Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mafia II


dave23

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

už nevíte co by jste pomluvili tak špiníte pitomý krabičky :D jinak hru už hraju, jsem ve 3. misi. Detaily mám sice na minimum, ale na PC to vypadá užasně, postavy jak se zaplym AA. Hudba skvělá (Let it snow :D), dabing v pohodě, kdo si stěžoval na příliš sprostejch slov v boji, tak tady jsem slyšel jen 2 zatim. Blbě se mi akorát ovládaj ty starý auta. Mapa skvělá, různorodá, nic neni stejný, je tam plno vedlejších rozhovorů a dalších věcí, když třeba jdete kolem a posloucháte jak 2 chlapi přemlouvaj starou, aby mohl jít do hospody, prostě to co bylo i ve starý mafii, všechny tyhle detaily a vedlejší postavy, který žijou jsou super :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se omlouvám jestli se to tu někde nepsalo, 63 stran, než bych to našel, netuší někdo kdo se o to více zajímá zda hra objednáná například v anglii bude mít češtinu podobně jako demo nebo se čeština implementuje podle států a v zahraničí není šance koupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdíl bude jen v přebalu a manuálu. Já sem si předobjednal z gameu speciální edici vyšlo mě to i s poštovnym na 1320,- což sem našel i v čechách, ale obyčejnou edici a bez poštovnýho, dnes to vyslali tak doufám, že v pátek je u mě...

to u tebe bude v patek .....................ale pristi mesic :lol: :lol: :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano 3-5dni ale den odeslani se nepocita :) takze ctvrtek,patek. ale preju ti to at to dorazi :)

Spolíhám na to co mi napsali

I am delighted to let you know that your Preorder for Mafia II Special Edition is now being processed subject to successful payment being taken from your credit card when it is dispatched. The order will be despatched by your chosen delivery method in time to reach you for the day of release.

By using the GAME 1st To Play Preorder Service you have ensured that you will be among the first people to receive Mafia II Special Edition, and we are confident that you will be happy with the order, our service and our speedy delivery!

Takže když dodrží slovo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne to mi fakt nevadí, jenom kvůli tomu že tobě a dalším se to nelíbí si teď nepudu koupit komp, PS3 hraju taky kvůli pohodlí a ne kvůli grafice a kýblu krve při každym zásahu, samozřejmě když je hra po všech stránkách vyladěná je to plus, ale klidně se tomu div a otáčej oči v sloup já si jí zahraju na PS3...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne to mi fakt nevadí, jenom kvůli tomu že tobě a dalším se to nelíbí si teď nepudu koupit komp, PS3 hraju taky kvůli pohodlí a ne kvůli grafice a kýblu krve při každym zásahu, samozřejmě když je hra po všech stránkách vyladěná je to plus, ale klidně se tomu div a otáčej oči v sloup já si jí zahraju na PS3...

Tak tohle je jeden z názorů za kterým tady v tomhle topiku stojím! A fakt ho zdílím...

Líp bych to asi nenapsal!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne to mi fakt nevadí, jenom kvůli tomu že tobě a dalším se to nelíbí si teď nepudu koupit komp, PS3 hraju taky kvůli pohodlí a ne kvůli grafice a kýblu krve při každym zásahu, samozřejmě když je hra po všech stránkách vyladěná je to plus, ale klidně se tomu div a otáčej oči v sloup já si jí zahraju na PS3...

Ty voe klid, to byla jen normalni otazka, ne zadnej utok chlape. Jen me prave zajimalo jak to vadi tobe protoze ja se nemuzu rozhodnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po tom co jsem si tuhle hru zahral na PC(dohral)tak ji urcite na PS3 kupovat nebudu...i kdyby mela 100x lepsi grafiku...je sice hodna dobra...ale za tech 1300 to nestoji.....neni to moc dlouhy a nic se tam po dohrani neda delat.....

a nejvic me stve ze hra neni Cesky...je jen trapne predabovana a je to celkem poznat...a hodne casto se postavy netrefujou do ust postavam..(proste jsou delany na ENG)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když už jsem se do toho pustil a i s těma promilema co mám teď v sobě budu pokračovat, kdybych teď měl dohranou mafii na kompu tak bych si jí nekoupil a znova nezahrál ale to platí i pro ostatní hry, grafiku a všechno na co si vzpomenete, ale já nemám stolní PC ke kterýmu bych tížil můj svět je PS3 aspoň v tuhle chvíli a rozhodně bych nepřešel zpátky od něčeho k čemu usedám po práci, zničenej a v tu chvilu co usednu ze mě všechno opadne, nic nemusim řešit jako v práci ale toho si všimnete, jednou, možná.... až se budete starat sami o sebe a každej volnej čas bude vzácnej...

Jinak pokud se nemůžeš rozhodnout tak se zamysli co je pro tebe lepší pro mě to je PS3 to vim a za tim si stojim...

Ale nekamenujte mě sem fakt nachcanej všem co sem nasral se omlovám, v tuhle chvíly a do budoucna doufám že tenhle topic se změní v to co měl být...

Zejtra se na to mrknu a zkusim z toho udělat smysluplnej příspěvek prozatím zdar...........................................................................................................................................................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu