Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak zrušit HOLD?


Ersian

Otázka

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Též nemám potřebu to rušit, ani s tim nemám problémy. To musíš hrát teda opravdu zuřivě. :lol:

Zuřivě ani ne, ale třeba u Loca se mi to daří celkem často, přechytneš psp a už držíš "bokem ukazováčku" vypínací tlačítko... Navíc kámošovi se to taky sem tam povede a to Loco nehraje xD

Navíc, používá te hold? :ziped: Já upřímně ani moc ne, není k čemu, já přes to hudbu neposlouchám (iPod) a tak nemám důvod používat hold... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

lol, to se tady clovek nasmeje..

PSP pouzivam nejvice k poslouchani hudby, nemam potrebu kupovat dalsi prebytecne zarizeni (iPod), kdyz PSP umi to same - a uz davno nejsem ve veku, kdy si dupnu a rodice mi priklusou s iPodem..

Takze ano! Hold pouzivam a dost casto, hudba hlavne a pak taky filmy..

Mam PSP Fat a jeste se mi nikdy nestalo ze bych si omylem holdnul PSP xD

EDIT: joa samozrejme pres plugin to jit nemuze, hold HW zalezitost.. neovlada to software..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Funkce hardwaru? Vždyť někdo přeměnil potvrzování O na X. Tak proč by nešlo tohle? :( Navíc tvá pasáž s ipodem se mi vůbec nelíbila, možná se mi to jen zdálo, ale přišlo mi že ze mě děláš rozmazleného fracka, co má vše.

Ale řekněme si to upřímně, iPod sem si koupil sám, za sebou VYDĚLANÉ peníze (ne pracho-dárkama od babiček a pod.) a věděl sem, co dělám, objednaný ze zahraničí a úžasné. A promiň, ale považuju člověka, co používá psp jako mp3 přehrávač za blbce (ještě k tomu F-A-T?!)... Bych se musel zcvoknout, tahat takovou cihlu jen kvůli hudbě... Ještě jednou sry, věc názoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Funkce hardwaru? Vždyť někdo přeměnil potvrzování O na X. Tak proč by nešlo tohle? :( Navíc tvá pasáž s ipodem se mi vůbec nelíbila, možná se mi to jen zdálo, ale přišlo mi že ze mě děláš rozmazleného fracka, co má vše.

Ale řekněme si to upřímně, iPod sem si koupil sám, za sebou VYDĚLANÉ peníze (ne pracho-dárkama od babiček a pod.) a věděl sem, co dělám, objednaný ze zahraničí a úžasné. A promiň, ale považuju člověka, co používá psp jako mp3 přehrávač za blbce (ještě k tomu F-A-T?!)... Bych se musel zcvoknout, tahat takovou cihlu jen kvůli hudbě... Ještě jednou sry, věc názoru.

Ja povazuji za blbce tebe, kdy nerozumis ani zakladum elektroniky, nevis jak funguji chipy a nevis proc je hold HW fce a proc prehozeni tlacitek neni to same co HOLD..

Samozrejme ze PSP nenosim jen kvuli hudbe, pokud bych ho mel mit jen jako prehravac, tak bych byl idiot - ale ja na nem - necekane - take hraju (ve skole) - pouzivam ho pri flashovani PSPcek, chytam na nej net.. Jinak receno, nosil bych ho s sebou tak jako tak.. Tak proc na nem rovnou neposlouchat hudbu? Proc s sebou jeste tahat iPod? A kdybych nemel PSP? Tak bych s sebou tahal jen mobil - dnesni mobily umi skoro vsechny prehravani Mp3.. tak nevidim duvod, proc tahat k mobilu jeste nejaky iPod.. Chce to myslet trochu prakticky.. A ano, iPod sis mozna koupil, ale PSP asi ne, protoze jinak by sis dobre rozmyslel do ceho investujes a jestli investujes do veci, co umi stejnou vec, jako vec co jiz vlastnis...

Ale pokud nenosis do skoly ani PSP, ani mobil co umi mp3, pak chapu ze nosis iPod, jinak ne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak si to ujasneme hoši:za1.nehadat se

za 2.ja mam taky iPod(vazi asi 100g) pac na mobil se spatne prepina

za 3.ersiane,na co myslis ze je v XMB Music?

za 4.hold,akorat zablokuje vsechny tlacitka krome joysticku(pravnepodobne prerusi privod proudu) a tudiz to nejde pluginem(samo tlacitka O a X jsou neco jineho)

SPOKOJENI??????:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu