Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Obchod v Čr pro nákup IPhone


crazym

Recommended Posts

Víte někdo o nějakém dobrém obchodě v Čr, kde prodávají Iphone z Ameriky? Potřebuju aby na něj dávaly záruku a byl odblokovaný. Čeština není potřeba. Cena do 11500.

Našel jsem a kontaktoval prodejher.cz, ale poté co jsem si tu přečetl jistou dávku kritiky od důvěryhodných členů, se mi to tam moc kupovat nechce.

Dík za odpovědi.

Posty typu za takovou cenu ho neseženeš si odpuste, asi jste se o iphone ještě nezajímaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi by se hodil dodatek pro ty co nemají co na práci. Post tohoto typu, lidí, kteří nechtějí nikterak pomoci nebo se v problematice vůbec neorijentují bych raději nekomentoval.

Iphone je běžně k dostání se zárukou od firmy, která ho prodává. Chtěl bych vědět jestli má někdo s nějakou firmou zkušenosti.

Hodinky s vodotryskem koupíš v hračkárně za 100Kč, ale pro tebe bez návodu k použití by neměly smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi by se hodil dodatek pro ty co nemají co na práci. Post tohoto typu, lidí, kteří nechtějí nikterak pomoci nebo se v problematice vůbec neorijentují bych raději nekomentoval.

Iphone je běžně k dostání se zárukou od firmy, která ho prodává. Chtěl bych vědět jestli má někdo s nějakou firmou zkušenosti.

Hodinky s vodotryskem koupíš v hračkárně za 100Kč, ale pro tebe bez návodu k použití by neměly smysl.

Stejně ti doporučím inzeráty......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi by se hodil dodatek pro ty co nemají co na práci. Post tohoto typu, lidí, kteří nechtějí nikterak pomoci nebo se v problematice vůbec neorijentují bych raději nekomentoval.

Iphone je běžně k dostání se zárukou od firmy, která ho prodává. Chtěl bych vědět jestli má někdo s nějakou firmou zkušenosti.

Hodinky s vodotryskem koupíš v hračkárně za 100Kč, ale pro tebe bez návodu k použití by neměly smysl.

hm pan chytrej co?:dozey:

ja jsem ti rikal jaka je realita

http://www.aukro.cz/item341949728_iphone_16_gb_odblokovany_servis_v_cr_zar_12m_.html

tohle je jediny ceho jsem si vsiml pak si to jeste muzes zadat do seznamu na zbozi ale das za to tak 16k minimalne abys mel "zaruku" kterou uzijes jen kdybys mel veeeelkou smulu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu