to celý dojem ze hry. A hlavně když je to na jedné konzoli.

Ale nechme toho, spíš si počkejme na finálku, i když je skoro jasné jak to bude vypadat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu