Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP Reklamace


martiN1468621206

Otázka

Čus kluci mám problém chci reklamovat PSP a to z důvodu že mi při hraní začne blikat display a potom se PSP sekne a nejde zapnout rozsvítí se zelená kontrolka ale nenaběhne menu tak se chci zeptat co mám udělat než to dám do opravny jenom podotýkám že PSP vždycky po tak 5 minutách rozběhne ale po chvilce zase sekne. Mám předělat firmware na ofík a ještě co myslíte poznají to že sem tam měl nelegal??.... předem dík za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
tak mám ještě dotaz kam bych si to měl dát do opravny (praha) nebo tak kam je to nejlepší vůbec nwm a taky nwm co jim tam mám říct pls poraďte :)
no pokud to jdes dat na zaruku, tak to musis dat do te prodejny kde jsi to kupoval - proti uctence..

Pokud to neni reklamace - tak promin, tak to nevim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no pokud to jdes dat na zaruku, tak to musis dat do te prodejny kde jsi to kupoval - proti uctence..

Pokud to neni reklamace - tak promin, tak to nevim...

no du to dát na záruku jako reklamace no takže musím do té prodejny kde sem to kupoval??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no du to dát na záruku jako reklamace no takže musím do té prodejny kde sem to kupoval??

samozrejme, s uctenkou a veci co jsi tam kupoval, nic jineho nepotrebujes :) Prodejna se MUSI O VSE OST. POSTARAT SAMA.. ;)

to ti zavidim, ze jsi jeste nikdy nemusel nic reklamovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
samozrejme, s uctenkou a veci co jsi tam kupoval, nic jineho nepotrebujes :) Prodejna se MUSI O VSE OST. POSTARAT SAMA.. ;)

to ti zavidim, ze jsi jeste nikdy nemusel nic reklamovat :)

no fakt že nikdy sem fakt nic nereklamoval já nwm prostě mi zatím vše fungovalo fpohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hele tak mám otázečku to PSP je na konec bricklí tak co můžu to tam dát takhle?? i když je bricklí__??

a ještě k tomu to si musím brát všechno co u toho bylo takže celej Vuele pack??(karta nabíječka obal PSP :D poutko no zkrátka vše co tam je??)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jo i kdyz je to brickly-neco si vymysli:D

co třeba že prostě pařím na UMD (GTA VCS) a najednou se PSP totálně vypne a nejde spustit jenom svítí zelená kontrolka co si myslíte o tom to návrhu??

stejně bych bral radši kdyby mi vrátili cashe abych si mohl koupit SLIMáčka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
normálně si updatoval FW a seklo se to :dozey:..btw pokud to není total brick tak ti spíš daj nový PSp fat a ne prachy :dozey:

jo měl bys donýst celej obsah balení co tam bylo...ikdyž někde to ani nekontrolujou

jo,to klidne rekni-podobne sem to rek ja-vlastni skusenost:D nestihly do mesice-vratili penize a koupil sem si slima:lol:

Edit:bud rekni to od teka to ti uveri nebo to tvoje,me to uverily,rek sem ze se mi sekklo psp,vyndal sem baterku,vratil z5 a us neslo zapnout:D

tak díky za rady zejta du reklamovat a už jenom čekat jak to dopadne :) a ještě to mi daj nějak vědět nebo si tam mám přijít po měsíci???

a když to mám z bontonlandu můžu to dát do jakýhokoliv obchodu (bontonland??)

potřebuju to vědět pls

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no,musis to dat podle me tam,kde si to presne koupil-ten samej kram....a oni ti daj urcite nakej formular-mob.cislo atd,takze ti daj podle me vedet,ale nevim,ja to vse vyrizoval ''NEosobne'',mobilem,postou...

no tak dobře hele tak díky moc za rady a to všem tak zejtra to tam dám ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu