Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s PSP


martiN1468621206

Otázka

Čau kluci mám tady dost divnej problém. Jednou se mi stalo že sem pustil NHL 07 hrál sem a nejednou se PSP sekne vypne a tak 5 minut nejde spustit. A nejde to tak že chvilkama zelená kontrolka svítí 30 sekund a chvilkama jenom 1 vetřinu. V polsední době se mi to stává dosti často, ale háček je v tom že se mi to stává jenom u NHL u žádný jiný hry se to neděje PSP se vůbec nerozjede a pak z ničeho nic naběhne a jakoby nic žádný známky něčeho nebo nějakýho seknutí, ale včera se mi to stalo tak dvakrát a dneska teď se mi to stalo zase a taky chvilkama 30 sekund chvilkama 1 vetřinu a potom z ničeho nic zapýnám a PSP zase funguje, ale jak sem říkal stává se mi to jenom když souštím NHL nebo když je puštěný i třeba ve hře (spíše v Multiplayeru hru nehraju jenom multi).

Pěkně mě to šte teď se to začalo stávat často.

Kluci poraďte mi co by s tím mohlo být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

bože přestaň rejt já sem založil topik kvůli tomu abych se dozvěděl co s tím je a navíc na Ligu nhl musím mít full a tam ta druhá verze má 180 mb tak se uklidni a tobě se seká taky jo a upe stejně jako mě co já teda koho znám tak to nikomu nedělá a to mají všichni stejnou verzi :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Cus lidi kdyz se tady bavite o tech problemech taky tady jeden mam!!! Chtel sem se zeptat jakto ze se mi plno her seka(NHL, Tomb Raider, GOW atd...) od kazdy hry sem stahoval minimalne 2 odlisny verze a je to porad stejny... Mam 3.90 M33, CPU nastaveny 333MHz a kartu 8GB noFake!!! Uz sem se ptal par lidi od koho jsem hru stahoval jestli se mu taky seka a prej mu to de v klidu!!! Muzete mi pls nekdo poradit cim to muze byt nebo jistli bych nemel to PSP rovnou roslapat a zahodit at mam klid??? Predem dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Čau kluci mám tady dost divnej problém. Jednou se mi stalo že sem pustil NHL 07 hrál sem a nejednou se PSP sekne vypne a tak 5 minut nejde spustit. A nejde to tak že chvilkama zelená kontrolka svítí 30 sekund a chvilkama jenom 1 vetřinu. V polsední době se mi to stává dosti často, ale háček je v tom že se mi to stává jenom u NHL u žádný jiný hry se to neděje PSP se vůbec nerozjede a pak z ničeho nic naběhne a jakoby nic žádný známky něčeho nebo nějakýho seknutí, ale včera se mi to stalo tak dvakrát a dneska teď se mi to stalo zase a taky chvilkama 30 sekund chvilkama 1 vetřinu a potom z ničeho nic zapýnám a PSP zase funguje, ale jak sem říkal stává se mi to jenom když souštím NHL nebo když je puštěný i třeba ve hře (spíše v Multiplayeru hru nehraju jenom multi).

Pěkně mě to šte teď se to začalo stávat často.

Kluci poraďte mi co by s tím mohlo být.

Mno neim neim jesi to je PSPčkem, mám ofic. FW 3.95 originalku NHL a občas se mi stane to že se to při MP vypne......

:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu