Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP Reklamace


martiN1468621206

Otázka

Čus kluci mám problém chci reklamovat PSP a to z důvodu že mi při hraní začne blikat display a potom se PSP sekne a nejde zapnout rozsvítí se zelená kontrolka ale nenaběhne menu tak se chci zeptat co mám udělat než to dám do opravny jenom podotýkám že PSP vždycky po tak 5 minutách rozběhne ale po chvilce zase sekne. Mám předělat firmware na ofík a ještě co myslíte poznají to že sem tam měl nelegal??.... předem dík za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Hele věci co jim máš říct bych vůbec neřešil prostě dělej že seš ůplnej lajk a nerozumíš tomu prostě PSP nejde zapnout nic si s tim nedělal jen hrál a pak se vyplo a THE END :lol: víc bych neřešil rozvítí se kontrolka po chvíly zhasne a konec...v opravně to budeš mít 30 dnů a pak si tam zajdeš oni zjistej že ho nemaj ještě v krámu a budou tam volat, ty jim řkenou že to ještě nemaj a prodavač ti řekne jestli nechceš ještě počkat ty samozřejmě nebudeš chtít a řekneš at vysolej škváru a hned si vem noví SLIMko :D

ale pozor já měl v reklamačnim protokolu dodatek že si vyhrazujou právo 5 dní na dopravu zboží ze servisu do prodejny a to sem podepsal stejně jako podepíšeš ty tu smlouvičku ale třeba to tam mít newbudeš...

btw i s těma +5 dnama to nestihli a vzal sem si peníze :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hele věci co jim máš říct bych vůbec neřešil prostě dělej že seš ůplnej lajk a nerozumíš tomu prostě PSP nejde zapnout nic si s tim nedělal jen hrál a pak se vyplo a THE END :lol: víc bych neřešil rozvítí se kontrolka po chvíly zhasne a konec...v opravně to budeš mít 30 dnů a pak si tam zajdeš oni zjistej že ho nemaj ještě v krámu a budou tam volat, ty jim řkenou že to ještě nemaj a prodavač ti řekne jestli nechceš ještě počkat ty samozřejmě nebudeš chtít a řekneš at vysolej škváru a hned si vem noví SLIMko :D

ale pozor já měl v reklamačnim protokolu dodatek že si vyhrazujou právo 5 dní na dopravu zboží ze servisu do prodejny a to sem podepsal stejně jako podepíšeš ty tu smlouvičku ale třeba to tam mít newbudeš...

btw i s těma +5 dnama to nestihli a vzal sem si peníze :lol:

ale těch 5 dnů by mělo bejt zahrnuto v těch celejch 30 ne nebo 35 jako navíc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hele chlapci mám ještě otázečku to PSP je už na reklamaci tenhle pátek sem ho tam hodil, ale má otázka zní tak můžou mi vrátit parchy když to PSP je Value Pack a ten už se nevyrábí nebo prostě mám právo na to abych si vybral když nestihnou jestli prachy nebo nový PSP?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu