Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Syphon Filter : Combat Ops


zeNík

Recommended Posts

Tak jako hra je to užasna jestli je stejna jak předešlí díly ,ale tak to tady nechci rozvadět ja mam hlavne velkej dotaz jak nebo spis kde se registrovat abych to moh hrat po netu.Nikde ve hře to jako nabidku nemáte nic prostě viz tady přikladam screeny:

2650222,screenshot004.jpg 2650221,screenshot001.jpg 2650220,screenshot002.jpg 2650219,screenshot003.jpg

nikde ve hře vám to ani neřika kde se lognout a at tam napíšete cokoliv piše to furt viz screen.Předem Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musis stahnout tu verzi s Npdecryptorem

http://isohunt.com/torrent_details/39332830/syphon+filter+combat+ops?tab=summary

edit: pratele tak uz jsem na to prisel..verze je stejna ale je potreba se zaregistrovat na playstation network a pak to frci ..ted jsem hral:)registrace ji v klidu..nic zavaznyho..tak parte je to dobry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze je to stejna verze, ktera byla součástí Logans Shadow. Ta registrace PS network by mela byt stejna,ale me taky nefunguje, a kdyz tam napisu hesloí co ma 5 pismen,stejne mi to hodi 7 hvezdicek místo pěti:( No snad na o nekdo dojde.. Uz me nebavi medal of honor kde vsichni cheatujou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je divny ze to nejde..ja jsem se registroval uz driv kdyz sjem chtel editor skinu na wipeout..ta registrace je trosku slozitejsi..musis cekat na email a pres ten se pak dostanes dal..jo a heslo je 6timistny a nemuze byt slozeny jen z cisel*jakmile to pak zadas do psp tak to frci v poho..privni radek email a druhy heslo a je to!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...
  • 10 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu