Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

hb hry


Still

Recommended Posts

zdravím,tak mě napadá že se tady vůbec neřeší hb hry.Hrtajete je někdo???Mě docela baví...jen tak na újezd když mě přestanou bavit klasické hry.Těd často hraju tohle http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2007120020

dyžtak napište co vás zaujalo,co hrajete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hraje se tady něco myslím že cs portable - taky jsem faral...dokud jsem se nezbavil psp xD

a proč ses ho zbavil???Dyžtak hoďte nějaký linky na zajímavý hry:arrow::idea::psp:

máte nějaký zkušenosti s programováním hb her???Kdyby to šlo nějak normálně možná bych něco jen tak ze srandy zkusil...Dříve jsem udělal pár flešovek na pc.Tak bych chtěl zkusit i todle...:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jee Still: tuhle hru znam na PC se menuje Grid Wars a je uplne stejna kde si ji stahl moc rad bych si ji dal pls jestli mas link :)

Aha na to potrebuju Kernel nj kua ja tomu moc nerozumim jak si dam na Slim Kernel? Dyztak mi dejte odkaz na tutorial nasel sem jen 1.50 na FAT... sry mozna to zni lamersky tomuhle fakt nerozumim :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím,tak mě napadá že se tady vůbec neřeší hb hry.Hrtajete je někdo???Mě docela baví...jen tak na újezd když mě přestanou bavit klasické hry.Těd často hraju tohle http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2007120020

dyžtak napište co vás zaujalo,co hrajete.

Ja to hravam tiez , ani si nedokazes predstavit akaje to pasia hrat to s dualnobom :psp: proste kam das druhy joy tam to striela :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Perfektni gameska skoda ze mi nektery nejdou :( ... poradte jeste naky dalsi jinak tahle hra je v PC verzi Grid Wars ;)

A v Xbox 360 verzi Geometry Wars.

Jinak jak si sháněl kernel na slima, tak ten neexistuje, musíš si udělat TimeMachine, kdy budeš přepínat mezi FW ;) návod máš v tutorialech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja tedka hraju Chromium,Mr.Driller sem mel taky na PSP-celkem ujde...a jeste a to je zabijarna-Power Manga-to je dost slusna hra az na to ze to je port...a nesmim zapomenout na Tyrian-fakt mrte husta hra a ta muzika je vazne dobra taky...ale jinak sou asi stejne na PSP nej emulatory :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu