Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

záškoláctví


smaik

Recommended Posts

jinak moji rodice zakovskou kontrloujou jednou za pul roku :D proste vytrhnu stranku omluvne papiry a uz to neresim dostanu nove od uci

ale nesmis si ty omluvenky psat casto pak se uca bude ptat na tr. schuzkach matky nebo ji spise bude rikat jestli vas syn bude takto chybet casto tak ho budeme muset ze skoly vyloucit tak by to taky mohlo dopadnout no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych chtěl něco fláknout, ale nemám na to "koule" xD Ale většinou řeknu mamince, že je mi blbě, a ona řekne "Tak jo..." a dál se to neřeší (: Chybím ale tak 3-4x za půl roku (z nevolnosti - jinak volnočasové aktivity jako výpravy s oddílem nebo výlety za odměnu etc.) (: Co je mi osmnáct a můžu si to psát sám, tak jsem toho ani jednou nezneužil... (Vlastně ani nevyužil...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TOP

1- Ujel mi autobus , a dalsi jel až za 15 minut .

2- Byla ve městě nehoda a tak sme tam museli počkat .

3- Nastopil sem do špatného autobusu.

4- Byl sem u lékaře.

5- Mel sem nařízený budík na mobilu , a ten se mi vybyl.

..ehm , tak takoveto omluvenky pouziva muj syn kdyz pisou pisemku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TOP

1- Ujel mi autobus , a dalsi jel až za 15 minut .

2- Byla ve městě nehoda a tak sme tam museli počkat .

3- Nastopil sem do špatného autobusu.

4- Byl sem u lékaře.

5- Mel sem nařízený budík na mobilu , a ten se mi vybyl.

..ehm , tak takoveto omluvenky pouziva muj syn kdyz pisou pisemku :)

..hmm :dozey: ty ses ale dobrej fotr... stejne vim moc dobre do ses :D a ze ti neni 33 :P. Neflakejte to, ja to minuly pololeti delal a ted mam porad co dohanet, nevyplaci se to!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..hmm :dozey: ty ses ale dobrej fotr... stejne vim moc dobre do ses :D a ze ti neni 33 :P. Neflakejte to, ja to minuly pololeti delal a ted mam porad co dohanet, nevyplaci se to!

Kdyz flakas s rozvahou, tak je to ok.. Ja treba flakam telocviky, nejaky testy na ktery se nestiham naucit protoze padam unavou, pripadne ted flakam, kdyz tu mam Belga z vymenneho pobytu od skoly a skola neni schopna me uvolnit ze skoly, tak proc par hodit nezatahnout ze..

Kazdopadne flakejte s rozvahou.. Rozhodne nedoporucuju podplacet lekare aby vam psal omluvenky, nebo kupovat si razitko s nazvem "Ordinace u Srnku" .. protoze pak se z toho stane zavislost a do skoly skoro prestanete chodit.. Znam par takovych typu co na to doplatilo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu