Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

P2P


budinsm

Recommended Posts

Tak je tu velkej problem muj poskytovatel mi prave oznamil ze duvod proc mi nejde ICQ/QIP ani hrat na PSP napriklad NHL po netu a na PC WoW je to ze pouzivam P2P = Peer to Peer moc tomu nerozumim ale P2P podle me obnasi i upload a v tom pripade bych musel prestat uploadovat a zatim newim jak jinak to vyresit pokud teda upload je P2P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je tu velkej problem muj poskytovatel mi prave oznamil ze duvod proc mi nejde ICQ/QIP ani hrat na PSP napriklad NHL po netu a na PC WoW je to ze pouzivam P2P = Peer to Peer moc tomu nerozumim ale P2P podle me obnasi i upload a v tom pripade bych musel prestat uploadovat a zatim newim jak jinak to vyresit pokud teda upload je P2P

P2P neni primo upload... klasicky priklad peer to peer je treba Dc++ nebo Torrenty... stahujes a zaroven to co stahnes nekomu posilas, a to je po celym svete nelegalni....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

budinsm: Vubec nic? Torrenty? Dc? tak to je hodne.. no "normalni" stahovani k p2p nepatri... kdyztak si o tom neco precti treba na wikipedi

[url="http://cs.wikipedia.org/wiki/P2P"]http://cs.wikipedia.org/wiki/P2P[/url]

je to divny jestli nepouzivas zadny warez, LimeWire nebo neco takovyho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele skus si projet kompa nejakym poradnym antivirem (Bit Defender32 rulz), a nebo udelej prez prikazovy radek tracert.... je taky mozny ze tam mas jenom nejaky spyware co funguje na p2p...

edit: tady mas muj tracertyc6.jpg

jak vidis tak tam je unet.cz coz je muj poskytovatel, pak to de prez nejaky superhosting.cz coz vubec nevim co je (nejspis neco kde ma zdrojovky seznam nebo tak) a pak prez nejaky ipcka, az na seznam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno tak to bude mozna ono... sskus ten tracert - a jen to nekam upni... tam je napsano prez co vsechno se pripojujes nez dojdes na tu stranku kam chces... jen otevri prikazovi radek a napis : tracert seznam.cz... jinak jestli se to tam nepotvrdi, tak bych urgoval providera at ti to zkontroluje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

ЦШаш з5шзщоут9 ог

Wifi připojení ju, no já jsem teda rád že jsem se tohodle připojení zbavil, protože je to jedno z nejhorších připojeních na světě.

Ještě že mě vratili přiměřenou částku s toho vybavení pro připojení z 5000,- 3000 což docela zklamalo ale ještě že tak nebo jsem to mohlo taky někde střelit v baziku

Ja jakož to nezkušený zájemce o připojení k internetu jsem si poprvé zvoli právěl wifi a mužu vám říct že jsem měl po prvním dnu připojení měl nervy v kýbli nešli hrát online hry ani stahovat přes nějaký torrent ATD...

No, ale ponějakýyh 2 dnech když se problém vyřešil, tak to všechno kfachalo jak má, a po 7 dnech to zase nešlo zase se to řešilo a pod...Pořád jse to opakovalo, až když po době 3 měsíců kdy se mohlo od smlovy odsoupit mě ten zatracený provider donutil k vypovězení smlouvy, což jsem vůbec nebyl proti a rovnou jsem od takovéto nekalé společnosti tzv.utek

Wifi jse nedá nac jiného použít než na nějaké prohlížení www či příjmání emalů a pod...Ale na nějaké hrani či stahování na to zapomeňte to jse přes tento typ připojení nedá

Nejlepší je ADSL OD O2 já ho mam jsem jenom spokojen, jak to maká sem tam nějak lehce přetížená síť jinak je to v pohodě a ještě neomezené fup čím dal tím lepší nemohu jsi na nic stěžovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale on tu neresi wifi pripojeni, ale pravdepodobne NEZABEZPECENOU wifi na svem routeru ... pokud to mas opravdu bez hesla, bez zabezpeceni na mac adresu a jeste k tomu mas povoleny ssid broadcast, tak problem bych hledal tam. jinak moc nechapu, proc te postihujou za obycejny upload ... bud ti tam nekdo leze pres tu wifi, nebo to sou vokurky a timpadem bych od nich sel rychle pryc.

a nevim proc by naky pokakany o2 adsl melo bejt lepsi nez wifi, v praci sme presli na wifi z adsl a nemuzem si stezovat, ba naopak. ono kdyz to nekdo neumi, tak to tak potom taky vypada ... je to jen o tom, na jak moc velke odborniky narazis. ale to uz je trosku ot ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu