Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 360 - Co a jak? VIDEO přehled na YouTube |Pro vás...


white

Recommended Posts

Takže... Jednoduše jsem se rozhodul na vaše neustálé dotazy co a jak a jak to je a proč a kam atd. natočit jednoduché video, kde se pokusím veškeré základy k Xboxu 360 vyjasnit. Tak jsem sebral saky paky, vzal kameru a šel na věc...

UPOZORNĚNÍ:

Prosím všechny, aby omluvili veškeré nedostatky, jak ve slovní zásobě, tak v kvalitách videa, tak přeblebtech a podobné nedodělanosti.

Video jsem natáčel asi 6x za sebou, tak se mi prosím nedivte za nějáké ty nesplněné sliby, že vám třeba ukážu video ze hry a podobně.

Prostě jsem na to zapoměl. Ale snažil jsem se...

Budu rád když oceníte mou snahu a rozhodnutí něco takového pro toto fórum natočit. Jako odměnu bych rád, aby jste si nechali nepěkné komentáře na mé nízké kvality a podobně (vždyť se znáte...).

Děkuju za případné pochvaly :)

Pro console-forum.net... by white...

Co a jak vypadá... Xbox 360

Obsah videa:

- Přehled v kabelech

- Rozbor některých her

- Rozbor ovladače (gamepadu)

- Paměťová karta

- Kam se dává HDD

- Ukázka vstupů

Welcome in Dashboard - Průvodce Dashboardem (menu) Xboxu 360

To be continued...

Obsah videa:

- Market Place

- Xbox Live

- Games

- Media

- System

Video natočeno především na speciální požádání uživatelem narliza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

určitě ne, to se vypiluje, ale bylo by asi lepší si to nejdřív sepsat

malá poznámka: když ukazuješ jakým tlačítkem se otevírá mechanika, tak by to chtělo, aby se otevřela :cheesygrin:

Bylo to vytažené z proudu, a zase to klínit k el. se mi nechtělo... Prostě jen názorná ukázka.

udelal jsi to perfektne ale urcite to chtelo velkou davku odvahy a taky nechapu jak muzes byt porad na 100% byt tak nadseny z xboxu :D

Děkuju. Odvahu ani zas tak ne, spíš chuť to všem ukázat, ať se nemusí ptát a navíc mě tenhle směr baví. A nadšený? Prostě Xbox má své kouzlo, ale není to o nadšenosti, ale o tom, že se prostě o tohle zajímám a chci aby to lidem pomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono nikdo by se na nic nemusel ptát....90% člověku dojde...a jak má pak někdo problém.....to už je jeho křeč že je zdechlý si přečíst manuál, protože tohle vše tam je

Ale přesto tací lidé jsou a je jich většina...

Jsem rád, že se vám vido líbilo i když uznávám,že není nejlepší, přesto vážně děkuju za pochvaly :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu