Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 360 - Co a jak? VIDEO přehled na YouTube |Pro vás...


white

Recommended Posts

souhlasim s klukama s tommym a s suchacem ty jo on se snazi a ty tvuj prvni thread a ty to tady tak zaku*vis jako podle me vsichni souhlasi aby jsi dostal min ban na par hodin a jeste jednou a budes mit banana ze se s toho vis co

Pane velkej xboxker :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

kluci nejste špatný. Rozhodně neříkám, že jsem velkej xboxer a už vůbec se zde nesnažím machrovat, jak si patrně domýšlíte. Jen říkám, že to co je tady opravdu trapně ukázané na videu, je stejně tak v manuálu u každého xka, a i můj 10ti letej bratr by dokázal zapojení všech periferií bez tohohle "návodu" jak to někteří nazýváte. Těm, kterým toto video pomohlo, gratuluji k velmi nízkému IQ, nebo věku. BTW. videa tohoto typu nedělám, pže zkrátka vím, že nejsou potřeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci nejste špatný. Rozhodně neříkám, že jsem velkej xboxer a už vůbec se zde nesnažím machrovat, jak si patrně domýšlíte. Jen říkám, že to co je tady opravdu trapně ukázané na videu, je stejně tak v manuálu u každého xka, a i můj 10ti letej bratr by dokázal zapojení všech periferií bez tohohle "návodu" jak to někteří nazýváte. Těm, kterým toto video pomohlo, gratuluji k velmi nízkému IQ, nebo věku. BTW. videa tohoto typu nedělám, pže zkrátka vím, že nejsou potřeba.

vzhledem k tomu ze jsem za svoji prvni reakci na tebe dostal 3 upominky nebudu dale radeij nic k TVE OSOBE rikat,jelikoz to nema cenu..nizke IQ tu ma asi jen jedna osoba,ktera tady tak moc na to forum prispiva,ze jeho prvni prispevek je hned kriticky,jelikoz si neuvedomujes,ze treba JA XBOX nemam..tudiz se asi tezko podivam do navodu..nejde jen o to aby nekdo vedel co a jak kam ma pripojit..to si myslim ze vim lepe jak ty dokonce..ale jde o to aby nekdo videl nazivo co je obsahem baleni..asi tezko kdyz xbox budes mit budes koukat na video co je obsahem baleni..ja sice vedel z obrazku co tam je,ale obrazky jsou jaksi zkreslujici tak mi tohle video pomohlo o predstave co tam je..vic se nehodlam vyjadrovat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci nejste špatný. Rozhodně neříkám, že jsem velkej xboxer a už vůbec se zde nesnažím machrovat, jak si patrně domýšlíte. Jen říkám, že to co je tady opravdu trapně ukázané na videu, je stejně tak v manuálu u každého xka, a i můj 10ti letej bratr by dokázal zapojení všech periferií bez tohohle "návodu" jak to někteří nazýváte. Těm, kterým toto video pomohlo, gratuluji k velmi nízkému IQ, nebo věku. BTW. videa tohoto typu nedělám, pže zkrátka vím, že nejsou potřeba.

souhlasím ... ale tenhle návod je dobrý pro ty vo se v manuálech nevyznaj

(těch je na foru celkem dost :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu