Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mafia II


dave23

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Taky jsem měl hrací dobu tak těch 14 hodin ale jen proto, že jsem si tu hru užíval, hodně jsem jen tak jezdil, páč ježdění autem navíc s ps ovladačem je v mafii skvělé, ale jinak hra docela rychle uběhla, pěkný příběh, ale ten konec mě donutil čučet na telku s hubou otevřenou jako, že co si to na mě vymysleli pánové z 2K Czech. A doufám, že s Joem to nedopadne špatně:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžu udělat tu přestřelku v tom skladu u toho tlusťocha co zaměstnával Vitovo tátu (teď mi vypadlo jeho jméno) hned na mě začnou házet molotovy a než se rozkoukam tak jsem mrtvej..

Taky jsem to dlouho nemohl udělat (jmenuje se Derek). Mě se osvědčilo, že jsem rovnou vyběhl do kanceláře po schodech a odtud je pomalu zabíjel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já tam vletěl jako blázen s thompsnem začal střílet všemi směry a hned jako prvního sem ho zabil pak to byla pohodička zrovna v tom kole byla UI nepřátel trochu slabá běhali tam jak lesní včely jinak ještě težší ale bylo potom poslední kolo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vcera kolem pul druhy rano jsem dohral, podle toho co vsichni vsude rikali, jsem cekal konec hodne marnej, navaznost jednoho ukolu na Mafii I se mi zdal vybornej! Celkove hra byla zezacatku az do konce dobra, sice jsem od toho cekal vic, jako vsichni, ale me se hra opravdu libila a nelituju penez, co jsem za ni dal... Dnes si to jeste rozjedu na hard, ale necekm nejaky vetsi zaseky nez na medium... A konec hry? nechci spoilovat, ale chudak J.... Me se konec velmi libil, jen se modlim, aby slapaly na nasi CZ verzi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Společnost 2K Games dnes odhalila už třetí DLC pro druhý díl Mafie. Hráč se v rozšíření nazvaném Joe’s Adventures chopí Joea Barbara, nejlepšího přítele Vita Scaletty, a to v době, kdy je právě Vito ve vězení. Joe v dramatické příběhové složce zjistí, proč Vito sedí v lochu, zároveň také odhalí tajemství mocné mafiánské rodiny Clementů. DLC tak rozšíří příběhovou složku, dále nabídne nové lokace, zbraně a boční arkádové mise.

Podíváte se tak třeba na vlakové nádraží, do skladu lodí, na pobřeží jezera a do dalších dosud neviděných budov v Empire Bay. Vývojáři dále upozorňují na nové oblečení a další hudební skladby typické pro dobu 40. a 50. let minulého století. Hráče by ale výrazněji mělo potěšit několik bočních úkolů. V arkádových misích totiž bude možné sbírat body a v případě solidního výsledku se zapsat do high-score tabulek na internetu, čímž Mafia hráče naláká k vylepšování sebe sama.

DLC Joe’s Adventures vyjde ještě letos (přesné datum zveřejněno nebylo) na obvyklých místech pro všechny platformy, cena je zatím neznámá. Poslední stahovatelný balíček pro druhou Mafii, Jimmyho vendeta, vyšel nedávno a obdržel od nás šest bodíků z deseti.

Zdroj: hrej.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu