Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mafia II


dave23

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj vsichni, urcite jste slyseli o tom ze konzolove verze nebudou obsahovat ceske titulky. To se nelibi nasemu webu sony-playstation.cz Takze spojme sily a pojdme se podepsat pod petici http://www.petice.nazory.cz/petice/petice-detail.php?id=278 Mame velkou sanci uspet jelikoz je vse oficialni a petice popotuje do brna do 2k czech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petice nebude k ničemu. Tento nepochopitelný krok, asi nikdy nepochopím, jelikož udělat takovou ptákovinu, jako vydat českou hru v angličtině, to snad můžou jenom Češi. A úplně ze všeho nejvíc mě sere, že vydají verzi s dabingem na nejprodělečnější herní platformu a to PC. Co k tomu říct? 2K posrali co mohli. Můžou si to strčit za klobouk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baski: Ano, to je pravda, ale kdyby jim opravdu na českých hráčích záleželo, neboj se, že by si to neprosadili. Prostě na to serou, takže já na ně seru taky. Kupuju z Anglie. K Cenega se raději nevyjadřuji, protože bych jim to tam musel přijít podpálit. Takhle mi zkazit chuť na hru, na kterou jsem čekal tak dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu