Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problem s dump nand


zozy

Otázka

mam problem normalne mi nabehne pandora menu a kdyz dam dump nand tak to napise dumping.... a za chvili se ukaze bad block a nejake cislo celkem to napise 3 chyby a nakonec to napise done...:(,dela to u meho noveho psp slim u fatu mi to dumplo normalne bez chyb...nevite nekdo cim to je a jak to opravit?a kdyby jsem ten dump dal do psp tak by to jelo normalne i kdyz tam byli ty chyby?diky moc za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

U jednoho PSP mi to psalo take. Zkousel jsem vymenit kartu, abych eliminoval problem zapisu na kartu. Kartou to nebylo a instalace CFW probehla presto bez problemu. O vikendu jsem delal se stejnou kartou jine PSP a tam to chybu nenapsalo. Chyba je tedy asi v PSP a jesli jde opravit NAND? Hmmm.... tot otazka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Je to tim, ze ne kazda flash pamet je vyrobena bez problemu. Jako mate vadne pixely, tak stejne je mozne mit ve flash vadne bity (sektory/bloky) a pri dumpu vas to jen na ne upozorni, ale nic to neznamena, vase zaloha je OK a da se pouzit, ja sam mam 3 vadne bity a je vse OK!.. V Zaloze se jen oznaci, ze tyto bloky jsou poskozene a ze je PSP nema pouzivat, nic vic, nic min.. Vubec si toho nevsimej - dulezite je, kdyz to napise Done.

EDIT: a uz se to tu X krat resilo..

Zajímavé tohle by mě nenapadlo, taky se mi to při flashi stalo, ale jediný problém byl když jsem zničil po uspěšném flashi 2gb kopii Sandisku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
lol, co treba nejakej lock modi?

Ted tu kazdej bude psat "melo by to byt ok, mam XX vadnych sektoru.." omg.. Pritom uz je to daaavno vyresene, nvm proc jsem pisete..

posthunteri hnusny :D :P

nevim co ti to vadi. vic lidi napsalo zkusenoist aspon ma jistotu. nejvetsi posthunteri jsou ti co do kazdeho topicu pisou lock :dozey: mod si to najde az bude mit cas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu