Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mafia II


dave23

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jak by na tom měla asi být?:roll:demo je ukázka toho nejlepšího ze hry, myslíš si že po vydání dema začali upravovat grafiku:roll:

V zimním hávu to vypadá dobře, ale furt je to stejné.

To sem chtel vedet, dik. Nikdo se tu prave nevyjadril. Takze to pekne zkonili, pekny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera dojeto ještě jednou si to dám na hard a pak ještě jednou na easy at posbírám zbytek věci ... grafika se mi libi ... je krásná žádný blivajs jak u některých her mě přijde dostatečná na konzole :)

příběh je pěkný akorát moc zamotaný a dost smutný konec ale to tak u mafie bývá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem to dohral uz skoro pred tejdnem(na PC)....prijemne me prekvapily naroky na hru(na PC)nemam zadny delo a jedu na max bez trhani...a grafika(zvlast v noci)vypada perfektne....na PS3 jsem hral demo a zase tak strasny mi to neprijde jak tady kazdej rika......ale je pravda ze 1ka byla lepsi...kdyz chodite a strilite tak mi to hodne pripomina Kmotra 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes ráno se na internetu objevilo datum vydání připravovaného DLC přídavku Jimmy’s Vendetta pro Mafii 2. Nový obsah nám přinese hned 30 nových misí, v roli zabijáka Jimma, který je něco jako nájemný vrah. DLC se na PlayStation Store objeví 7.září. Původně bylo plánováno, že Jimmy’s Vendetta bude k dispozici zcela zdarma, ale cena je nakonec stanovena na $9.99 dolarů.

Takže na konec žádné DLC zdarma :(. Já jim na novou hru kašlu a koupim ji až někde z bazaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me na mafii vadi vice veci, grafika je nejhorsi (to bych prezil) ale proc teda stoji ze vsech verzi nejvic? Pokles FPS (i ja to zaznamenal a to si toho nevsimam) v demu - nevim jak v plny. A to DLC slibili ze bude zdarma a nic. Tak proc sakra ta hra stoji o 100 vic nez na xku? Nejde mi o stovku, ale o to proc to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych zůstal nohama na zemi. Jestli vyjde 7. září nějaký DLC, tak stejně nebude v češtině... Pokud správně počítám, tak zatím vše co bylo slíbeno, tak nevyšlo (plnou lokalizaci neslibovali a vyšla... :-) ). Všechny verze budou identický, to se nějak nepovedlo. Bonusovej pack pro předplatitele, stále nemám a nikdo není schopen říct, kdy bude. The Betrayal of Jimmy v den vydání pro všechny zdarma je v nedohlednu. Takže nevěřím tomu, nespoléhám na to a hlavně se na to nebudu těšit. A jestli to vyjde, tak to bude příjemný překvapení. Jinak Mafia 2 i přes všechny výtky se mi moc líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle přístup 2K je k zblití. neustále se něco ruší, na úkor zákazníka, aniž by nám o tom dali vědět.

Wrout: 2 kila klidně dám, ale pokud mi slíbí, že dostanu DLC zdarma v den vydání, a nedostanu ho, v den vydán není ani na store ke koupení a 2K není ochotné alespoň říct, kdy bude, tak to je vrchol a na to jim seru. To ať si to sežerou, o tohle nemám zájem. A pak ať se nediví že všichni kupují bazarovky.

Kdo souhlasí thanks ! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

playerPS: Nevím... jinak k té ceně, říkali, že pro 1.majitele zdarma, ostatní za 10dolaru. Na US Storu je to od dne vydání. Tak se nechme překvapit.

jakubgaluszka: v češtině DLC bude, ale já mám pochybnosti o tom datu 7. 9., když psali, že to bude později v tomto roce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu