Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mafia II


dave23

Recommended Posts

strašně moc malých detailů, které vás nadchnou

ehm třeba playboye...dál?! říkáš strašně moc tak je vypiš.

grafika je luxus-to má teď skoro každá hra

město a jeho čtvrti jsou udělané parádně-ano ale k čemu když tam není co dělat

to že se dá hrát i v noci-no to je strašný mega plus že já blb jsem to neviděl to bych to hrál tak 1000hodin...

ta hra je neskutečnej propadák o proti tomu jak měla vypadat

a jinak je to průměrná hra.

pepazavora

Výbornej názor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jakubgaluszka-> zkus tu hru fakt hrát a ne jen procházet misi za misí, detaily který prostě to město oživujou a dělaj ho něco víc, než je dementní město GTA... Hned druhá mise, kde jdeš po ulici a posloucháš rozhovory ostatních, u některejch se zasměješ, někdy odbočim z mise jen abych si poslech co si tam po sobě támhleti dva pokřikujou, detaily že když tě policie nějakou chvilku honí tak si zapíše tvoji SPZ, to samý i tvuj popis, takže se musíš převléct a vzít si jiný auto; playboye...je toho prostě hodně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každá hra má chyby, ale co kdybyste si místo hledání chyb a kritizování hry trošku hru vychutnali. Vývojáři si s tím dali práci a chtěli mít všechno na 100%. Je jasný že v každé hře bude aspoň jeden bug ale s tím se nic nenadělá. Mafia 2 je dobrá hra s dobrým příběhem a jediný mínus pro mě je ten otevřenej konec jelikož si to asi nezahraju když nemám JTAG a bude to ke stažení jen na live. Bude trvat určitě ještě pár desítek let než hry dospějou k dokonalosti :D Dokonalá grafika,AI,fyzika a všechno ostatní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediný co mě na Mafii 2 vadí je ten Antialising , mohly to hodit do vyššího nastavení a nebo alespoň se trochu zaměřit na thriding obrazu (nebo jak se to píše ) a ani hlavní hrdina mi není bůch ví jak sympatickej ... ten Tomy Angelo byl daleko lepší :D :D :D tenhle udělá co se mu řekne , tomy měl alespoň něco málo na rozhodnutí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakubgaluszka-> zkus tu hru fakt hrát a ne jen procházet misi za misí, detaily který prostě to město oživujou a dělaj ho něco víc, než je dementní město GTA... Hned druhá mise, kde jdeš po ulici a posloucháš rozhovory ostatních, u některejch se zasměješ, někdy odbočim z mise jen abych si poslech co si tam po sobě támhleti dva pokřikujou, detaily že když tě policie nějakou chvilku honí tak si zapíše tvoji SPZ, to samý i tvuj popis, takže se musíš převléct a vzít si jiný auto; playboye...je toho prostě hodně

Ano dohrál jsem misi za misí a pak jsem to hrál znovu a snažil sem se kochat hrál jsem to 20hodin a ty tvy ''super situace'' jsou jen cca do 3 kapitoly pak uz tam neni zadna nepocitam blby opravovani aut ktery je i v gta

1.''policie nějakou chvilku honí tak si zapíše tvoji SPZ, to samý i tvuj popis, takže se musíš převléct a vzít si jiný auto''

no tak to je hodne otravny a zbytecny detail u SPZ staci zmenit barvu auta...zbytecne musim dat pryc oblek ktery se mi libi a u SPZ?tu menit nemusim vyvojari jsou tak hloupy ze staci zmenit barva auta :DDD

2.a o tom jak si povidaji to je cca 10 rozhovoru ktery nahodne hazi mafia...a nic tak užásného to nění

a jestli tohle beres za uzasny detaily :Djen v prvnich 3 kapitolach delaji lide vic nez v gta dal uz je to stejne

''je toho prostě hodně'' je toho hodně ale vyjmenuješ 15 v prvních kapitolách a pak 10 v dalších zbylých pecka :D

kdyby ty skripty byli mimo misi(přímo místo mise jako třeba hotel atd.) bylo by to pěkný ale takhle?tak je to v hódně hrách

mohli třeba udělat ten skript nehody na 3x a pak to generovat po městě(né furt)

BTW:DEMENTNÍ MĚSTO GTA JE DVA ROKY STARÝ A JE TO ÚPLNĚ JINÁ HRA

medvidek

ehm další chytrák ti co ji kritizují na ní čekali dost let...narozdíl od těch co si všimli že je na stáhnutí a nebo v srpnu omylem narazili na fan web

Fenix

tak ono je to schávlně voják co musí sehnat peníze pro rodinu...a pak chce prostě respekt/peníze/holky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem na ni čekal od uvedení a líbilo se mi to ;) ale když v tom každej hledá problém že támhle kočka se nevysrala po 20min sledování na ulici, že kabát se prohejbá jinak než vítr fouká, tak to nehrajte :) když vás to baví takhle kritizovat, stejně takhle se dá najít na jakýkoliv jiný hře. Chtěl jsi víc důvodů jak playboye, tak jsem ti je dal a stejně ti to nestačí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jakej je rozdíl v tom, že máš volnou jízdu a v tom, že dáš misi a nedojedeš na místo určení :dozey: ..

Proc bych mel dat misi a ignorovat ji? Ta hra ma mit moznost volneho hrani aniz bych zapinal nejakou misi. To je bez debat.

To ze na tom delali takovou silenou dobu a tu hru dohrajete max. za 3 vecery a nic jinyho tam nejde delat je opravdu hodne spatne. To ze ma skvelej pribeh atd. je sice skvely, ale takovych her ktery maj dobrej pribeh, skvelou grafiku (na PC) a dohrajete je za par hodin je na trhu spousta. Tohle mela byt hra svym zpusobem malou revoluci (jako Mafia 1 ze ktery byli vsici paf). Misto toho je to jen kratka jednohubka se skvelym pribehem. Svym zpusobem je to zklamani at uz za to muze 2K Czech nebo 2K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Arcane

Jenže ty mluvíš o věcěch který nikdo nekritizuje...

co slíbený vedlejší mise

co slíbený zbraně na blízko

co slíbený možnost že budu moc rozbít židly a použit třeba nohu jako zbraň

co slíbený 30hodinový gamepaly

co slíbený zavolání o taxíka/mhd

co slíbených 100+ interiéru ( je jich cca 80-obchodu cca 50 v misích 20-30)

co slibované 4 konce

říkali že to odložili kvůli tomu aby hru doladili a místo toho to osekali...cca necely rok zpet

a to ze 10 dnu pred vydanim zacnou rikat co vse tam neni to ma byt omluva to mam brat jako tak ze oni to zrusili tak mam zapomenout

ze jsme se na to nekolik let tesil?

neřeknu kdyby to řekli pul roku pred jenze jeste ten pulrok byli videa kde rikali co vsechno tam bude

A ano tohle všechno říkali/slibovali...

A NIKDO KDO NA TU HRU ČEKÁ MINIMÁLNĚ OD OZNÁMENÍ NEMŮŽE BÝT SPOKOJEN TAKOVÝ LIDÍ ZNÁM HODNĚ

spokojený jsou ti co si mafie všimli měsíc před vydáním nebo na to narazili na warezu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spis ty rikas nam, ze nemuzeme bejt nespokojeny (podivej se zpet, co jsi tu psal - pokud si myslis, ze to neni pravda)...

EDIT:

Arcane,

Muj nazor: Urcite to neni nejhorsi hra, to v zadnem pripade - pouze mne zklamala, pouze to nesplnilo me ocekavani - za coz ale muzou jen tvurci, pac nemeli ventilovat nesmysly, ktere tam pote nestihli. Meli slibit to, co stihnou nebo to dodelat. Takhle jsem byl natesenej na hru, ktera ale ve finale neobsahuje uplne vse, s cim jsem pocital a na co jsem se tesil - proto to nesplnuje me ocekavani. Zdaleka to ale samozrejme neni nejhorsi hra, stale je dost nadprumerna - jen pochop, ze nas zklamali. My jsme proste meli asi jine ocekavani, nez ty a to, ze nam ho to nesplnilo, nam proste vadi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne nesnažim, jen jsem řikal, že to není tak hrozný jak to všichni prezentujou. Neberu vám váš názor, jen řikám, že některý názory na to proč je to podle nich na hovno jsou až absurdní. Jo, určitě je škoda že tam spousta těhle věcí není, ale to z toho nedělá zase nejhorší hru. Hru jsem si prostě užil i tak a jak jsem řek, na každý hře se dá něco najít ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co očekávat od dalších DLC?

21-04-09_hln_4.jpgNa stránce mafia-zone.com se objevila zajímavá novinka, která pojednává o dalších DLC (stahovatelných balíčcích) pro Mafii II. Jeden fanoušek opět zkoumal kód hry a narazil tam na seznam plánovaných přídavků. Mezi nimi se objevilo hodně známých balíčků, ovšem i pár dalších, prozatím neohlášených - pro nás ale tím víc zajímavých. Jejich seznam naleznete v pokračování novinky.

[50140] Made Man

[50141] Renegade

[50142] Vegas

[50143] Greaser

[50144] War Hero

[50145] Jimmy's Vendetta

[50146] The Betrayal of Jimmy

[50147] Joe's Adventures

[50148] TEAM1 DLC #9

[50149] TEAM1 DLC #10

Všechny určitě ihned zaujme DLC s názvem Joe´s adventures (jsou spekulace, že by mohly přijít již 21. září), které by mohly pojednávat o Joeho dobrodružstvích v době, kdy byl Vito ve válce. Ovšem, nevíme nic a tohle jsou pouhé spekulace (ale na pokračování příběhu MII to rozhodně nevidíme). Zajímavé jsou určitě i poslední dvě položky, které zatím nemají jméno a nejspíš jsou stále ve fázi počátečních příprav. Jisté je tedy jedno - miniálně tří DLC se Mafia II dočká. Ten nejbližší, Jimmyho vendeta, vyjde již 7. září - na Steamu za cenu přibližně 200 Kč.

Zdroj: mafia-zone.com,mafiagame.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:DJen by mě zajímalo proč třeba animace v Chrismas traileru v kostele atd. ve hře vůbec nebyla:roll: a některé animace které byly v trailerech ve hře taky nebyly. To jen potvrzuje pocit že hra byla ještě tak půl roku před vydáním hodně osekána.:D:cheesygrin::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně že se v zimě hrály v radiu vánoční písničky , parádní hra osekat co se dá a pak to zpětně vydat jako DLC ... asi počkám na Mafii 2 Game of the years a a nebo Completion edition a pak zahraju zpětně se všemi DLC a co k tomu vyšlo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaplatite za hru neskutecnej ranec penez a pak jeste dalsi 2 stovky za DLC. No neber to, tomu se rika vytahat z lidi penize. Zvlast kdyz ty DLC balicky mely bejt soucasti hry. Hnus tohleto.

Jop, a to těch dlc bude několik - pokud budou první tři placené, můžete za to zaplatit až 700 kč - takže za komplet hru kolem 2500 kč - a TOHLE se vám nezdá jako sviňárna? Osekaná hra, a ještě takhle dojená? Jestli ne, tak s vámi asi není něco v pořádku :D

Tohle opravdu odmítám sponzorovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hru hraju na PC. Co se týče grafiky, nestěžuju sio, nicméně ikdyž moje sestava dalece přesahuje nároky hry (1920x1080, Max. detaily, ~35 FPS), tak se hra čas od času tahá... totéž mi přišlo i v demu na PS3... jinak hratelnost, příběh - ok, nebudu-li rozebírat to, čeho jsme se, oproti slibům, nedočkali, řeknu s klidným svědomím, že ta hra je prostě dobrá. Neříkám ale, že z ní nebudu pár let spát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžeš čekat revoluci od hry, která navazuje tam, kde minulá skončila.. revoluční jednička byla jen proto, že jako jedna z mála her měla českej dabing, byla od český firmy, měla výbornej lip sync a sem tam předvedla něco novýho...

co to placas jak navazuje na minulou mafii...jo urcite byla prvni mafie revolucni jen pro dubing ty ses fakt jantar

mafie2 je strasny zklamani dohral sem na ps3ce a sory grafika opravdu strasna to i to read dead redemption bylo pomalu hezci :)

mam to i na kompa a to se naëda srovnavat dlc uz tam je zadny sliby a to ze prakticky v psverzi neni krev taky nepotesi a o ty trave ani nemluvim a jak se chova na kompu snih neuveritelny ja sem dohral a rikal sem si ze to chci videtz na kompa kdyz sem to videl okamzite sem prodal ps3verzi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu