Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

trapné reklamy


Recommended Posts

  • Odpovědi 73
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Negativní reklama , taky reklama ...

Jinak , jediná reklama , co se mi kdy líbila , byla ta , jak se valili ty barevný kuličky po té cestě dolů , byla to myslím reklama na tu TV "Bravia" nebo taky možná ta druhá ... A jak už jsem psal , všechny ostatní , jsou o ničem ...

PS: Našel jsem ji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Negativní reklama , taky reklama ...

Jinak , jediná reklama , co se mi kdy líbila , byla ta , jak se valili ty barevný kuličky po té cestě dolů , byla to myslím reklama na tu TV "Bravia" nebo taky možná ta druhá ... A jak už jsem psal , všechny ostatní , jsou o ničem ...

PS: Našel jsem ji

jo ta reklama je good... ale chtěl bych vydět jak to pak sbíraj :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..zajdete si na "NOC REKLAMOŽROUTŮ" - je to 6ti hodinova nonstop projekce nejlepsich reklam z celyho sveta (vzdycky v listopadu v Palac cinemas ve Slovanskym dome)

..loni sme byl a byl to narez...urcite pudu znova..

..ja si naopak libuj v reklamach - v tech vtipnejch, inteligentnich nebo treba "graficky" dobre udelanejch (nebavim se o reklamach na persil,vanisch nebo penny)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se líběj vtipný reklamy, třeba sportka: větší než obvykle? :) nebo na novoi snickers s oříškama. jak ten chlap na kůlu že je to pravda že má oříšky a oni na něj KACÍŘ a daj ho upálit :D to sou dobrý reklamy. nebo sem chcal z tý reklamy na McDonalds jak tam ten nakreslenej panáček žere všechno možný svinstvo a na konci tam sežere kočku a pak reklama na hamburgry. takový reklamy sou good :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u nas jsou nejak vsechny reklamy divny. vtipna byla "bohusu pospes" :D jinak jestli znate z radia, asi pred rokem reklama na Europa Möbel (europamébl jak rikaj cesi :lol:) tak ta byla total trapna

jinak pochvalu za nejhezci reklamu u me by si zaslouzil macbook air

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se..e BE BE BLBE BE BE.... omg xD to je "trapna" reklama xD snidate BEBE ? xD ja ne ja ho zeru odpoleden xD

nejlepsi reklamy, vise AXE potom COCA-COLA tovarna na kolu, a ty sestříhany "Vy jste nase hvezdy" nekery sou good xD "děkuji" xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

nejvíc drsná byla jak tam byl béďa travniček za toho žida v reklamě na mountfield :D ta byla vostrá :) jinak k té Bravii

a nejvíc dmnce reklama je ta jak si ten dyliňák dá do mikrovlnky vajíčko a de se čumet na televizu a to vajíčko vybuchne a zničí celou mikrovlnku .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu