Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

prosim vas pomozte mi nevim si rady s PSP


Ethan

Otázka

ahoj hral sem hru a PSP se mi zaseklo a vypnulo a kdyz sem ho po nejaky dobe zapnul tak se vypnulo.A kdyz sem ho chtel zapnout tak dioda POWER svitila ale na obrazovce bylo cerno.A kdyz sem daval vetsi podsviceni tak to jakoby bylo videt ze to sviti vic,ale furt tam bylo cerno.prosim pomozte pokud to de

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

hm dik uz to mam,ale stejne se mi kdyz neco hraju tak se mi to sekne a PSP se vypne.Nemate na tohle nejakou radu?To by asi chtelo vsechno nejak vymazat a nainstalovat CFW znova ne.Ja uz nevim.To hraju dragonball Z a ni nezbiju prvni bojovniku kvuli tomu ze se mi to sekne.A takhle to je u vsech her

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hm dik uz to mam,ale stejne se mi kdyz neco hraju tak se mi to sekne a PSP se vypne.Nemate na tohle nejakou radu?To by asi chtelo vsechno nejak vymazat a nainstalovat CFW znova ne.Ja uz nevim.To hraju dragonball Z a ni nezbiju prvni bojovniku kvuli tomu ze se mi to sekne.A takhle to je u vsech her

Pokud si ses jistej, ze to neni hrou, spatnym kabelem, nebo spatnou kartou, tak updatni na nejvyssi CFW 3.90 M33 - 3 .. pokud to bude delat stale, vytvor si pandoru a flashni si to pres ni.. Pokud to bude delat stale, je to nejaka HW chyba a pomuze jedine vymena PSP, resp. reklamace..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pokud si ses jistej, ze to neni hrou, spatnym kabelem, nebo spatnou kartou, tak updatni na nejvyssi CFW 3.90 M33 - 3 .. pokud to bude delat stale, vytvor si pandoru a flashni si to pres ni.. Pokud to bude delat stale, je to nejaka HW chyba a pomuze jedine vymena PSP, resp. reklamace..

hrou,kabelem ani kartou by to bejt nemelo.Protoze sem hral ISO hry na verzi 3.52 M33 a slo to v pohode, ale pak se to jednou zaseklo az sem musel pouzit easy recovery a od te doby se to vzdycky zasekne a PSP se vypne.Nechapu to ale stve me to.Furt takova smula.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu