Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Airsoft


Dzunk

Recommended Posts

Tak na prvním místě jsou peníze. Mám hodně kamarádů,co tohle hrajou a jeden z nich si pořizoval samopal AK-47 (Kalashnikov) za 14,000Kč a když se mu rozbil,tak si koupil M6 za 9,000Kč. K tomu nějáký vesty (cca 3000Kč) a digi maskáče za 3,000Kč. K tomu camelbag a spousta dalšího. A dneska? Koupil si mašinu za 70,000Kč a na Airsoft kašle... Ale klidně si to dejte s kuličkovkama z tržnice,ale není to ono... ;) Drahej sport

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na prvním místě jsou peníze. Mám hodně kamarádů,co tohle hrajou a jeden z nich si pořizoval samopal AK-47 (Kalashnikov) za 14,000Kč a když se mu rozbil,tak si koupil M6 za 9,000Kč. K tomu nějáký vesty (cca 3000Kč) a digi maskáče za 3,000Kč. K tomu camelbag a spousta dalšího. A dneska? Koupil si mašinu za 70,000Kč a na Airsoft kašle... Ale klidně si to dejte s kuličkovkama z tržnice,ale není to ono... ;) Drahej sport

Tak jsou buď hodně velcí nadšenci/boháči, protože mojí kámoši hrají se zbraněma 1-2k a v poho, pro začátek (rok, dva) to podle mě bohatě stačí, takže s tím "drahým" sportem bych brzdil... Já ti taky můžu říct, že sem si koupil plavky za 10k(neopren) a přitom ti na tenhle sport stačí plavky za 500, dmnce :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja prave koukal na net a tam to tak drahy ebylo i kdyz sem nasel zbran a 30k teda no ...stejne to musi bejt sranda...jeste se chc zeptat to si muzu hrta kde chci nebo en v nakejch oblastech ze bysme se treba s 10 kamosema vzali a sli nekam do lesa po sobe strilet napr....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obvykle za pronajímání platíš, jsou spec. místa, ale je to imho zbytečné, když si začátečník... Když si najdeš nějaký lesík, tak to máš OK :) Co na tom hledáš? Prostě střílečka xD Jen bych ti doporučil ještě brýle jako povinnou výbavu :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja prave koukal na net a tam to tak drahy ebylo i kdyz sem nasel zbran a 30k teda no ...stejne to musi bejt sranda...jeste se chc zeptat to si muzu hrta kde chci nebo en v nakejch oblastech ze bysme se treba s 10 kamosema vzali a sli nekam do lesa po sobe strilet napr....

prosimte ty si to radsi nekupuj jinak si s kamosema vystrelite oci.. to je velke riziko nesmite s tim delat blbosti, protoze pak hrozi riziko zraneni.. doporuceny vek nad 18 let.:roll::!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hral jsem...pokud chces delat na vetsi urovni nez jen behat po budovach a delat ze hrajes cqb..tak skutecne to chce poradnou masinu...:) Celkem sranda videt na akcich majitele armyshopu..nejvetsi gun dymovnice litaji uplne vsude :D atd :)...vek nehraje roli...tak 13+..ale samozrejme hrozne invidualni...:)...preju hodne uspechu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já hraju už rok a mám sice kvér AEG MP5-A5 od Classic Army a dal jsem do ní s upgrady okolo 15k, ale lidé od nás z týmů mají AK-47 od CYMA a za 3k v pohodě elektriky. Je to úžasné na odreagování a nejlepší sport, co znám. Navíc používáme vojenské slzáky, plynové masky, .... tak to nabývá nový rozměr hned ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu