Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

STEAM console-forum group


shit

Recommended Posts

  • Odpovědi 341
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Team Fortress 2 FREE weekend

[/color][/size][/size][url]http://www.steampowered.com/goldrush/[/url]

to zas bude vikendovy narez :D

nejvic mne dostali s tema echivmentama (to je jedno jak se to pise) pro medica. Ted se asi tyden vyseru na TF ... pockam si az ta manie s medicama opadne a pak zas zacnu hrat.

Navic : v clanwarech to bude tutovka ... s tou posledni zbrani za vsechny achivmenty bude medic neco jako superman ... medic ma healovat obcas dat uber ... ted se z nej stalo nepremozitelne monstrum ...

podle mne ted zadupali vyvazenost postav

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hrali ste nekdo o vykendu TeamFortress2 ??? jak se vam to libilo?:) tohle je jedna z mala her co hraju...asi nejvic... :) bavim me ...moc ....

ja si myslim ze hodne lidi hralo ... o vinkendu to bylo vazne husty ... nechci nikoho urazit ale na serverech byli sami newbici ... kdyz jsem to hral s brachou tak jsme byli pokazde na spicce tabulky a mezi nama byla propast tak 40 - 50 bodu ... no jo ...

jinak : kolik mate achivmentu ? :D :D

co se tyce peggle extreme : supeeer hra :D nedaval jsem ji sanci ale kdyz jsem ji pochopil (cilem hry je sejmout oranzove kulicky ... ne uplne vsechny) tak se od ni nemuzu odtrhnout a premyslim o full verzi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

achivmentu mam jen 9/56...za medika nemam zadne protoze hraju prevazne jen za scouta...moje nejoblibenejsi postava :) nektery ukoly jsou docela tezky...spis je to o haluzi ze se to kolikrat povede..ale uz dlouho sem nic noviho neudelal

a to peegle je podle me docela blbost :))) parkrat sem to hral ale nic moc jakooo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HELP mam už asi 4 roky založený účet na originálním steamu a dneska jsem si chtěl něco málo zapařit ,ale narazil jsem na dost vážný problém nějak mi nefungujou mé identifikační údaje jako je jméno a heslo když to potvrdim tak mi to píše toto:

Steam is having trouble connecting to the Steam Servers.

Nevíte někdo co to má znamenat a proč se nomohu dostat do systému steam?:cry:

Prosím poraďte:ontopic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to nějaká jistá osoba 100% HECKNULA a nevím jak se z toho mam dostat.

Nakonec jsem se přihlásil, ale ptal jsem se více lidí a nikdo neměl výpadek a to všichni měli org.steam takže jedinej problém byl u mě a to už lec-jak napovídá že jsem se stal obětí HECKERA tzv.Pyráta ty příliš v lásce nemam, ale bych na jejich místě bych se nezabýval nějakýmí steamem, který je pro ně bez cenou hračkou.

Neměl bys nějakou teorii, jak by takovouhle podlost mohli vymyslet?

Nemusíš odpovídat jenom si to nějak představit.

Já se s tím setkávám poprvé, tak nemam žádné zkušenosti že by mě někdo okrad budu rád za každý nápad a hlavně abych se mohlo proti takovímhle srá*** bránit???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a je to jasný můj OS byl kompletně napaden nějakým spywarem nebo jiným škodlivým kódem k tomu ještě někdo odemně začal opravdu nenápadně odčerpávat data tzn.přenášel je a u mě se nějak podezřele začali ztrácet soubory spolu se složkami i nějaký únik citlivějších dat čily i ty nějaké hesla k přihlášení na jiných webech a pod...Tak to abych si začal zakládat nové úty a udělat další radikální změny v bezpečnostních opatřeních to zase zabere nějaké 2 dny.

Od té doby co jsem si koupil kompletní ochranu AVG 8.0+FW CZ Tak se začínají dít věci že bych neřek že ochrana je 100%.

Před tím jsem měl AVG 7.5+FW a dělo se něco?

Právě že vůbec nic kničemu podobnému nedocházelo zvláštní...:angle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu